24 kwietnia 2022, 3:34:17 - mogiel
Bramka Adama Buksy

Adam Buksa strzelił gola w meczu amerykańskiej Major League Soccer, w którym jego New England Revolution przegrał z DC United 2-3 (1-3). Dla Polaka, który rozegrał pełne spotkanie, był to drugi ligowy gol w tym sezonie.

24 kwietnia 2022, 1:30 - Waszyngton (Audi Field)
DC United 3-2 New England Revolution
Taxiárchis Foúntas 26, 43, Michael Estrada 39 - Brandon Bye 6, Adam Buksa 86

żółte kartki: Julian Gressel - DeJuan Jones, Adam Buksa, Henry Kessler.

sędziował: Marcos de Oliveira.
widzów: 17 131.

New England zajmuje 12. miejsce w tabeli konferencji wschodniej z dorobkiem siedmiu punktów w ośmiu meczach.

ToOn - 24 kwietnia 2022, 9:02:23 - *.internetia.net.pl
Wszystkie 3 gole dla DC to babole bramkarza New England... A Buksa mógł być bohaterem w 93 minucie i uratować punkt, mało brakowało.

cycu - 24 kwietnia 2022, 9:35:46 - *.dynamic.chello.pl