29 kwietnia 2022, 22:35:14 - gabrielba
Drużyna Jakuba Stolarczyka w barażach o utrzymanie w szkockiej drugiej lidze

Dunfermline Athletic FC, którego zawodnikiem jest Jakub Stolarczyk, po dzisiejszej wygranej 3-1 (2-0) Ayr United FC z Partick Thistle FC zagra w barażach o utrzymanie w szkockiej drugiej lidze. Drużyna 21-letniego bramkarza w swoim spotkaniu przegrała 1-2 (1-0) z Queen of the South FC, a Stolarczyk rozegrał cały mecz.

29 kwietnia 2022, 20:45 - Dunfermline (East End Park)
Dunfermline Athletic FC 1-2 Queen of the South FC
Josh Edwards 6 - Joe Chalmers 51 (s), Darragh O'Connor 71

żółte kartki: Lewis McCann - Roberto Nditi, Joshua Rae.

sędziował: David Munro.
widzów: 5406.

W obecnych rozgrywkach Stolarczyk wystąpił w 11 ligowych meczach. Dunfermline Athletic FC zakończył sezon na dziewiątym miejscu z dorobkiem 35 punktów i stratą czterech do bezpiecznej lokaty, którą zajął Ayr United FC. Drużyna Polaka w półfinale baraży zmierzy się w dwumeczu z Queen's Park FC. Pierwszy mecz odbędzie się 4 maja, a rewanż zaplanowano trzy dni później.

pompek - 29 kwietnia 2022, 23:01:03 - *.connected.pl
To nie jest żadna druga liga, tylko first division.
Polskiej tzw 1.ligi nie nazywacie zgodnie z prawdą drugą ligą, więc przydałaby się konsekwencja

kubilaj2 - 29 kwietnia 2022, 23:46:57 - *.dynamic.chello.pl