17 kwietnia 2022, 3:31:03 - mogiel
Gol Adama Buksy

Adam Buksa zdobył bramkę dla New England Revolution w wygranym 2-1 (1-0) meczu amerykańskiej Major League Soccer z Charlotte FC. Dla polskiego napastnika był to pierwszy ligowy gol w bieżącym sezonie.

17 kwietnia 2022, 1:30 - Foxborough (Gillette Stadium)
New England Revolution 2-1 Charlotte FC
Adam Buksa 8, Matt Polster 72 - Christian Ortíz 85

żółte kartki: Matt Polster, Brandon Bye - Christian Makoun.

sędziował: Pierre-Luc Lauziere.
widzów: 15 344.

Buksa rozegrał pełny mecz podobnie jak Karol Świderski w zespole gości. Kamil Jóźwiak i Jan Sobociński znaleźli się poza kadrą Charlotte.

New England zajmuje 10. miejsce w tabeli konferencji wschodniej z dorobkiem siedmiu punktów w siedmiu meczach, a Charlotte jest siódme z dziewięcioma punktami w ośmiu meczach.

Dżordż - 17 kwietnia 2022, 5:51:58 - *.dynamic.chello.pl
NER Słabo coś im idzie w tym sezonie. Co do Buksy to miał być transfer do Europy i cisza. Zobaczymy co z tego wyjdzie latem.

Tor - 17 kwietnia 2022, 9:12:54 - *.play-internet.pl
Tam to juz zawodnicy ida na emeryturę.

Do Tor - 17 kwietnia 2022, 9:25:45 - *.proneteus.pl
Sam idź na emeryturę już jak nie masz pojęcia o tym jaki jest poziom piłkarski w MLS,śmiem twierdzić że jest to liga w top 10lig na świecie a napewno jest to liga trzy razy lepsza od polskiej ekstraklasy.

Tomek Czik - 17 kwietnia 2022, 11:02:13 - *.30.104.59.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Well Done Mr Buksa!
pozdrowienia od prince of Dubai!!!
tu nie ma miejsca na żelipapą!

Potejto - 17 kwietnia 2022, 11:04:02 - *.30.104.59.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo Adam!
Może po meczu zdążysz dojechać do nas do Greejnpoint na wielkanocny breakfast? Mamy jajeczka, białą z chrzanem, żurek na domowym zakwasie!
Pozdrawiam z Terizą, Azbestem, Profesore, Pankiem i Mecenasem!!

fansport - 17 kwietnia 2022, 11:04:40 - *.net.autocom.pl
buksa jest skuteczny, lewandowski jest nieskuteczny, dodasz dwa do dwóch i wychodzi ci że buksa jest od niego lepszy. jestem pewny, że on lepiej gra głową i wykorzystałby te sytuacje ze szwecją.

Groomer - 17 kwietnia 2022, 13:42:59 - *.dynamic.chello.pl
Polster - to austriacki napastnik legendarny

Waldemar - 17 kwietnia 2022, 14:30:21 - *.centertel.pl
Nie wiem co polscy piłkarze widzą w tych Stanach. Są młodzi, utalentowani i mogą grać w ligach europejskich, o których marzy cały świat, a mimo to, wyjeżdżają do USA. Spędziłem wiele lat w USA, doświadczyłem praktycznie wszystkiego, od prowadzenia biznesu, po siedzenie za majty, ale obecna Polska już dawno wyprzedziła Amerykę pod każdym względem.

abc - 18 kwietnia 2022, 8:54:59 - *.centertel.pl