7 maja 2022, 17:54:42 - LukaszL
Drużyna Jakuba Stolarczyka spadła z ligi

Dunfermline Athletic FC, którego zawodnikiem jest Jakub Stolarczyk, przegrał 0-1 (0-0) z Queen's Park FC w rewanżowym meczu 1/2 finału baraży o utrzymanie w szkockiej drugiej lidze i spadł z ligi. W pierwszym spotkaniu obu drużyn był remis 0-0.

7 maja 2022, 16:00 - Dunfermline (East End Park)
Dunfermline Athletic FC 0-1 Queen's Park FC
Simon Murray 89

żółte kartki: Dan Pybus, Graham Dorrans - Jake Davidson, Connor Smith.
czerwona kartka: Efe Ambrose (58. minuta, Dunfermline).

sędziował: Craig Napier.
widzów: 3179.

Stolarczyk rozegrał całe spotkanie.

cool - 7 maja 2022, 17:59:43 - *.244.153.63
Głowa do góry Kuba ty grałeś dobrze ale kolegów miałeś patałachów i dlatego spadli

Znawca - 7 maja 2022, 18:15:53 - *.home.aster.pl
Queens Park FC, klub z Glasgow założony w 1867 roku, 10 krotny zdobywca pucharu Szkocji, klub z piękną historią, z najbardziej znanego, historycznego stadionu, Hampden Park, gdzie gra repreentacja Szkocji, zasłużenie wygrał i awansował do finału barażu, gdzie zagra z Montrose lub z Airdieonians, które prowadzi w dogrywce 5:3, w pierwszym meczu Montrose wygrało 1:0. 11 minut do końca dogrywki.

Ziggy - 7 maja 2022, 18:38:09 - *.dynamic.chello.pl
jedna z czołowych/najlepszych ekip z Epoki Victoriańskiej
wielu graczy było reprezentantami Szkocji
dwa razy grali w Finale Pucharu Anglii - przegrali oba

RKoltun - 7 maja 2022, 21:40:03 - *.37.17.229
To skandal. Wstyd i hanba. Powinien podac sie do dymisji.

bibu - 9 maja 2022, 6:32:17 - *.as13285.net
najlepszy mecz Macka Żurawskiego w Celticu mi się przypomniał i pewnie w ogóle jeden z jego najlepszych meczy. wbił temu Dunfermline wtedy 4 bramki i dołożył dwie asysty