[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 


26 września 2005, 15:12:56 - Fabio
U-19 kobiet: kadra na eliminacyjny turniej ME

Trener reprezentacji Polski juniorek do lat 19 Robert Góralczyk powołał 18-osobową kadrę na eliminacyjny turniej Mistrzostw Europy, który zostanie rozegrany na terenie województwa podkarpackiego w dniach 27 września - 1 października. Nasza drużyna zagra tam z Azerbejdżanem (27 września, 11:00), Słowenią (29 września, 11:00) oraz Czechami (1 października, 12:00), wszystkie mecze odbędą się w Dębicy.

Do kolejnej fazy rozgrywek awansują po dwa zespoły z każdej z dziesięciu grup oraz pięć najlepszych zespołów z trzecich miejsc.

KADRA NA ELIMINACYJNY TURNIEJ ME

Kinga Bandych (KS Strzybnica), Dominika Wylężek (AZS Wrocław), Karolina Bochra, Kamila Kmiecik (UKS Gol Częstochowa), Natalia Chudzik, Natasza Górnicka, Katarzyna Jankowska, Joanna Płonowska, Justyna Polak, Karolina Wolska (Medyk Konin), Marzena Grzelińska (Unia Opole), Paulina Kawalec, Anna Tymińska (Cisy Nałęczów), Hanna Konsek (Unia Racibórz), Anna Królikowka (Victoria Sianów), Joanna Operskalka (Sparta Lubliniec), Agata Tarczyńska (FC Saarbruecken, Niemcy), Patrycja Wiśniewska (KS Zabrze).

TERMINARZ TURNIEJU ELIMINACYJNEGO ME

27 września

11:00, Dębica, Polska - Azerbejdżan
16:00, Dębica, Czechy - Słowenia

29 września

11:00, Dębica, Polska - Słowenia
16:00, Dębica, Czechy - Azerbejdżan

1 października

12:00, Dębica, Polska - Czechy
12:00, Straszęcin, Słowenia - Azerbejdżan


źródło: PZPN

Dziador - 27 września 2005, 21:35:45 - nat.aine.pl
Życzę naszym juniorkom zwycięstw!!!!
Ale fokt jest taki że jesteśmy na samym końcu w żeńskiej nodze.Powód tylko jeden STADIONY,gdyby był spokój to by całe rodziny przychodziły na mecze i zainteresowane pięknej płci większe.

kucza - 27 września 2005, 23:19:41 - ag60.internetdsl.tpnet.pl
Ja również życzę juniorkom zwycięstw !!! Ale myślę ze powodów jest dużo więcej niż podajesz Dziador ! np. pieniądze jakie otrzymują kluby męskie a kluby żeńskie - samo podejście działaczy PZPN do piłki kobiecej ma również dużo do życzenia - kolejnym problemem jest to że mecze reprezentacji Polski kobiet nie są pokazywane nawet w regionalnej trójce , a kiedy gra męska reprezentacja nawet w drugim czy trzecim składzie to mecz pokazuje się na żywo itd. Można by tu było jeszcze tak długo !!!!!!!

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas