2 czerwca 2022, 22:20:06 - Pietaszek
eMME: San Marino 0-5 Polska

Młodzieżowa reprezentacja Polski wygrała na wyjeździe 5-0 (3-0) z San Marino w meczu grupy B eliminacji mistrzostw Europy.

2 czerwca 2022, 20:30 - Serravalle (San Marino Stadium)
San Marino 0-5 Polska
Bartosz Białek 4, 89 (k), Kacper Łopata 16, Michał Skóraś 33, Jakub Kałuziński 82

San Marino: 23. Pietro Amici - 2. Simone Franciosi, 22. Filippo Pasolini (46, 17. Luca Cecchetti), 8. Giacomo Matteoni (57, 6. Filippo Santi), 7. Alessandro Tosi, 3. Andrea Contadini - 10. Elia Ciacci (46, 18. Samuele Zannoni), 21. Lorenzo Capicchioni, 19. Alex Toccaceli (65, 14. Giacomo Valentini), 20. Lorenzo Lazzari (81, 9. Daniele Babboni) - 11. Samuel Pancotti.

Polska: 1. Cezary Miszta - 5. Konrad Gruszkowski (61, 7. Wiktor Długosz), 2. Kacper Łopata, 3. Ariel Mosór, 14. Michał Karbownik (69, 15. Bartłomiej Wdowik) - 21. Michał Skóraś (61, 11. Mariusz Fornalczyk), 6. Łukasz Poręba (69, 23. Jakub Kałuziński), 8. Ben Lederman, 19. Łukasz Łakomy, 10. Kacper Kozłowski (61, 18. Jakub Myszor) - 17. Bartosz Białek.

żółte kartki: Pasolini, Zannoni, Franciosi, Tosi - Białek.

sędziował: Luka Bilbija (Bośnia i Hercegowina).

yy - 2 czerwca 2022, 22:21:55 - *.219.110.129.devs.futuro.pl
Skóraś wszedł w buty Kamińskiego a Białek w Benedyczaka.

Ja - 2 czerwca 2022, 22:22:37 - *.internetia.net.pl
Oczy bolały od tej kopaniny. Białek mimo,że strzelił 3 bramki a ile zespół. Drewno straszne. Karbownik to samo. Wynik lepszy niż gra

Ja - 2 czerwca 2022, 22:23:38 - *.internetia.net.pl
Zepsuł*

Hauer - 2 czerwca 2022, 22:25:48 - *.centertel.pl
Kto będzie wyżej w tabeli jeśli Polska i Izrael będą miały po 19 pktow?

Xyx - 2 czerwca 2022, 22:29:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czyli jest dobrze przy jutrzejszej wygranej Niemców lub remisie, mogą wystawić słabszy skład i jest szansa na ponowną wygraną w meczu w Łodzi. Co ciekawe mamy jeszcze też szansę na 1 miejsce w grupie, no ale Niemcy muszą przegrać z Węgrami i naszą kadrą.

WE - 2 czerwca 2022, 22:29:54 - *.centertel.pl
Dobrze że Izrael przegrał...

Ralf - 2 czerwca 2022, 22:30:15 - *.range86-160.btcentralplus.com
Hauer- Izrael będzie przed nami. 2:2 i 1:2 z nimi

ja - 2 czerwca 2022, 22:31:06 - *.internetia.net.pl
O czym wy mówicie? Z taką grą to mogą co najwyżyej modlić się o 2 miejsce

Kangur - 2 czerwca 2022, 22:34:44 - *.225.114.175 (*.6.235.208)
Izrael U-21 2-2 Polska U-21
W przypadku równej liczby punktów, zespoły są klasyfikowane według następujących zasad:
liczba punktów zdobytych w meczach między tymi drużynami...

Vidi - 2 czerwca 2022, 22:36:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Hauer Decyduje różnica bramek, więc powinien wystarczyć remis, bo Izrael musiałby wtedy wygrać 11-0

Vidi - 2 czerwca 2022, 22:37:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bezpośrednie mecze nie mają specjalnie znaczenia w tych rozgrywkach

Hauer - 2 czerwca 2022, 22:39:27 - *.centertel.pl
Czyli musimy wygrać ze szkopami bo Izraelowi za San Marino Można już dodać 3 pkt

Vidi - 2 czerwca 2022, 22:45:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sorry, zle spojrzałem, w grupach decydują jednak bezpośrednie mecze, więc trzeba wygrać z Niemcami.

Ruski - 3 czerwca 2022, 8:37:43 - *.telecomitalia.sm
tvp sport może w końcu pomyśli kiedyś że to niby Polska telewizja a nie tylko uprawianie śmiesznej Kurowskiej polityki.

Łomżyca - 3 czerwca 2022, 9:17:41 - *.204.32.35.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Na pasku w Polsacie 5:0 dla San Marino. Aż uwierzyłem i chciałem już na 90 minut szyderą lecieć.

G - 3 czerwca 2022, 9:17:57 - *.dynamic-3-poz-k-0-3-0.vectranet.pl
Nie było trasmisji w TVP Sport. Prawdopodobnie nie opłacało się ze względu na niską rangę rywala, brak szans na awans i porę meczu - lepiej było pokazać siatkówkę.

zip - 3 czerwca 2022, 10:30:54 - *.play-internet.pl
Ciekawa grupa : Niemcy - Izrael

braveo - 3 czerwca 2022, 12:01:41 - *.centertel.pl
No to Polska niespodziewanie bezpośrednio awans na dziś, oby bez porażki w ostatnim meczu .