2 czerwca 2022, 22:38:07 - bartekwr9
LN: Jesper Karlström i Luka Zahovič zagrali w meczu Słowenia - Szwecja

Szwed Jesper Karlström (Lech Poznań) i Słoweniec Luka Zahovič (Pogoń Szczecin) zagrali w barwach swoich reprezentacji w meczu 1. kolejki grupy 4 dywizji B Ligi Narodów, w którym Szwecja wygrała na wyjeździe 2-0 (1-0). Karlström grał do 79. minuty, kiedy zmienił go Jens Cajuste. Zahovič pojawił się na boisku w 82. minucie, zastępując Žana Celara.

2 czerwca 2022, 20:45 - Lublana (Stadion Stožice)
Słowenia 0-2 Szwecja
Emil Forsberg 39 (k), Dejan Kulusevski 88

żółte kartki: Petar Stojanović, Miha Zajc - Kristoffer Olsson, Emil Krafth, Dejan Kulusevski.

sędziował: Ruddy Buquet (Francja).
widzów: 5123.

W zespole Słowenii w 76. minucie na boisko wszedł Benjamin Verbič (w minionym sezonie Legia Warszawa), gdy zszedł Miha Mevlja. Poza kadrą meczową gospodarzy znalazł się natomiast Blaž Kramer (od nowego sezonu w Legii Warszawa).