25 maja 2022, 20:55:00 - mistol94
Drużyna Kacpra Chorążki wygrała w finale Pucharu Cypru

AS Omónia Lefkossías Kacpra Chorążki wygrał 5-4 w rzutach karnych w finale Pucharu Cypru z AS Ethnikós Áchnas Kamila Wojtkowskiego. Po dogrywce był bezbramkowy remis.

25 maja 2022, 18:00 - Stróvolos (Néo Stádio Gymnastikós Sýllogos Ta Pangýpria)
AS Omónia Lefkossías 0-0 pd. k. 5-4 AS Ethnikós Áchnas

karne: (0-0 Goba Zakpa - obroniony), (0-0 Marko Šćepović - obroniony), 0-1 Abraham González, 1-1 Héctor Yuste, (1-1 Ihor Chudobjak - słupek), 2-1 Ádám Lang, 2-2 Mários Ilía, (2-2 Andronikos Kakoullís - nad bramką), 2-3 Igors Tarasovs, 3-3 Fouad Bachirou, 3-4 Zacharías Ádoni, 4-4 Loḯzos Loḯzou, (4-4 Marios Peratikos - obroniony), 5-4 Charalabos Charalabous

żółte kartki: Loḯzos Loḯzou, Fouad Bachirou, Héctor Yuste - Kamil Wojtkowski, Zacharías Ádoni, Goba Zakpa, Toni Gorupec.
czerwona kartka: Shehu Abdullahi (5. minuta, Omónia, za faul taktyczny).

sędziował: Marco di Bello (Włochy).

Chorążka znalazł się poza kadrą Omónii na to spotkanie, a w zespole Ethnikósu Wojtkowski grał do 58. minuty, gdy zmienił go Goba Zakpa. Ponadto w barwach Ethnikósu cały mecz rozegrał Igors Tarasovs (kiedyś Jagiellonia Białystok i Śląsk Wrocław), a Tim Hall (w przeszłości Wisła Kraków) całe spotkanie spędził na ławce rezerwowych.

mieszek - 26 maja 2022, 11:03:43 - *.dynamic.gprs.plus.pl