30 kwietnia 2022, 17:23:28 - gabrielba
Gol Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski strzelił gola dla Bayernu w przegranym na wyjeździe 1-3 (1-2) meczu 32. kolejki niemieckiej Bundesligi przeciwko Mainz. Dla kapitana reprezentacji Polski to 34. ligowe trafienie w tym sezonie.

30 kwietnia 2022, 15:30 - Moguncja (MEWA Arena)
1.FSV Mainz 05 3-1 FC Bayern München
Jonathan Burkardt 18, Moussa Niakhaté 27, Leandro Barreiro 57 - Robert Lewandowski 33

żółte kartki: Joshua Kimmich, Lucas Hernández, Benjamin Pavard, Leroy Sané (Bayern).

sędziował: Sascha Stegemann (Środkowa Nadrenia).
widzów: 33 305.

Lewandowski rozegrał całe spotkanie. Jego klub, który już wcześniej zapewnił sobie mistrzostwo Niemiec, ma na swoim koncie 75 punktów.

Frankfurt - 30 kwietnia 2022, 17:26:04 - *.toya.net.pl
34 bramek i pełny luzz...
Liga go znudziła...

Reader - 30 kwietnia 2022, 17:27:44 - *.dynamic.chello.pl
ile można strzelać w tej samej lidze - wszystko kiedyś się znudzi

Adam81w - 30 kwietnia 2022, 17:45:07 - *.dynamic.chello.pl
jeszcze można strzelać tak z 56 razy by wyprzedzić w klasyfikacji wszechczasów Bundesligi Mullera.

fansport - 30 kwietnia 2022, 17:51:08 - *.home.aster.pl
i co z tego że z metra i to tylko raz trafiałeś, jak wszystkie ważne mecze przegrałeś, a swoją grą nie zachwyciłeś i 90% sytuacji sknociłeś ?

Ars Węgier - 30 kwietnia 2022, 18:04:25 - *.5.192.17.ipv4.supernova.orange.pl
W Bundeslidze to każdy kto ma wzrok w normie, strzeliłby grając w ataku Bayernu, pewnie około 20 goli. Tomasz Miller-Milś daje do pustaka, a ja walę ze szczupaka!

2009 rok - 30 kwietnia 2022, 18:48:39 - *.244.155.145
Lewy już myśli o Barcelonie dlatego Bayern zaczął przegrywać

Geady - 30 kwietnia 2022, 20:35:44 - *.dynamic.chello.pl
ciekawe jakby Lewandowskiego wsadzić do takiego Espanyolu - ile goli strzeliłby facet
w Bayernie gra z najlepszymi

Z - 30 kwietnia 2022, 20:43:46 - *.versanet.de
nie bedzie zadnej barcelony, nigdy niebylo takiego tematu, to blef. kto bedzie brac emeryta

Kibic - 30 kwietnia 2022, 20:48:13 - *.bb.online.no
@fanaport. Wystarczy że ma tyle kasy że jakby chciał to byś mu jajka lizał

scout - 30 kwietnia 2022, 21:26:47 - *.dynamic.chello.pl
chopie uciekaj stamtad, Barca to dla Ciebie idealne miejsce super pomoc i brak snajpera

jarock - 30 kwietnia 2022, 21:36:15 - *.icpnet.pl