[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


11 maja 2022, 16:22:34 - gabrielba
Szymon Galikowski, Kacper Sztuka i Szymon Zimnicki na treningu Chojniczanki

20-letni pomocnik Szymon Galikowski, 17-letni pomocnik Kacper Sztuka i 18-letni obrońca Szymon Zimnicki w obecnym tygodniu trenują z pierwszym zespołem Chojniczanki Chojnice.

Galikowski, Sztuka i Zimnicki są zawodnikami czwartoligowych rezerw Chojniczanki.


źródło: Chojniczanka Chojnice

Rudi - 11 maja 2022, 19:49:54 - *.gigainternet.pl
Awans mają niech mlodych przetestują w meczu.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas