29 maja 2022, 3:00:36 - mogiel
Bramka Kacpra Przybyłki

Kacper Przybyłko strzelił gola dla Chicago Fire w przegranym 2-3 (0-1) meczu amerykańskiej Major League Soccer z Toronto FC. Dla polskiego napastnika był to trzeci ligowy gol w tym sezonie. Przybyłko grał do 82. minuty, kiedy zastąpił go Jhon Durán.

29 maja 2022, 1:00 - Toronto (BMO Field)
Toronto FC 3-2 Chicago Fire
Deandre Kerr 13, Alejandro Pozuelo 71 (k), 78 - Carlos Terán 52, Kacper Przybyłko 66

żółte kartki: Alejandro Pozuelo, Ralph Priso, Quentin Westberg - Kacper Przybyłko, Xherdan Shaqiri, Carlos Terán.

sędziował: Guido Gonzales Jr.
widzów: 25 906.

W obu zespołach wystąpili byli zawodnicy Górnika Zabrze. W Toronto Jesús Jiménez grał do 67. minuty, kiedy zastąpił go Jacob Shaffelburg, a w Chicago Boris Sekulić rozegrał pełny mecz.

Chicago zajmuje 14. miejsce w tabeli konferencji wschodniej z dorobkiem 11 punktów w 14 meczach.

Kibic - 29 maja 2022, 3:26:31 - *.adsl.inetia.pl
Byłem w Chicago i w Toronto. Widziałem oba stadiony w tych miastach. Stadion Soldier Field w Chicago to istne dzieło.

Lol - 29 maja 2022, 3:39:10 - *.158.248.121
Stadion w Chicago to dzielo lol. Dla mnie to jeden z najgorszych stadionow NFL.

Bolo - 29 maja 2022, 9:44:16 - *.134.178.194
A jak tam ulubieniec Sebusiów - Słonina? Tylko 3?

Boczek - 29 maja 2022, 10:56:52 - *.centertel.pl
Słonina będzie żałował decyzji. Fabian zrezygnował z gry w kadrze, Szczęsny tez już młodszy nie będzie, Skorupski podobnie, więc rywalizacja o miejsce w bramce repry nie byłaby dla niego szczególnie trudna. No ale jak chce grać w kółko z Meksykiem, Kanadą, Kostaryką czy drużynami z wysp rozdziewiczonych zamiast z europejskimi potęgami, to trudno.

skaut - 29 maja 2022, 12:19:52 - *.dynamic.chello.pl
Może nie chodzi o to, z kim Słonina chce grać, tylko po prostu pod gwiaździstym sztandarem serce urasta?

gp - 29 maja 2022, 13:00:13 - *.dynamic.chello.pl
@boczek
Chyba zapomniałeś o Drągowskim, Grabarze, Lotce, Bułce i Majęckim, którzy przez lata byliby dla tego chłopaka konkurencją, więc nie wiadomo, czy w ogóle by się łapał do kadry, a co dopiero mówić o grze. Stany też jakichś tam bramkarzy mają, ale na pewno nie tylu i nie na takim poziomie.

Boczek - 29 maja 2022, 13:11:02 - *.centertel.pl
gp, doskonale o nich pamiętam, ale twierdzę, że szansę w rywalizacji z każdym z nich miałby sporą. Tym bardziej, że jak będzie w ich obecnym wieku będzie miał już dużo więcej rozegranych meczów. O ile oczywiście nie rzuci się na głęboką wodę w postaci transferu do topowego klubu, w którym może przepaść, jak choćby Bułka.

pompek - 29 maja 2022, 13:14:38 - *.centertel.pl
System mls jest karykatura piłki nożnej. Play off? Brak spadków i awansów? Mieli gotowy wzór to jak zawsze musieli zrobić po swojemu, dobrze że chociaż z karnych z połowy się wycofali

d2bo - 29 maja 2022, 14:36:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bo system rozgrywek sportowych w Stanach jest nastawiony na jak największych zysk. To już są szóste, jeśli chodzi o dochody, rozgrywki piłkarskie na świecie, a gdyby nie PSG to już byłyby bardziej dochodowe od francuskich. Trzy najbardziej dochodowe ligi świata do zawody amerykańsko-kanadyjskie, wiadomo które, czwarty jest, co ciekawe, indyjski krykiet, a piąta dopiero Premier League. MLS jest na 13. miejscu. Ja nie wiem, niektórzy naprawdę myślą, że cały świat będzie bez końca zajmował się rozgrywkami w coraz mniej licznej Europie. No nie będzie. Ligi europejskie systematycznie tracą na znaczeniu.