9 czerwca 2022, 22:36:43 - euzi
LN: Heorhij Citaiszwili, Otar Kakabadze i Nika Kwekweskiri zagrali w reprezentacji Gruzji

Heorhij Citaiszwili, który do 30 czerwca pozostaje wypożyczony do Wisły Kraków, Otar Kakabadze z Cracovii i Nika Kwekweskiri z Lecha Poznań wystąpili w reprezentacji Gruzji w meczu 3. kolejki grupy 4 dywizji C Ligi Narodów, w którym ich drużyna wygrała na wyjeździe 3-0 (0-0) z Macedonią Północną.

9 czerwca 2022, 20:45 - Skopje (Nacionalna Arena "Toše Proeski")
Macedonia Północna 0-3 Gruzja
Budu Ziwziwadze 52, Chwicza Kwaracchelia 62, Otar Kiteiszwili 84

żółte kartki: Darko Velkovski, Enis Bardi, David Babunski - Otar Kakabadze, Budu Ziwziwadze, Saba Kwirkwelia.

sędziował: Roi Reinshreiber (Izrael).
widzów: 10 775.

Citaiszwili i Kwekweskiri rozegrali całe spotkanie, a Kakabadze grał do 83. minuty, kiedy zmienił go Saba Lobżanidze. Macedończyk Enis Fazlagić z Wisły Kraków i Gruzin Walerian Gwilia z Rakowa Częstochowa pozostali na ławkach rezerwowych.

W kadrach obu drużyn znaleźli się byli zawodnicy polskich klubów. W zespole gospodarzy cały mecz zagrał Stefan Aškovski (Górnik Łęczna), a na ławce został Dejan Iliev (Jagiellonia Białystok). W reprezentacji Gruzji Waleri Kazaiszwili (Legia Warszawa) wszedł na boisko w 83. minucie za Chwiczę Kwaracchelię, a Lasza Dwali (Śląsk Wrocław i Pogoń Szczecin) był poza kadrą meczową.