kupa - 26 kwietnia 2022, 19:57:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

grzechuleg - 26 kwietnia 2022, 19:57:25 - *.ssp.dialog.net.pl
Weź się vardi stuknij w głowę Widziałeś co tam się działo Człowieku ledwo ledwo Niedowiary jak można tak słabo grać

Tomek 1973 - 26 kwietnia 2022, 19:57:36 - *.play-internet.pl

Zajmon_Leg - 26 kwietnia 2022, 19:58:30 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Spadek z ligi, Zagłębie, Stomil i Sandecja. Won!!!.

obserwator - 26 kwietnia 2022, 19:59:05 - *.centertel.pl
Tak zwany wałek doskonały.

kabazrt - 26 kwietnia 2022, 19:59:24 - *.adsl.inetia.pl
Polska liga w formie jak za dawnych lat... Gole w ostatnich kolejkach jakoś dziwnie w dużej liczbie padają w 90 minutach... Przypadek?

obserwator - 26 kwietnia 2022, 20:00:27 - *.fiberway.pl
Druzyny z gory tabeli wszystkie mecze z druzynami zagrozonymi spadkiem rozgrywają na stojaco.Mozna to róznie interpretowac.

aaa - 26 kwietnia 2022, 20:03:44 - *.151.34.60
Co ta Miedź gra. To już jest kolejny mecz gdzie graja minimalizm i w końcówce tracą bramkę. Akurat dzisiaj fuks jakich mało i jakimś cudem wygrywamy. Ale gramy od 28 minuty w przewadze a im się nie chce już grać , co myśleli że już mecz wygrany? I trener też z tymi zmianami w ogóle nie pomaga. Nie wiem czemu on trzyma Drzazgę i go nie wprowadza. Dzisiaj i z Sandecją Drzazga był niezbędny ale nie wszedł. A to dziwne bo trener ma 5 zmian a robi max 3.

lol - 26 kwietnia 2022, 20:04:39 - *.telpol.net.pl
Za to się powinna wziąć prokuratura!!!

Sopot - 26 kwietnia 2022, 20:05:04 - *.dynamic.mm.pl
I te karne w koncówkach...ciągną za uszy Miedz i Widzew..
Parodia piłki

robchy - 26 kwietnia 2022, 20:05:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Duriska spełnił założenia taktyczne. Wszedł sfaulowal karny gol... I wypłata u buka jest 😅

Roki - 26 kwietnia 2022, 20:05:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dramat!Sosnowiec dramattttt ! Zarząd dramat ! Spadek blisko...

ŁKS1908 - 26 kwietnia 2022, 20:06:34 - *.centertel.pl
Niesamowite jest to jak tę miedź przepychają. Przecież to spadnie z hukiem z Ekstraklasy.

varadi - 26 kwietnia 2022, 20:13:14 - *.play-internet.pl
Grzechuleg niech dalej tak słabo grają i wygrywają. Po tym poznać dobry zespół. Wygrywa nawet jak słabo idzie. A tym co piszą że Miedź ciągną sędziowie powiem że w ekstraklasie też nas będą ciągnąć i będziemy wygrywać.

Miedziak - 26 kwietnia 2022, 20:19:33 - *.datapacket.com
Jakie ciągniecie za uszy? Jak Stomil dostaje karnego za rękę, której nawet nie ma w 88 minucie w to ok, jak Carolina ledwie dotyka zawodnika i jest karny w 90 minucie dla Sosnowca to ok, ale jak Zapolnika taranuje obrońca Sosnowca w polu karnym to niby jakieś ciągnięcie za uszy. Ochłonąć trochę bo fantastykę uprawiacie. Również miłośnicy pięknej gry z Legnicy. Obejrzyjcie Grzechu i inni jak wygrywa Widzew albo Arka np. z Puszczą to zobaczycie co to jest szczęśliwa wygrana. Sosnowiec z Koroną miał z 8 sytuacji stuprocentowych. Tam gra Masłowski, Gojny, wielu dobrych piłkarzy. To jest ciężka liga i 65 punktów to nasz historyczny rekord. Awans bardzo blisko. Hej Miedź.

Raffaello - 26 kwietnia 2022, 20:23:47 - *.play-internet.pl
Miedź Legnica nie ma co szukać w ekstraklasie. Lepiej niech sobie gra dalej w drugiej lidze.

Maareeczek - 26 kwietnia 2022, 20:32:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Już Radomiak i Warta miały z hukiem spasc z ligi i co g...wno.Znawcy piłki się znaleźli żal dupe ściska że Miedzianka awansuje.

grzechuleg - 26 kwietnia 2022, 20:47:03 - *.ssp.dialog.net.pl
@Niedziak Ja też jestem wiernym kibicem Miedzi ale to co wyprawiają w ostatnich meczach przechodzi ludzkie pojęcie Grasz w przewadze prawie cały mecz a zawodnicy sobie podają piłeczkę zamiast porządnie zaatakować i na 2-0 podwyższyć Mieli nauczkę ze Stomilem później z Podbeskidziem , nic ich to nie nauczylo Minimalizm totalny Gdy Sosnowiec wyrównał to już nerwy mi puściły Jak można tak grać Z taką grą spadniemy z hukiem z ekstraklasy Najpierw trzeba jeszcze do niej awansować A przed nami trzy arcytrudne mecze

grzechuleg - 26 kwietnia 2022, 20:50:45 - *.ssp.dialog.net.pl
Mieliśmy więcej szczęścia niż rozumu Mam nadzieję że może w końcu zawodnicy i sztab wyciągną z tego wnioski że gdy strzelisz bramkę na 1-0 to nie oznacza to że mecz wygrałeś Tyle

rafalski - 26 kwietnia 2022, 20:52:54 - *.5.171.120.ipv4.supernova.orange.pl
Miedz już awans

miedziak - 26 kwietnia 2022, 20:55:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Powiem tak bardzo słaby cały mecz w wykonaniu Miedzi naprawdę z taką grą i takim zaangażowaniem nie mamy czego szukać w EX.Jednak też napiszę że każda drużyna ma słabszy okres w sezonie.Naprawde życzę awansu mojej Miedzi i Chrobremu!!!

Ja - 26 kwietnia 2022, 21:04:37 - *.147.34.198.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dobry wynik dla kopaczy z Sosnowca.

Fan - 26 kwietnia 2022, 21:04:40 - *.dynamic-4-waw-k-4-3-0.vectranet.pl
Nie widzę drużyn w tej lidze,które mają szanse utrzymać się w ekstraklasie w przyszłym sezonie.To kest przepaść pomiędzy najsłabszymi takimi jak Termalica czy Łęczna a najlepszymi w 1 lidze...taka jest smutna prawda

@varadi - 26 kwietnia 2022, 21:26:42 - *.adsl.inetia.pl
W sobotę pierwsza z trzech kolejnych porażek, po 33 kolejce nadal będziecie mieli 65 punktów.

varadi - 26 kwietnia 2022, 21:36:12 - *.play-internet.pl
Wróżbita rad znowu kulą w płot. Mam przypomnieć co wieszczysz trolu przed każdym meczem Miedzi ? Zajmij się lepiej swoim widzewkiem bo baraże coraz bliżej

awa - 26 kwietnia 2022, 21:56:20 - *.dynamic.chello.pl
cc

GdzieCovid - 26 kwietnia 2022, 22:21:34 - *.dynamic.chello.pl
774 a nie 774 i 1/3 ?

Rafał - 26 kwietnia 2022, 22:43:59 - *.180.151.115
Najsilniejsza pierwsza liga w historii. Dzisiejszy mecz Korony z Widzewem to poziom ekstraklasy. Gratulacje dla Miedzi.

Fidol - 27 kwietnia 2022, 0:21:58 - *.117.67.65
Miedź z takim graniem spieprzy się z Ekstraklasy niczym ŁKS czy Zaglębie Sosnowiec

varadi - 27 kwietnia 2022, 5:08:45 - *.play-internet.pl
Ujadajcie dalej. 65 punktów to marzenie ściętej głowy dla was. My robimy swoje. Hej Miedź

roso - 27 kwietnia 2022, 7:36:37 - *.97.98.141.ipv4.supernova.orange.pl
witam kibicow miedzi prawda jest taka ze czolgamy sie do ex ale kazdy chcialby miec 65 punktow jestem uradowany sztuka jest miec spadek formy i punktowac brawo p wojtek brawo p daddelo nie ma szans zebysmy nie awansowali zespol jest mlody . dobrze ze nie nabralismy zawodnikow wygranych w przerwie bo z awansu byly by nici patrz widzew panowie z glogowa zycze wam awansu ale punkty w sobote musza zostac w legnicy pozdrawiam

Rafał - 27 kwietnia 2022, 10:20:46 - *.180.151.121
Styl? Przecież Miedź pokazywała świetny styl wielokrotnie. Ten zespół pokazał już tyle razy styl, że nikomu nic nie musi udowadniać. Jest końcówka sezonu, mamy pokopanych liderów, Drzazga Bednarski i Martinez po poważnych długich kontuzjach, a dali by nam normalnie wielką jakość, podstawowa jedenastka ostro pokopana, a w każdym meczu - każdy walczy o swoje.
Cieszmy się z najlepszego sezonu w historii naszej Miedzi w I lidze i nie dajmy sobie tego zepsuć! A jak ktoś chce zobaczyć szczęśliwe wygrane to poproszę o włączenie meczów np. Arki z Puszczą czy Widzewa z Puszczą.

xxl - 27 kwietnia 2022, 12:11:45 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Zagłebie kolejny raz pokazało że ze słabymi ledwo potrafi zremisować a trochę lepszymi tylko przegrać.Obecnie ta drużyna wygląda jak miasto Sosnowiec rozkopane,nic nie skończone i bez pomysłu co dalej. Nowy stadion miał być na jesień 2022 a tu się okazuje ze jesień 2023 jest zagrożona a koszty rosną.Nic Arkadiuszu co zaczniesz nie potrafisz skończyć a Zagłębie jest tego przykładem.Zobacz co zrobił Radomiak i Ty powinieneś to zrobić ze Skowronkiem bo przy nim ten klub będzie dołował i nigdy nie będzie grał ofensywnej piłki.Panie Prezesie Girek kiedy będą ogłoszone wyniki AUDYTU po Jaroszewskim i jego kolesi Pan to kibicom obiecywał i niech słowa dotrzyma.

44 lololol - 27 kwietnia 2022, 12:33:12 - *.mmj.pl
774widzow?smiech...sektor rodzinny Ruchu mo wiecej kibicow

TG PIEKAr - 27 kwietnia 2022, 13:24:59 - *.dynamic.chello.pl
700 ludzi co to ma byc jprd

gosc - 27 kwietnia 2022, 13:39:38 - *.dynamic-3-poz-k-1-0-0.vectranet.pl
@Varadi produkuje patelnie na indukcję i bedzię sprzedawał na giełdzie...

Varadi - 27 kwietnia 2022, 17:17:51 - *.58.141.250
W tym roku świętujemy powrót do ekstraklasy w przyszłym mistrzostwo czy komuś to się podoba czy nie rozwalimy tą śmieszna ligę jak teraz pierwszą !!! Hej miedź !!!

varadi - 27 kwietnia 2022, 17:56:55 - *.play-internet.pl
Żałosna prowokacja małego trolla z lubina legnickiego

Ja - 27 kwietnia 2022, 18:07:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Obostrzenia covidowe w Sosnowcu dalej utrzymane

varadi - 27 kwietnia 2022, 18:08:00 - *.play-internet.pl
Bako jak tam twoje zagłębie 04 Lubin ? Będzie kolejne lanie 0;4 ?

Miedziak - 27 kwietnia 2022, 18:08:16 - *.180.151.159
Patelnie, podszywanie się pod Varadiego, kibice zl normalnie international level na forach...

Varadi - 27 kwietnia 2022, 20:37:11 - *.58.141.214

varadi - 27 kwietnia 2022, 20:42:11 - *.play-internet.pl
Belmonto przestań się kompromitować

Miedziulek - 27 kwietnia 2022, 22:10:27 - *.customers.d1-online.com
Blue Oyster Club Fans Miedzianka ! Też już szympansliga wygramy ! Jezdeśmy asy, do ekstraklasy!!