Wisła: 1. Krzysztof Kamiński - 89. Aleksander Pawlak, 2. Damian Michalski, 25. Jakub Rzeźniczak, 77. Piotr Tomasik - 14. Mateusz Szwoch (74, 6. Damian Rasak), 92. Dominik Furman, 23. Filip Lesniak (81, 32. Fryderyk Gerbowski), 11. Jorginho (81, 7. Radosław Cielemęcki), 10. Rafał Wolski (68, 24. Marko Kolar) - 20. Łukasz Sekulski (68, 95. Damian Warchoł).

Stal: 41. Bartosz Mrozek - 2. Albin Granlund (61, 45. Konrad Wrzesiński), 5. Mateusz Żyro, 21. Mateusz Matras, 6. Marcin Flis, 46. Jakub Wawszczyk (78, 25. Przemysław Maj) - 11. Maksymilian Sitek (78, 17. Wiktor Kłos), 26. Arkadiusz Kasperkiewicz (69, 27. Marcin Budziński), 7. Maciej Domański, 20. Grzegorz Tomasiewicz (78, 15. David Poreba) - 34. Oskar Zawada.

żółte kartki: Michalski, Tomasik, Szwoch - Sitek.

Do Stali - 21 maja 2022, 19:24:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Mielec spadek w nowym sezonie!!!

Artek - 21 maja 2022, 19:24:51 - *.146.46.189.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo Wisla Plock Stal poziom pierwszoligowy

SM1939 - 21 maja 2022, 19:26:51 - *.87.3.1
Max. 5 zawodników z tego grona można zostawić na kolejny sezon. Reszta do widzenia - szczególnie Wawszczyk.

Kibic - 21 maja 2022, 19:26:56 - *.87.0.28
Majewski dużo mówisz mało robisz cienkie ci Stalowcy

Wojtex216 - 21 maja 2022, 19:32:09 - *.climaxnet.pl
Poszukuję bilet z tego meczu do kolekcji. wojtex216@wp.pl

fks - 21 maja 2022, 19:34:20 - *.dynamic.mm.pl
atrek Mielec olał mecz jak Plock poprzednie 3.

edek - 21 maja 2022, 19:48:25 - *.dynamic.chello.pl
etam Panowie PREZES mial pod kontrola wynik razem z trenerem nie maj jak odpowiednia zmiana /?? zawodnikoów itp lansowanie cd

@SM1939 - 21 maja 2022, 20:14:51 - *.dynamic.chello.pl
Stal na następny sezon to ma na kontrakcie Kasperkiewicza i juniorów

Fks - 21 maja 2022, 20:20:05 - *.52.91.25
Rozumiem przegrac, ale trzeba honorowo chociaz gola strzelic, a tu cienizna i dziadostwo w wykonaniu Stali, i znowu 3 sezon z rzedu bedzie walka o utrzymanie. Przykre ze nie ma funduszy i dobrych zawodnikow, oilka rzadza pieniadze, chociaz taka nieciecza bogata a tez polecieli.

ajko - 21 maja 2022, 20:26:35 - *.dynamic.mm.pl
Brawo WISEŁKA super!!!!!

Zibider - 21 maja 2022, 20:30:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wisła najlepsza w Ekstraklasie w jednej kategorii - najmniej remisów, czyli TRZY.... A za to Jakub Rzeźniczak najwięcej kartek!!! 13 żółtych i 2 czerwone!!!

TakaPrawda - 21 maja 2022, 20:33:03 - *.dynamic.chello.pl
Większość pewno tego nie wie ale Stali nie zależało na wygranej. Wystarczy sobie spojrzeć na skład i dowiemy się, że w II połowie meczu stal miała na boisku zawodników, którzy w tym sezonie niewiele grali albo wcale. Gdyby chcieli wygrać to wystawili by lepszy skład. Poza tym śmieszą nie tacy fachowcy jak powyżej co na podstawie jednego czy dwóch meczów mówią, że jakaś drużyna spadnie z ligi. Na cały sezon sobie popatrzcie. XD

Ja - 21 maja 2022, 20:58:35 - *.dynamic.mm.pl
Dziadostwo
Bez ambicji. Mielec dno

Dhhjdhs - 21 maja 2022, 22:41:27 - *.centertel.pl
@TakaPrawda.I na pewno by wygrali...Śmieszny jesteś.

Dhhjdhs - 21 maja 2022, 22:53:52 - *.centertel.pl

lis - 22 maja 2022, 0:01:14 - *.dynamic.mm.pl
Stal dno i metr mułu. Zero ambicji i umiejętności

TakaPrawda - 22 maja 2022, 0:22:28 - *.acn.waw.pl
@Dhhjdhs Człowieku. Grasz rezerwami nie dlatego by gonić wynik tylko by dać pograć rezerwom. Rezerwami grali od drugiej połowy przy wyniku 1:0. Sam jesteś śmieszny. Nidzie nie pisałem, że inaczej by wygrali. W pucharze Polski było to samo.

Krzys - 22 maja 2022, 9:37:29 - *.087.c75.petrotel.pl
Mecz z dominacją Wisły! Ale Dlatego że STAL była poprostu bardzo słaba! Trzeba zbudować nowy zespół,w miarę możliwości finansowych,bo prawda jest taka,że kilku zawodników poprostu się nie nadaje.... Skład trzeba oprzeć na: MICHALSKI,TOMASIK,VALLO, KAMIŃSKI,FURMAN,RASAK,SZWOCH,JORGI,SEKULSKI...... P.Stano:mecz ze Stalą, podniósł morale,ale jak wytłumaczyć wcześniejsze 3 mecze? Bramki 0-7 i beznadziejna gra....

Dhhjdhs - 22 maja 2022, 9:40:53 - *.centertel.pl
Jakimi rezerwami?

TakaPrawda - 22 maja 2022, 10:55:02 - *.dynamic.chello.pl
@Dhhjdhs Wawszczyk, Granlund, Wrzesiński, Budziński, a potem jeszcze Poręba, Maj i Kłos. Przecież to są rezerwy.

Panda - 22 maja 2022, 12:27:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Panie Stano brakuje Panu fachowosci bo co robią na placu /pomimo/ zdobycia bramki biegający bezproduktywnie Lesniak czy mający duzo strat Kolar.Pana wiedza jest na poziomie Magdonia,który Pana sprowadzil, a 6 miejsce w lidze to Wisła zawdzięcza poprzednim szkoleniowca.

Dhhjdhs - 22 maja 2022, 18:40:25 - *.centertel.pl