9 maja 2022, 19:56:36 - LukaszR
Spadek drużyny Kamila Wojtkowskiego

AS Ethnikós Áchnas, którego zawodnikiem jest Kamil Wojtkowski, spadł z cypryjskiej ekstraklasy po porażce 1-2 (0-1) w meczu 30. kolejki w ramach grupy spadkowej z Dóxa Katokopiás. 24-letni pomocnik został zastąpiony w przerwie przez Abrahama Gonzáleza.

9 maja 2022, 18:00 - Éngomi (Makário Stádio)
Dóxa Katokopiás 2-1 AS Ethnikós Áchnas
Berat Sadik 9, Benny 52 - Michal Ďuriš 57 (k)

żółte kartki: Andréas Karamanólis, Duško Trajčevski, Benjamin Asamoah, Juan Camilo Saiz, Damjan Šiškovski - Zacharías Ádoni, Goba Zakpa, Mários Peratikós.

sędziował: Konstantínos Fotíou.

W 67. minucie Berat Sadik (Dóxa) nie wykorzystał rzutu karnego (Andréas Christodoúlou obronił).

W drużynie gości cały mecz rozegrał Igors Tarasovs (w przeszłości Jagiellonia Białystok i Śląsk Wrocław), a Tim Hall (dawniej Wisła Kraków) znalazł się poza kadrą meczową na to spotkanie.

Na dwie kolejki przed końcem sezonu Ethnikós zajmuje 11. miejsce w tabeli z 22 "oczkami" na koncie i stratą dziewięciu punktów do Dóxy, która zajmuje bezpieczną, dziesiątą lokatę.

kapelan - 9 maja 2022, 20:37:40 - *.centertel.pl
Jak taki gościu mógł się znaleźć w rezerwach Lipska, to ja nie mam pojęcia. nawet jeśli sprowadzają, całą masę piłkarzy, to chyba ktoś był pijany, że go polecił. Koleś, ma co najwyżej potencjał, na dolne rejony 2 ligi.

jeziorak - 9 maja 2022, 20:45:19 - *.47.115.162.ipv4.supernova.orange.pl
Po co takich ściągają zabierają tylko miejsce młodym, obiecującym Cyprajczykom...

bystry - 9 maja 2022, 23:10:02 - *.181.242.180