1 maja 2022, 3:28:38 - mogiel
Bramka Adama Buksy

Adam Buksa strzelił gola dla New England Revolution w wygranym 2-0 (1-0) meczu amerykańskiej Major League Soccer z Interem Miami. Polak grał do 77. minuty, kiedy zastąpił go Jozy Altidore, i ma na koncie trzy ligowe gole w tym sezonie.

1 maja 2022, 1:30 - Foxborough (Gillette Stadium)
New England Revolution 2-0 Inter Miami CF
Damian Rivera 1, Adam Buksa 64

żółte kartki: Wilfrid Kaptoum - Gregore, Damion Lowe, Jairo Quinteros.
czerwone kartki: Damion Lowe (60. minuta, Inter, za drugą żółtą), Jairo Quinteros (76. minuta, Inter, za drugą żółtą).

sędziował: Ismail Elfath.
widzów: 25 509.

New England zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli konferencji wschodniej z dorobkiem 10 punktów w dziewięciu meczach.

Kubek767 - 1 maja 2022, 9:56:33 - *.centertel.pl
Albo trzecia opcja: zawodnik zgłasza dużą chęć odejścia, ale każdą ofertę klub konsekwentnie odrzuca.

d2bo - 1 maja 2022, 10:13:48 - *.play-internet.pl
Widzę, że troll dalej swoje. No ale trzeba być konsekwentnym, co nie? Średnia wieku piłkarzy w USA jest jedną z najniższych na świecie.

Poeta - 1 maja 2022, 10:53:21 - *.acn.waw.pl
Buksa jest lepszy od Lewego i lepiej gra głową od niego.

Ed - 1 maja 2022, 14:01:18 - *.flokinet.net