23 kwietnia 2022, 17:00 - Siedlce (stadion ROSRRiT)

Pogoń: 70. Maksym Wadach - 11. Wiktor Preuss, 19. Maciej Wichtowski, 3. Robert Majewski, 98. Maciej Kołoczek - 29. Marcinho, 6. Mateusz Piotrowski (83, 10. Marcin Kozłowski II), 9. Wojciech Trochim (83, 91. Jakub Sinior), 8. Kamil Włodyka (68, 18. Miguel López), 56. Cezary Demianiuk (73, 7. Miłosz Przybecki) - 22. Maciej Górski.

Wigry: 30. Hieronim Zoch - 26. Kacper Michalski (72, 25. Elso Brito), 93. Łukasz Bogusławski (68, 90. Denis Gojko), 2. Tomasz Lewandowski, 3. Rudinilson, 77. Bartosz Prętnik - 6. Mikołaj Łabojko, 8. Bartłomiej Babiarz, 9. Werick Caetano (61, 22. Mateusz Sowiński) - 11. Patryk Mularczyk (68, 14. Kōsei Iwao), 97. Michał Żebrakowski.

żółte kartki: Górski, López - Rudinilson, Werick Caetano, Żebrakowski.

widzów: 548.

Piotr Fron - 23 kwietnia 2022, 18:56:40 - *.play-internet.pl
Ależ mecz, polecam.

Wigrzak - 23 kwietnia 2022, 18:58:03 - *.133.99.0
Druga połowa świetny poziom, pierwsza trochę leniwa. Szkoda 1 pkt, ale uczciwie Pogoń zasłużyła na wygraną.

lesio - 23 kwietnia 2022, 19:47:18 - *.dynamic-4-waw-k-4-1-0.vectranet.pl
Ktoś nie oglądał meczu do końca.Przecież Pogoń wygrała.

lesio - 23 kwietnia 2022, 19:55:21 - *.dynamic-4-waw-k-4-1-0.vectranet.pl
Do Wigrzaka.Przepraszam,ale coś mi się pomyliło.Dzisiaj jestem trochę rozkojarzony.Wigry przegrały ,ale walczyły do końca.Mam nadzieję ,że jak nie w tym ,to w przyszłym sezonie oba kluby spotkają się w I lidze bo tam jest ich miejsce.Pozdrawiam.

F3 - 23 kwietnia 2022, 19:57:18 - *.siedlce.domtel.com.pl
Przybecki powinien mieć pewne miejsce w składzie zamiast Demianiuka, chłopak nie jest zły ale gra chyba tylko za status wychowanka. świetny mecz Pogoni, praktycznie bez słabych punktów, Wadach zdecydowanie zasłużenie wskoczył na bramkę, gdyby nie on to Wigry mogłyby zamknąć mecz w 1 połowie, oby tak dalej i przyszły sezon może być bardzo udany

Maty - 23 kwietnia 2022, 20:11:04 - *.146.100.199.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wlewom poprostu udalo sie

mkp - 23 kwietnia 2022, 20:18:04 - *.siedlce.domtel.com.pl
F3 - Przybecki nic nie gra wiosną, każdy to widzi więc nie pieprz, że powinien mieć miejsce kosztem Czarka bo ten jest po prostu lepszy (poza tym nie ta pozycja). Maty - idź leczyć kompleksy gdzie indziej.

F3 - 23 kwietnia 2022, 20:37:06 - *.siedlce.domtel.com.pl
mkp ty chyba z chu... spadłeś, Demianiuk spowalnia mnóstwo akcji, ma dużo głupich strat a to że Przybecki nikt nie gra widzisz chyba tylko ty

MKS - 23 kwietnia 2022, 20:51:55 - *.46.234.77.ptr.avast.com
w stalowej zawału dostaną...nie dość że im Motor wjechał na trybune, nie dość że jedenaste miejsce w III lidze to jeszcze Pogoń wygrała

Ja - 23 kwietnia 2022, 21:07:05 - *.play-internet.pl
@lesio Ty zobaczysz Wigry w 1 lidze hahaha. Trener od siedmiu boleści. Kadra ma potencjał a rusza się dopiero jak przegrywają zamiast zasuwać od początku

Kibic (L) - 23 kwietnia 2022, 21:35:34 - *.dynamic.chello.pl
Skończcie z tymi komentarzmi o wlewach było minęło zostali ukarani zawieszeniami a najbardziej to boli stalówkę wielcy kibole a jak wam się Motor wbił na sektor to cisza wielcy net hooligansi

Śliwka - 23 kwietnia 2022, 22:32:56 - *.laguna.net.pl
Szczęśliwe zwycięstwo Pogoni, co do frekwencji to jak na 3 poziom rozgrywkowy i blisko 80-tysięcy mieszkańców fatalna. Widać, że mało kto z miasta identyfikuje się z Pogonią, tylko z reguły za Legią.

Forza SKS - 24 kwietnia 2022, 5:46:33 - *.pl
Kurde Wigierki co jest grane? Wigry wy gracie czy nie? Co się z wami dzieje chłopy? Bramki strzelić nie umiecie ? Do przerwy powinien być wynik 0-2 i byśmy mieli na spokojnie mecz wygrany mieli a tak tracimy punkty i robi się mało wesoło. Dziś 1 punkt stracony , w zniczu 2 punkty i co? Rywale są blisko!!! Z motorem tylko wygrana się liczy!!! Trenować grać wygrywać !!!! Gryźć murawę !!!!!! Pokażcie na co was stać!!! Ambicji!!!

Bartłomiej - 24 kwietnia 2022, 16:14:30 - *.przemysl.zicom.pl
Wigry nie awansują do 1 ligi,ponieważ jest tylko 4 zawodników co grają tj.Tomasz, Mateusz Lewandowski,Łabojko,Michalski,pozostali na III Ligę.
Brakarz nie pewny,przepuszcza wszystkie górne piłki.