11 maja 2022, 23:35:45 - bartekwr9
Drużyna Wojciecha Szczęsnego przegrała w finale Pucharu Włoch

Juventus FC, którego zawodnikiem jest Wojciech Szczęsny, przegrał po dogrywce 2-4 (0-1, 2-2, 2-4) w finale Pucharu Włoch z FC Internazionale Milano. 32-letni bramkarz spędził cały mecz na ławce rezerwowych.

11 maja 2022, 21:00 - Rzym (Stadio Olimpico)
Juventus FC 2-4 pd. FC Internazionale Milano
Álvaro Morata 50, Dušan Vlahović 52 - Nicolò Barella 6, Hakan Çalhanoğlu 80 (k), Ivan Perišić 99 (k), 102

żółte kartki: Manuel Locatelli - Marcelo Brozović, Arturo Vidal.

ZZ - 12 maja 2022, 0:59:03 - *.versanet.de
szczesny nie powinien grac w MS2022 bo jest kompletnie bez formy, fabianski jest w doskonalej formie a do tego liga angielska poziomem bije o glowe lige wloska w ktorej wiekszosc meczy to nuda

ŁKS ŚRD - 12 maja 2022, 1:00:26 - *.toya.net.pl
I bardzo dobrze Forza Internazionale Milano!
1908!

Stomilowie - 12 maja 2022, 8:10:27 - *.a2mobile.pl
ZZ chyba nie oglądasz serie A mecze stoją na wysokim poziomie i są o wiele ciekawsze niż w Anglii ba nie jedene mecz w ekstraaklasie też jest ciekawszy niż w Hiszpanii czy Anglii wysoki poziom ligi nie gwarantuje że mecze będą atrakcyjne efektownie to jest dopiero w Holandii i w Belgii gdzie pada dużo goli a okacji jest 3 razy tyle

AA - 12 maja 2022, 8:47:42 - *.gigainternet.pl
No w tym meczu pokazał, że jest bez formy ;-)

mis-3 - 12 maja 2022, 9:25:49 - *.49psb.mil.pl