11 maja 2022, 21:52:08 - bartekwr9
Drużyna Przemysława Tytonia mistrzem Holandii

AFC Ajax, którego zawodnikiem jest Przemysław Tytoń, wygrał 5-0 (3-0) w meczu 33. kolejki holenderskiej Eredivisie z sc Heerenveen i na kolejkę przed końcem sezonu zapewnił sobie mistrzostwo Holandii.

11 maja 2022, 20:00 - Amsterdam (Johan Cruijff ArenA)
AFC Ajax 5-0 sc Heerenveen
Nicolás Tagliafico 19, Steven Berghuis 33, Sébastien Haller 39 (k), Brian Brobbey 85, Edson Álvarez 90

sędziował: Allard Lindhout.

Cały mecz na ławce Ajaxu spędził Tytoń, który w tym sezonie nie zagrał w żadnym spotkaniu holenderskiej ekstraklasy. W drużynie gości do 74. minuty grał Tibor Halilović (w przeszłości Wisła Kraków), kiedy zmienił go Siem de Jong. Poza kadrą meczową Heerenveen znalazł się kontuzjowany Paweł Bochniewicz.

Na kolejkę przed końcem sezonu Ajax ma na koncie 82 punkty i cztery oczka przewagi nad drugim PSV Eindhoven.

cool - 11 maja 2022, 21:58:07 - *.244.153.63
Brawo Przemek

labioplast - 11 maja 2022, 22:00:56 - *.rdsnet.ro
Brawo Przemek! Zasłużone pierwsze mistrzostwo w karierze i to jednej z lepszych lig w Europie! Wygrywa cały zespół, przegrywa cały zespół, a Tytoń był częścią tej drużyny, mimo, że nie grał zbyt wiele.

Irtysz_21 - 11 maja 2022, 23:17:13 - *.84.125.22
ciekawe czy zrobią mu szpaler jak będzie kończył karierę, jak Dudkowi w Realu

arti66bvb - 11 maja 2022, 23:24:10 - *.238.227.243
Tytoń jak Wino....

taddei - 11 maja 2022, 23:40:32 - *.telico.pl
arti66bvb w sensie, że długo leżakuje? xD

Mięsko - 11 maja 2022, 23:43:40 - *.opera-mini.net (*.101.17.36)
Dostanie medal jeśli nie zagrał ani razu?

59 plus 1 - 12 maja 2022, 4:50:00 - *.in-addr.broadbandscope.com
Wpuszcza go na minutę w ostatniej kolejce, gdy podstawowi gracze będą jeszcze pijani. W Sosnowcu tak zrobili, gościu bez Achillesa grał (60) sekund. Tytoń, co? Wracaj do kadry.

^59 - 12 maja 2022, 16:33:15 - *.204.12.165.dsl.dynamic.t-mobile.pl