24 kwietnia 2022, 19:54:50 - mistol94
Gol Dawida Kurminowskiego

Dawid Kurminowski strzelił gola dla Århus GF w przegranym 1-2 (1-0) meczu 27. kolejki grupy spadkowej duńskiej ekstraklasy przeciwko Odense Boldklub. Dla 23-letniego napastnika to drugie ligowe trafienie w sezonie.

24 kwietnia 2022, 18:00 - Aarhus (Ceres Park & Arena)
Århus GF 1-2 Odense Boldklub
Dawid Kurminowski 3 - Sander Svendsen 58, Issam Jebali 90 (k)

żółte kartki: Frederik Brandhof, Jack Wilshere, Adam Daghim - Jens Jakob Thomasen.

sędziował: Morten Krogh.
widzów: 6587.

W 49. minucie Issam Jebali (OB) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił nad bramką).

Kurminowski grał do 88. minuty, gdy zmienił go Frederik Ihler.

AGF z 28 punktami na koncie zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli.

davydas - 24 kwietnia 2022, 20:33:41 - *.icpnet.pl
do Lecha z powrotem go

ron - 24 kwietnia 2022, 20:38:59 - *.play-internet.pl
Rany, Jack Wilshere, kiedyś w jednym szeregu z Ramseyem i Oxem Chamberlainem, a nawet wyżej od nich ceniony, tak nisko spadł, że walczy o utrzymanie w duńskiej lidze wraz z Kurminowskim. Chłop miał problemy przez "rozrywkowy tryb życia", ale żeby zaliczyć aż taki zjazd...

POGON - 24 kwietnia 2022, 21:16:15 - *.rypin.vectranet.pl
No i co, chłopaczku?? Warto było olać Pogoń by iść do Danii i strzelić aż dwa gole!? teraz sobie tam siedź, albo latem idź do jakiejś Miedzi czy Mielca

Apsik - 24 kwietnia 2022, 22:13:38 - *.adsl.inetia.pl
Ten co w 49' nie trafił karnego z takim nazwiskiem do e klapy pasuje jak ulał 😂

Na zdrowie - 25 kwietnia 2022, 6:57:54 - *.146.38.31.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ten co w 90 minucie trafił z karnego robiłby heheszki, a czyta się "dżebali"

Ojgen - 25 kwietnia 2022, 7:39:02 - *.30.108.42.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl