7 czerwca 2022, 19:51:53 - bartekwr9
LN: Albin Granlund i Robert Ivanov zagrali w reprezentacji Finlandii

Albin Granlund (Stal Mielec) i Robert Ivanov (Warta Poznań) wystąpili w reprezentacji Finlandii w wygranym 2-0 (2-0) meczu 2. kolejki grupy 3 dywizji B Ligi Narodów z Czarnogórą.

7 czerwca 2022, 18:00 - Helsinki (Helsingin olympiastadion)
Finlandia 2-0 Czarnogóra
Joel Pohjanpalo 31, 38

żółta kartka: Nikola Šipčić (Czarnogóra).

sędziował: Allard Lindhout (Holandia).
widzów: 17 009.

Ivanov zagrał cały mecz. Granlund grał do 79. minuty, kiedy zmienił go Nikolai Alho. Na ławce Czarnogóry cały mecz spędził Saša Balić, który po wygaśnięciu z końcem czerwca umowy odejdzie z Zagłębia Lubin.

W kadrze Czarnogóry znaleźli się również zawodnicy grający w przeszłości w polskich klubach. Cały mecz zagrał Aleksandar Šćekić (Zagłębie Lubin). Fatos Bećiraj (Wisła Kraków) zszedł z boiska w przerwie, a jego miejsce zajął Driton Camaj. Uroša Đuranovicia (Korona Kielce) w przerwie zastąpił Balša Sekulić. W 67. minucie Igor Vujačić (Widzew II Łódź) zszedł z boiska, a w jego miejsce wszedł Sead Hakšabanović. Vukana Savićevicia (Wisła Kraków) w 78. minucie zastąpił Adam Marušić. Na ławce pozostali z kolei Miloš Dragojević (Widzew Łódź) i Marko Vešović (Legia Warszawa).