4 maja 2022, 19:58:15 - Pietaszek
Drużyna Kamila Wojtkowskiego w finale Pucharu Cypru

Ethnikós Áchnas, którego zawodnikiem jest Kamil Wojtkowski, wygrał u siebie 3-1 (0-1) w rewanżowym półfinale Pucharu Cypru z AEK-iem Larnaka Jakuba Łabojki i awansował do finału rozgrywek. W pierwszym meczu Ethnikós wygrał 2-1.

4 maja 2022, 18:00 - Dassáki Áchnas (Stádio Ethnikoú Áchnas)
AS Ethnikós Áchnas 3-1 AEK (Larnaka)
Goba Zakpa 60, 90, Ihor Chudobjak 90 - Ivan Tričkovski 19 (k)

żółte kartki: Toni Gorupec, Ihor Chudobjak, Kamil Wojtkowski, Goba Zakpa - José Romo, Nenad Tomović, Ángel García, Simranjit Thandi.
czerwona kartka: Simranjit Thandi (82. minuta, AEK, za faul taktyczny).

sędziował: Giovanni Ayroldi (Włochy).
widzów: 1500.

Wojtkowski grał do 86. minuty, gdy zmienił go Jan Doležal, a Łabojko spędził całe spotkanie na ławce rezerwowych. W drużynie gospodarzy Igors Tarasovs (niegdyś Jagiellonia Białystok i Śląsk Wrocław) rozegrał cały mecz, a Tim Hall (kiedyś Wisła Kraków) znalazł się poza kadrą na to spotkanie. W zespole gości Ivan Tričkovski (dawniej Legia Warszawa) rozegrał cały mecz, a Ángel García (kiedyś Wisła Płock) i Ádám Gyurcsó (niegdyś Pogoń Szczecin) grali do 68. minuty, gdy zmienili ich kolejno Omri Altman i Matt Derbyshire.

Finał odbędzie się 25 maja w Stróvolos, a rywalem AS Ethnikós Áchnas będzie AS Omónia Lefkossías.

kuna - 4 maja 2022, 20:35:12 - *.free.aero2.net.pl
Co sie z tym Cyprem dzieje? Czemu nas tam tak mało?

2009 rok - 4 maja 2022, 20:36:03 - *.244.153.63
Brawo Kamil a byli już tacy którzy postawili na nim krzyżyk

Pytajnik - 4 maja 2022, 21:20:22 - *.31.243.102.ipv4.supernova.orange.pl
To ten co powinien siedzieć a nie siedzi? Nie mam na myśli ławki rezerwowej

Geograf - 4 maja 2022, 22:04:13 - *.ists.pl
a w herbie Ethnikosu to ten Cypr gdzie się wpycha???

ron - 4 maja 2022, 22:21:35 - *.dynamic.chello.pl
sorry redakcjo za offtop, ale wie ktoś może, dlaczego finał pucharu Czech się dziś nie odbył? Nigdzie nie mogę znaleźć info na ten temat. Będę wdzięczny za czyjąś odpowiedź

leon21 - 4 maja 2022, 23:26:18 - *.169.101.211