18 maja 2022, 21:58:33 - euzi
Przegrana drużyny Filipa Jagiełły w pierwszym meczu II rundy baraży o Serie A

Brescia z Filipem Jagiełłą w składzie przegrała u siebie 1-2 (1-1) z Monzą w pierwszym meczu II rundy baraży o Serie A. Rewanż zostanie rozegrany 22 maja o godz. 21:00 w Monzy.

18 maja 2022, 20:00 - Brescia (Stadio Mario Rigamonti)
Brescia Calcio 1-2 AC Monza
Stefano Moreo 7 - Christian Gytkjær 44, 56 (k)

żółte kartki: Tom van de Looi, Mehdi Léris - José Machín, Luca Marrone, Andrea Barberis.

sędziował: Gianluca Aureliano (Bolonia).

Jagiełło wszedł na boisko w przerwie za Mattéo Tramoniego. W drużynie gości z kolei były napastnik Lecha Poznań Christian Gytkjær rozegrał całe spotkanie.

Zwycięzca dwumeczu zmierzy się w finale z lepszą drużyną z pary Benevento - Pisa. Pierwszy mecz Benevento wygrało u siebie 1-0, a rewanż zostanie rozegrany 21 maja o godz. 18:00. Finałowy dwumecz zaplanowano 26 i 29 maja.

Szarowola - 18 maja 2022, 22:39:22 - *.dynamic.chello.pl