22 maja 2022, 14:31:28 - maciejko
Gol Piotra Zielińskiego

Piotr Zieliński strzelił gola dla Napoli w wygranym 3-0 (3-0) meczu ostatniej, 38. kolejki włoskiej Serie A ze Spezią. Dla Polaka, którego w 67. minucie zmienił Dries Mertens, było to szóste ligowe trafienie w tym sezonie.

22 maja 2022, 12:30 - La Spezia (Stadio Alberto Picco)
Spezia Calcio 0-3 SSC Napoli
Matteo Politano 4, Piotr Zieliński 25, Diego Demme 36

żółte kartki: Rey Manaj - Matteo Politano, Faouzi Ghoulam.

sędziował: Matteo Marchetti (Ostia Lido).

Jakub Kiwior rozegrał cały mecz w składzie gospodarzy, a poza kadrami meczowymi znaleźli się Arkadiusz Reca (Spezia) i Hubert Idasiak (Napoli).

Napoli skończyło sezon na trzecim miejscu w tabeli z dorobkiem 79 punktów, a Spezia na 16. pozycji z 36 punktami.

cool - 22 maja 2022, 15:12:51 - *.244.154.150