26 maja 2022, 4:02:28 - mogiel
Bramka Patryka Klimali w Pucharze USA

Patryk Klimala strzelił gola dla New York Red Bulls w wygranym 3-1 (1-1) meczu 1/8 finału Pucharu USA (Lamar Hunt US Open Cup) z Charlotte FC. Była to jego pierwsza bramka w tych rozgrywkach w bieżącym sezonie. Polak zaliczył także asystę przy drugiej bramce dla swojego zespołu i grał do 85. minuty, kiedy zastąpił go Tom Barlow.

26 maja 2022, 2:00 - Montclair (MSU Soccer Park)
New York Red Bulls 3-1 Charlotte FC
Patryk Klimala 2, Dylan Nealis 63, Tom Barlow 90 - Daniel Ríos 8

żółte kartki: Dylan Nealis, Daniel Edelman, Tom Edwards, Sean Nealis - Brandt Bronico, Jordy Alcívar.

sędziował: Ernie Constantine.
widzów: 3500.

W zespole gości Kamil Jóźwiak grał do 71. minuty, kiedy zastąpił go Orrin McKinze Gaines II, a Jan Sobociński i Karol Świderski znaleźli się poza kadrą. W zespole gospodarzy pełny mecz rozegrał były gracz Legii Warszawa Luquinhas.

Mecze ćwierćfinałowe zaplanowano na 22 czerwca, a rywalem New York Red Bulls będzie New York City FC, który pokonał 1-0 po dogrywce zespół Adama Buksy - New England Revolution.

d2bo - 26 maja 2022, 8:36:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mógł zostać w Europie i próbować sił w Serie B albo polskiej ekstraklasie. A teraz gra w lidze dla emerytów!

@d2bo - 26 maja 2022, 8:57:38 - *.adsl.inetia.pl
Tak, u nas grają za to wybitnej sławy młodzieniaszki...

Qulty - 26 maja 2022, 9:37:25 - *.red.o2.cz