3 czerwca 2022, 1:54:57 - Pawel97
LN CONCACAF: Carlos Julio Martínez zagrał w reprezentacji Dominikany

Carlos Julio Martínez z Miedzi Legnica zagrał w reprezentacji Dominikany w wygranym 2-0 (1-0) wyjazdowym meczu 1. kolejki grupy D dywizji B Ligi Narodów CONCACAF z Belize. 28-letni obrońca rozegrał całe spotkanie.

3 czerwca 2022, 0:00 - Belmopan (FFB Stadium)
Belize 0-2 Dominikana
Jean Carlos López 20, Dorny Romero 67

żółte kartki: Evral Trapp, Jovaunn Ramos, Tony Rocha - Jayson Made, Ronaldo Vásquez.

sędziował: Oliver Vergara (Panama).

W drużynie gości były piłkarz Miedzi Legnica Carlos Heredia grał do przerwy, kiedy zmienił go Antonio Natalucci.

Vlad - 3 czerwca 2022, 7:19:03 - *.adsl.inetia.pl
.@ Od kiedy Miedź nabija ludzi na pal?To nie te czasy!

papagaj - 3 czerwca 2022, 13:00:04 - *.genericrev.cantv.net
O dziwo nawet kibice przyszli na ten mecz, chyba ze dwudziestu chłopa było.

siepacz - 3 czerwca 2022, 14:18:19 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@ papagaj - Było więcej, bo akurat ten mecz oglądałem. Nie ma się czemu dziwić, skoro kibice przychodzą też na mecze GKS-u Podolszyn. Tylko głupek może pogardzać kibicami słabych drużyn. Oglądanie w kółko Anglii, Brazylii i Hiszpanii naprawdę byłoby nudne.