20 kwietnia 2022, 21:18:49 - dwieladek
Drużyna Miłosza Kozaka w finale Pucharu Słowacji

FC Spartak Trnava, którego zawodnikiem jest Miłosz Kozak, wygrał 4-0 (2-0) w rewanżowym spotkaniu półfinału Pucharu Słowacji przeciwko FK Senica i awansował do finału. W pierwszym meczu Spartak Trnava wygrał 3-0 (1-0). 24-letni pomocnik wszedł na boisko w przerwie, gdy opuścił je Bamidele Yusuf.

20 kwietnia 2022, 19:30 - Senica (OMS Arena Senica)
FK Senica 0-4 FC Spartak Trnava
Bamidele Yusuf 1, Ammar Ramadan 20, Alex Iván 60 (k), Stanislav Olejník 68

żółta kartka: Abdoulaye Ouattara (Senica).

sędziował: Michal Smolák.

W kadrach obu drużyn znaleźli się piłkarze, którzy w przeszłości grali w polskich klubach. W zespole gospodarzy Egy Maulana Vikri (w przeszłości Lechia Gdańsk) grał do 64. minuty, gdy zmienił go Dávid Kudláč, a Witan Sulaeman (wypożyczony z Lechii Gdańsk) rozegrał całe spotkanie. W drużynie gości całe spotkanie rozegrał Ľuboš Kamenár (Śląsk Wrocław), Roman Procházka (Górnik Zabrze) grał do przerwy, kiedy zmienił go Martin Bukata (Piast Gliwice), Ján Vlasko (Zagłębie Lubin) do 60. minuty, gdy zastąpił go Milan Ristovski, a poza kadrą meczową znaleźli się Jakub Grič (Sandecja Nowy Sącz), Martin Mikovič (Bruk-Bet Termalica Nieciecza) i kontuzjowany Dobrivoj Rusov (Piast Gliwice). Trenerem Spartaka Trnava jest były gracz Górnika Zabrze Michal Gašparík.

Finał zostanie rozegrany 8 maja, a rywalem drużyny Polaka będzie ŠK Slovan Bratysława.

Kamil - 20 kwietnia 2022, 21:26:47 - *.dynamic.chello.pl
Kozacko!

War - 20 kwietnia 2022, 21:33:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo,kozi!💪, Trnava ma puchary już zapewnione! A mecz trnava-slovan to będzie meczycho jak u nas Lech Legia💪,powodzenia w finale!

Radomiak - 21 kwietnia 2022, 10:00:57 - *.cgn.dynamic.upc.ch