17 kwietnia 2022, 14:30:12 - dwieladek
Bramka Konrada Michalaka

Konrad Michalak strzelił bramkę dla Konyasporu w wygranym 4-1 (2-0) meczu 33. kolejki tureckiej ekstraklasy z Gaziantepem. Dla 24-letniego polskiego pomocnika, który rozegrał całe spotkanie i zanotował asystę przy drugiej bramce dla swojego zespołu, to druga ligowa bramka w bieżącym sezonie.

17 kwietnia 2022, 12:30 - Konya (Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu)
Konyaspor Kulübü 4-1 Gaziantep FK
Endri Çekiçi 32, Ahmed Hassan 43, Amir Hadžiahmetović 56, Konrad Michalak 90 - Muhammet Demir 87

żółte kartki: Nejc Skubič - Steven Caulker, Stélios Kítsiou.
czerwona kartka: Doğan Erdoğan (39. minuta, Gaziantep, za brutalny faul).

sędziował: Volkan Bayarslan (Stambuł).

W drużynie gospodarzy do 87. minuty grał Guilherme (w przeszłości Bruk-Bet Termalica Nieciecza i Jagiellonia Białystok), gdy zmienił go Alberk Koç, a w zespole gości całe spotkanie na ławce rezerwowych spędził Paweł Olkowski.

Konyaspor z dorobkiem 61 punktów zajmuje trzecie miejsce w tabeli, a Gaziantep jest na 15. miejscu z 41 "oczkami" na koncie.

kubilaj2 - 17 kwietnia 2022, 22:10:13 - *.146.37.56.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wciąż ta ekipa ma szansę na 2gą lokatę w lidze, co dawałoby drugą rundę eliminacyjną w LM.