22 września 2005, 22:15:58 - elenril
Reprezentacja U-20 wygrała turniej w Portugalii

Reprezentacja Polski do lat 20 (rocznik 1985) wygrała międzynarodowy turniej w Portugalii. W finale zespół prowadzony przez Andrzeja Zamilskiego wygrał w rzutach karnych z Ukrainą 5-4, po 90 minutach był remis 1-1 (0-1).

Bramkę dla naszego zespołu strzelił Adrian Mierzejewski z Wisły Płock w 62. minucie. W rzutach karnych gole zdobyli: Jasiński, Kowalczyk, Podgórski, Kokoszka i Mierzejewski.

Polska: Piotr Leciejewski - Piotr Celeban (39 Marcin Kowalczyk), Artur Cybulski, Adam Kokoszka, Klaudiusz Łatkowski (46 Łukasz Piszczek) - Rafał Jabłoński (58 Tomasz Podgórski), Rafał Wawrzyńczok (42 Łukasz Jasiński), Marcin Smoliński (71 Grzegorz Bartczak), Tomasz Lisowski - Marcin Tarnowski, Łukasz Żyrkowski (44 Adrian Mierzejewski).

W meczu o trzecie miejsce Portugalia wygrała z Maltą 2-0. W spotkaniach półfinałowych, które rozegrano we wtorek, Polska wygrała w rzutach karnych z Portugalią 4-2 (w normalnym czasie gry było 1-1), a Ukrainą pokonała Maltę 1-0.

eryk - 22 września 2005, 22:25:53 - *.galileusz.3s.pl
Gratulacje!! W podstawowym składzie grało 2 zawodnikow BYTOMSKIEJ POLONII.

cixem - 22 września 2005, 22:27:09 - *.24.203.237
tylko co z tego ze wygrali ten turniej. za 3-4 lata ci sami portugalczycy beda nas lac az mili i patrzec tylko czy puchnie rowno z kazdej strony. wogole praca z kadra mlodzierzowa u nas jest baadzo dziwna, nastawiona na sukces a nie na to zeby tych mlodych chlopakow przygotowac do gry nawet nie w reprezentacji ale chocby w 1 lidze.

Andy - 22 września 2005, 22:28:42 - *.katowice.eib.com.pl
Za kilka lat Polonia Bytom bedzie Mistrzem !!!!

yamochlon - 22 września 2005, 22:43:38 - *.kalisz.mm.pl
tak trzymac!!!!!

Ktos - 23 września 2005, 6:38:07 - *.zvid.net
Brawo!!pozdro dla Cybulawogole gratulacje!!

ravzoltan - 23 września 2005, 9:28:11 - *.icpnet.pl
hmm wygrali zobaczymy co bedzie z tych chlopakow za 3-4 lata...nic?

gracz - 23 września 2005, 13:13:48 - *.internetdsl.tpnet.pl
Kilka ładnych lat temu miałem przyjemność brać udzial w turnieju z kadrą Polski prowadzoną przez Zamilskiego właśnie. Niestety ten trener wybiera zawodników jedynie pod względem siły, wytrzymałości i wzrostu, dlatego zgadzam sie, że za prę lat Portugalczycy będą nas lać:-(((

madmax - 23 września 2005, 14:05:08 - *.205.76.2
gracz tu przyznam ci racje przykładem jest Plizga jak grał w juniorach był wyrozniajacym sie zawodnikiem ale był niskiego wzrostu wiec powołania dostawali inni duzo słabsi ale wysocy i napakowani

Ktos - 23 września 2005, 16:32:56 - *.zvid.net
Wydaje mi sie ,ze to nie zalezy od trenera tylko od samych zawodnikow...bo jak ktos gra w kadrze to mysli ze jest kims..i uderza mu tzw.woda sodowa...a jak ktos bezie pracowac to ma szanse sie rozwinac!!!znam to se swojego przypadku choc trenuje inny sport!!!!pozdro

Ktos - 23 września 2005, 16:37:35 - *.zvid.net
Madmax ale przeciez plizga byl powolany...a taki np.Jablonski tez nie mam warunkow tez niski i wogole...a gral w pierwszym skladzie..wiec to tylko zalezy od trenera...moze Dawid ne byl w formie kto wie;p pozdro

joael - 23 września 2005, 16:43:59 - *.mofnet.gov.pl (unknown)
Czy ktoś może zna link do stronki tego turnieju? Szukam składów Portugalii,Ukrainy,Malty z meczy!

madmax - 23 września 2005, 17:34:11 - *.205.76.2
mnie nie chodzi o turniej w portugali przeciez Dawid strzelił bramke na remis z gospodarzami tylko chodzi o powołania do tej kastegori wiekowej

Ktos - 23 września 2005, 17:56:15 - *.zvid.net
niom tak,ale w sumie troszke w tym racji,bo kilku osob nie wiem co tam robia;/;/ ale coz!!trzeba zaufac trenerowi

Ktos - 23 września 2005, 17:59:55 - *.zvid.net
w sumie powinnismy sie cieszyc ze przynajmniej polska w tej kategori jest dobre...a nie wkazdej w dupe!!! pozdro

Patrick - 23 września 2005, 18:01:45 - *.zamosc.sdi.tpnet.pl
zgdzam sie ze za pare lat ci portugalcyzcy beda nas ogrywac jak zechca....i jkak oni wygrali ten turniej..remisami.....

miko - 23 września 2005, 18:04:06 - *.51.236.17 (*.168.22.127)
co to oznacza? ze mamy zdolna młodziez która pozniej jest zmarnowana polska rzeczywistość

ktos - 23 września 2005, 18:07:05 - *.zvid.net
ojjj marnuje sie taka polska pilka

Bojar - 24 września 2005, 10:54:12 - *.bsk.vectranet.pl (*.1.196.236)
Za kilka lat słuch o nimi zaginie

jaaa - 24 września 2005, 13:10:01 - *.zvid.net
O Cybulskim nie..zdolny i ambitny chlopak!!!!!

KibicUnii - 25 września 2005, 8:55:32 - *.177.36.148
Gratulacje!!! w podstawowym składzie grał Mrcin Tarnowski wychowanek Unii Janikowo!!!

Onyx - 25 września 2005, 22:22:36 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.168.1.12)
no i oczywiście 2 zawodnicy Gliwickiego Piasta - Podgórski i Żyrkowski = - a na Tomka czeka już w kolejce Legia...