8 czerwca 2022, 22:37:59 - Pawel97
LN: Walia 1-2 Holandia

W meczu 2. kolejki grupy 4 dywizji A Ligi Narodów, w której znajduje się także Polska, Walia przegrała 1-2 (0-0) z Holandią.

8 czerwca 2022, 20:45 - Cardiff (Cardiff City Stadium)
Walia 1-2 Holandia
Rhys Norrington-Davies 90 - Teun Koopmeiners 50, Wout Weghorst 90

Walia: 12. Danny Ward (46, 21. Adam Davies) - 14. Connor Roberts, 5. Chris Mepham, 6. Joe Rodon, 4. Ben Davies, 17. Rhys Norrington-Davies - 3. Dylan Levitt (68, 7. Matt Smith), 16. Joe Morrell (59, 13. Rubin Colwill), 8. Harry Wilson - 9. Brennan Johnson (77, 11. Gareth Bale), 20. Daniel James (77, 23. Rabbi Matondo).

Holandia: 13. Mark Flekken - 2. Jordan Teze, 6. Stefan de Vrij, 3. Matthijs de Ligt (84, 4. Bruno Martins Indi) - 15. Hans Hateboer, 20. Teun Koopmeiners, 18. Jerdy Schouten (67, 21. Frenkie de Jong), 12. Noa Lang (90, 8. Guus Til), 9. Cody Gakpo (67, 7. Steven Bergwijn), 16. Tyrell Malacia - 19. Wout Weghorst.

obserwator - 8 czerwca 2022, 22:42:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Problem jest napisać w której minucie doliczonej padly gole żeby była jasność czy Walia wyrównali czy Holandia podwyzszyla?

haparoiden - 8 czerwca 2022, 22:46:26 - *.play-internet.pl
Walia wyrównała 90+2, Holandia na 2:1 w 90+4.

Pixi - 8 czerwca 2022, 23:50:41 - *.jmdi.pl
Po składzie widać,że zagrała kadra B Holandii.

burger - 9 czerwca 2022, 7:44:53 - *.centertel.pl
@obserwator
tak, bo ortodoksyjny portal 90minut ma swoje zasady i choćby były najgłupsze to nie można ich zmienić.

fjdj - 9 czerwca 2022, 8:28:36 - *.swiatlowod.elomza.pl
Klasyka. Chcesz sie dowiedziec jak padaly bramki, ale nie, nie bedziemy zmieniac uparcie durnej zasady. Domyślaj sie czy worownali czy strzelili na 1:2. Trzeba korzystac z innych zrodel, bo te tutaj sa nie przystaja w eo rzeczywistowci i niepelnw. Nie maja w bazie podstawowych informacji o reprezentantach Holandii. Brawo.teraz ban na pol roku za opinie.

Ueo - 9 czerwca 2022, 9:53:40 - *.233.33.5
Ja też patrzę na wynik i zastanawiam. Się kto podaję takie informacje. To jest tak nierzetelnia informacja ze szok. Darowali by sobie podawania wyniku tego meczu bo i tak trzeba szukać gdzieś indziej

expert - 9 czerwca 2022, 12:08:37 - *.czestochowa.um.gov.pl
Holandia - Polska 0:0

żel - 9 czerwca 2022, 12:49:01 - *.centertel.pl
Wniosek przed meczem Polski jeden wysuwa się prosty:
Skoro w ataku gra 1, to po co tyłu napastników w kadrze? Mr.Buksa miał dobre wejście i zjechał- to nie jest teraz akurat jego czas , a w środku nie ma wielu by zagrać piłkę , Kozłowski przydałby się , choć nie gra w klubie to na kawałek meczu .
W Asekuracji odbioru piłki nie gorszy Karbownik, nie że już na mundial, bo też ławkę dociepla, ale żeby ta liga Narodów pod koniec lata nie była ostateczna selekcja tylko i huhanie na lakier we włosach

żel - 9 czerwca 2022, 12:54:30 - *.centertel.pl