8 maja 2022, 16:55:25 - LukaszR
Łukasz Skorupski obronił rzut karny

Łukasz Skorupski z Bologna FC 1909 obronił rzut karny w przegranym 3-4 (1-2) meczu 36. kolejki włoskiej Serie A z Venezia FC. 31-letni bramkarz rozegrał cały mecz.

8 maja 2022, 15:00 - Wenecja (Stadio Pierluigi Penzo)
Venezia FC 4-3 Bologna FC 1909
Thomas Henry 4, Sofian Kiyine 19, Mattia Aramu 78 (k), Dennis Johnsen 90 - Riccardo Orsolini 45, Marko Arnautović 55, Jerdy Schouten 68

żółte kartki: Sofian Kiyine, Aleš Matějů - Łukasz Skorupski, Aaron Hickey, Gary Medel, Nicolás Domínguez.

sędziował: Livio Marinelli (Tivoli).

W 19. minucie Sofian Kiyine (Venezia) nie wykorzystał rzutu karnego (Łukasz Skorupski obronił).

Bologna zajmuje 13. miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 43 punktów.

Edek - 8 maja 2022, 17:25:29 - *.centertel.pl
@Donek Karnego obronił, a gol z dobitki liczy się jako gol z gry.

Marek - 8 maja 2022, 17:36:24 - *.adsl.inetia.pl
Jeśli wykonujący karnego strzela gola na raty to naprawdę liczy się jako obrona karnego? Myślałem że to się liczy tylko w konkursowych karnych kiedy trzeba wyłonić zwycięzcę

snm - 8 maja 2022, 18:23:07 - *.play-internet.pl
Wałek straszny znowu zespół broniący się przed spadkiem wygrywa, mafia działa w każdym kraju , a ludzie tracą tysiące oszczędności zapewne

kleber - 8 maja 2022, 19:00:50 - *.adsl.inetia.pl
To Marku musisz się douczyć, widzę zresztą że mnóstwo dzieciaków nie rozumie że dobitka z rzutu karnego to nie jest rzut karny.

Katosy - 9 maja 2022, 11:27:44 - *.11.224.154
To ten co rzucał kuflami po ludziach w lornecie i meduzie na wariackiej ?