11 czerwca 2022, 22:39:07 - bartekwr9
Cenny remis

W wyjazdowym meczu 3. kolejki grupy 4 dywizji A Ligi Narodów reprezentacja Polski zremisowała 2-2 (1-0) z Holandią. Bramki dla Polski strzelili Matty Cash i Piotr Zieliński. Gospodarze odpowiedzieli trafieniami Davy'ego Klaassena i Denzela Dumfriesa. W doliczonym czasie gry rzutu karnego dla Holandii nie wykorzystał Memphis Depay. Następny mecz w Lidze Narodów "biało-czerwoni" rozegrają z Belgią 14 czerwca o godz. 20:45 w Warszawie.

Polacy rozpoczęli ten mecz od bardzo niecelnego uderzenia głową Jana Bednarka po wrzutce z rzutu wolnego. W kolejnych minutach rosła przewaga gospodarzy. Po raz pierwszy pod naszą bramką groźniej zrobiło się w 7. minucie, gdy po podaniu Memphisa Depaya z ostrego kąta obok bramki strzelał Davy Klaassen. Osiem minut później niecelnie zza pola karnego uderzał Steven Berghuis. Pierwszą dobrą interwencją Łukasz Skorupski popisał się w 17. minucie, gdy zablokował zagranie z narożnika pola karnego Jurriëna Timbera. Chwilę później po nieudanej próbie wybicia piłki z pola karnego nad bramką strzelał Steven Bergwijn.

W 18. minucie reprezentacja Polski wyszła na prowadzenie. Nicola Zalewski popisał się przytomnym przerzutem piłki na prawe skrzydło, gdzie stał niepilnowany Matty Cash. Obrońca reprezentacji Polski otrzymał sporo miejsca od rywala, wbiegł w pole karne i płaskim uderzeniem przy dalszym słupku zaskoczył Marka Flekkena. Dla 24-latka było to pierwsze trafienie w barwach reprezentacji Polski.

Po stracie gola miejscowi chcieli szybko doprowadzić do wyrównania. W 22. minucie po mocnym strzalem Berghuisa Skorupski odbił piłkę przed siebie. Do futbolówki dopadł Daley Blind, jednak jego dobitka była mocno niecelna. Pięć minut później polski bramkarz pewnie złapał piłkę po strzale z okolic pola karnego Depaya. Jeszcze przed przerwą bardzo niecelne uderzenie oddał Timber.

Druga połowa rozpoczęła się znakomicie dla reprezentacji Polski. W 49. minucie świetnym prostopadłym podaniem do Przemysława Frankowskiego popisał się Krzysztof Piątek. Pomocnik francuskiego RC Lens wystawił futbolówkę do pustej bramki Piotrowi Zielińskiemu, który dopełnił formalności. Polacy jednak bardzo krótko cieszyli się z prowadzenia. W 51. minucie swojego pierwszego gola w tym spotkaniu strzelili gospodarze. Dośrodkowanie z lewego skrzydła Blinda precyzyjnym uderzeniem wykończył niepilnowany w polu karnym Klaassen. Trzy minuty później po dograniu Depaya Skorupskiego mocnym strzałem pokonał Denzel Dumfries.

W 60. minucie o uderzenie zza pola karnego pokusił się Piątek. Futbolówka po jego strzale poszybowała jednak wysoko nad bramką gospodarzy. Dziewięć minut później Depay wycofał futbolówkę do znajdującego się z lewej strony pola karnego Blinda. Wahadłowy reprezentacji Holandii strzelił niecelnie. Dobrą akcję Polska przeprowadziła w 73. minucie. Biegnący prawym skrzydłem Frankowski dostrzegł przed polem karnym Grzegorza Krychowiaka. Po jego strzale piłka poszybowała jednak wprost w pewnie interweniującego Flekkena.

W końcówce spotkania Halil Umut Meler podyktował rzut karny za zagranie ręką Casha, które poprzedziła świetna interwencja Skorupskiego. Do futbolówki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Depay, który trafił w słupek. Chwilę później Skorupski przerzucił piłkę nad poprzeczką po mocnym strzale głową Depaya.

11 czerwca 2022, 20:45 - Rotterdam (Feijenoord Stadion De Kuip)
Holandia 2-2 Polska
Davy Klaassen 51, Denzel Dumfries 54 - Matty Cash 18, Piotr Zieliński 49

Holandia: 13. Mark Flekken - 2. Jurriën Timber (65, 12. Jordan Teze), 6. Stefan de Vrij, 5. Nathan Aké - 22. Denzel Dumfries, 11. Steven Berghuis (65, 20. Teun Koopmeiners), 21. Frenkie de Jong, 14. Davy Klaassen (65, 9. Cody Gakpo), 17. Daley Blind - 7. Steven Bergwijn (77, 19. Wout Weghorst), 10. Memphis Depay.

Polska: 12. Łukasz Skorupski - 2. Matty Cash, 5. Jan Bednarek, 4. Jakub Kiwior, 18. Bartosz Bereszyński - 7. Przemysław Frankowski (84, 15. Kamil Glik), 10. Grzegorz Krychowiak, 6. Jacek Góralski (58, 17. Szymon Żurkowski), 20. Piotr Zieliński, 21. Nicola Zalewski - 23. Krzysztof Piątek.

żółte kartki: Berghuis, Bergwijn, de Jong - Krychowiak, Bednarek, Skorupski, Zieliński, Żurkowski.

sędziował: Halil Umut Meler (Turcja).
widzów: 39 382.

W 90. minucie Memphis Depay (Holandia) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił w słupek).

kris - 11 czerwca 2022, 22:40:31 - *.dynamic.chello.pl
Polska dzisiaj nie zaśnie! Na zdrowie...

ziuk - 11 czerwca 2022, 22:40:47 - *.play-internet.pl
fajny wynik, mecz tez trzymal w napiecie. bardzo panowie dziekuje.

koks - 11 czerwca 2022, 22:40:49 - *.dynamic-2-waw-k-1-0-0.vectranet.pl
Jak tam Polaczki? Miała być dwucyfrowka?

Wan hal - 11 czerwca 2022, 22:41:02 - *.play-internet.pl
Dobry wynik dla Widzewa

Obiektywny - 11 czerwca 2022, 22:41:02 - *.gpon.bialnet.pl
Doping lepszy niż na Narodowym. Może wszystkie mecze powinniśmy grac w Holandii.

Akurian - 11 czerwca 2022, 22:42:01 - *.radom.vectranet.pl
Z lewym gwiazda haha było by z 4 zero w plecy

Kibic - 11 czerwca 2022, 22:42:08 - *.centertel.pl
Dopiero teraz wiadć ile ugrywamy bez Szczęsnego w bramce.

lapa - 11 czerwca 2022, 22:42:28 - *.dip0.t-ipconnect.de
holz kofe strzelili 2 bramke z SPOLONEGO BASTA

Thrud - 11 czerwca 2022, 22:43:00 - *.215.192.12-internet.zabrze.debacom.pl
Dobrze się oglądało. Brawo, tym wynikiem utrzymaliśmy się w Dywizji A.

## - 11 czerwca 2022, 22:43:16 - *.adsl.inetia.pl
Jak sobie przypomnę te frajersko stracone bramki w 3 minuty, to remis, który normalnie można by było uznać za sukces, jawi się jako porażka.

Pio - 11 czerwca 2022, 22:44:15 - *.radom.vectranet.pl
Bramkarz robi różnicę. Brawo Skorupski. Ręka przypadkowa i zasłużenie nie wpadło. Szkoda że nie potrafimy wyrywając dociągnąć meczu. Trzeba takie mecze nauczyć się wygrywać.

Rafel - 11 czerwca 2022, 22:44:36 - *.play-internet.pl
Wygraliśmy dzięki Szczęsnemu ze nie grał...

Esco - 11 czerwca 2022, 22:45:08 - *.play-internet.pl
Wyszedłem do kibla, jak wygrywaliśmy 2:0, wróciłem i remis...

NowySezon - 11 czerwca 2022, 22:45:09 - *.siedlce.domtel.com.pl
Skorupski piłkarzem meczu!!! Chyba chciałby wygryźć Szczęsnego z mundialu.

Jbgks - 11 czerwca 2022, 22:45:34 - *.29.94.90.ipv4.supernova.orange.pl
Podobno miało być 10-1, tak eksperci twierdzili.

Stary - 11 czerwca 2022, 22:46:04 - *.centertel.pl
Piątek najlepszy na boisku.Ha,ha,ha.Juz wiem czemu Włosi go tak cenią 😁😁😁

niedowiezm - 11 czerwca 2022, 22:47:02 - *.centertel.pl
O i taki bramkarz to daleka można mu strzelać i łokciami nie broni. Ale jak nie będzie bronił sir Skorupski to Belgia cztery wlepi . Kto inny że zgrupowania zruga krycie, a jak trzeba stanie w obronie defensora poszkodowanego

Takata - 11 czerwca 2022, 22:47:08 - *.play-internet.pl
Puchacza trzeba bylo dalej stawiać, tak jak hajto i kolton czy kurowski juz pisali ze to jest lider zespolu.Gdyby nie Skorupski to meczu bysmy nie wygrali!A wygraliśmy bo remis z Niderlandami!

slazak - 11 czerwca 2022, 22:47:33 - *.centertel.pl
Skorupski obrona karnego mistrzostwo świata 🥇 🏆. Wcześniej też wybronił kilka setek. Szczęsny patrz i ucz się Trener mnie posłuchał i większość tego drewna wyrzucił z pierwszego składu. Nawet Lewandowskiego. Został jedynie słaby Bednarek i Bereszynski (po co?), Krychowiak za zasługi. Dobra, niech będzie, że Zalewski to piłkarz perspektywiczny.

Artur,,, - 11 czerwca 2022, 22:49:03 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Doping dobry bo to,, starzy wyjadacze na emigracji,, robią dobra robotę. A u siebie to,, piknikowcy,, z popkornem grzeją du.. y I robią szopke z dopingiem. Co do meczu, udało się ale czesiu jesteś i tak cienki....

grzechuleg - 11 czerwca 2022, 22:49:56 - *.ssp.dialog.net.pl
Fajnie że zremisowaliśmy z tak silnym rywalem w nienajmocniejszym składem Fajnie że wygraliśmy ze Szwedami ale zauważcie że nasza reprezentacja nie ma żadnego stylu gry Atak pozycyjny nie istnieje , pressing nie istnieje Mamy naprawdę dobrych graczy ale od czasów Nawalki nie ma trenera który by potrafił tą reprezentację poukładać i nadać jej jakiś styl gry

dziadu70 - 11 czerwca 2022, 22:51:39 - *.jmdi.pl
skorupski 6 razy lepszy niż drągowski

KKK - 11 czerwca 2022, 22:53:55 - *.180.229.114
Skorupski świetny do bronienia ale niestety jego wprowadzanie piłki do gry to tragedia. Tu jest problem. Szczęsny ma rozegranie na poziomie i dlatego gra na takim poziomie bo to jest potrzebne w nowoczesnej piłce. Skorupski jest trochę jak bardzo dobry bramkarz z poprzedniej epoki, nie umiejący dobrze grać nogami.

Marekg - 11 czerwca 2022, 22:53:58 - *.147.102.193.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Skorupski super. Brawa za obronę karnego.

hehe - 11 czerwca 2022, 22:54:47 - *.adsl.inetia.pl
A pisałem wam w artykule przy składach, żebyście się nie zdziwli wynikiem. Godz. 21:04:27.

KKK - 11 czerwca 2022, 22:55:07 - *.180.229.114
Tak czy inaczej zdecydowanie Skorupski > Drągowski.
Ten drugi czasami odwala efektowne parady ale to cecha źle ustawionych bramkarzy.

Undertaker - 11 czerwca 2022, 22:55:16 - *.30.37.18.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Obrona Częstochowy i kontra. Tak przeciwko takim ekipom musimy grac. Niestety. Chciec a móc to rożnica. Otwarta gra i wymiana ciosow skończy sie naszym nokautem.

Edek - 11 czerwca 2022, 22:57:16 - *.play-internet.pl
Wykorzystalismy wszystko, co było do wykorystania. Dyscyplina taktyczna, trogę farta i determinacja.

Reks - 11 czerwca 2022, 22:57:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Czesiu,nie pozwól Szczęsnemu wracać do bramki. Już nigdy. Mamy tylu lepszych bramkarzy.

Pio - 11 czerwca 2022, 22:59:29 - *.radom.vectranet.pl
Punkt na wagę utrzymania prawdopodobnie.

ja - 11 czerwca 2022, 23:01:39 - *.play-internet.pl
Obrona częstochowy, laga raz na 20 minut plus sporo farta i niektórzy już widzę odlecieli. Piłkarsko polska reprezentacja wyglądała jak San Marino.

Mały - 11 czerwca 2022, 23:01:44 - *.133.99.0
O matko, patrząc na to jakie mieliśmy problemy z wyprowadzeniem piłki myślałem sobie co za tragedia. Ale później przyszła refleksja. Niby kim przeciwko komu? Czesio trzeba mu to przyznać wyciągnął wnioski z meczu z Belgią i zdał sobie sprawę z potencjału zawodników których ma do dyspozycji. Postawił autobus, nastawił się na kontry. Oglądało się słabo, ale to zadziałało. No uczciwie mówiąc, szczęście też nam sprzyjało trochę

Naq - 11 czerwca 2022, 23:04:42 - *.205.146.88.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Remis, lecz trzeba przyznac że wygraliśmy bo Puchacz nie grał!Nad Bereszyńskiim?
Skorupski niestety jest 1 w Kadrze!

Waloos - 11 czerwca 2022, 23:06:31 - *.galatea.pl
Wam naprawdę podobał się mecz Polaków? Jeżeli satysfakcjonuje Was (nas) taka obrona Częstochowy, niedokładne podania i przyjęcia, zero kreatywności, gra na farcie, strata 2 bramek w 3 min. to macie minimalne wymagania. Zaraz się zacznie pompowanie balonika przez ekspertów w TV i naród to łyknie

slazak - 11 czerwca 2022, 23:07:09 - *.centertel.pl
KKK - Dobra ocena Skorupskiego. Tak, to jest bardzo dobry bramkarz grający w starym stylu, z poprzedniej epoki. Modlić się trzeba, aby trener miał mądrych doradców i dobrze poukładał reprezentację. 11 solidnych piłkarzy jest, do tego 2-3 perspektywicznych. Glik, Krychowiak, Lewandowski niech wchodzą z ławki.

chung - 11 czerwca 2022, 23:08:47 - *.static.ctmip.net
Pierwsza bramka udziałem niepolskich Polaków, gol i asysta.

ja - 11 czerwca 2022, 23:12:15 - *.play-internet.pl
Waloos: niestety przeciętnego oglądacza meczów naszej drużyny to satysfakcjonuje co już widać po wpisach, a mecz w wykonaniu naszej drużyny był na żenującym poziomie. Przy holendrach prezentowaliśmy się niczym ekipa San Marino. Jak się tak prezentujesz i masz farta tak jak dziś to możesz zremisować, a jak szczęścia zabraknie to jest wysoka porażka.

Pio - 11 czerwca 2022, 23:18:29 - *.radom.vectranet.pl
Takich niepolskich Polaków będzie coraz więcej w następnych latach. Kogo zresztą to obchodzi? Wiele reprezentacji posiłkuje się takimi naturalizowanymi graczami. Skorupski potrafi wyciągnąć mecz czyli coś czego nie potrafi Dragowski. Najważniejsze jest utrzymanie w Dywizji A i Michniewicz plan wykona.

Bob - 11 czerwca 2022, 23:19:52 - *.147.32.210.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo za walkę. Mecz meczowi nierówny. Słaby występ Holendrów.Chcieli wygrać na stojąco.Brawa też dla Skorupskiego za 2 setki. Wynik sprawiedliwy. Walia też zremisowała. W lidze narodów wyniki mogą być różne.

Taku - 11 czerwca 2022, 23:20:14 - *.205.146.88.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nie słuchajcie tych wariatów bo wam uszy męczą.Ogladajcie mecz beż głosu.Bo to jest śmieszne!

Kotmasza18 - 11 czerwca 2022, 23:28:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl
No takim cichym bohaterem dzisiejszego meczu a w zasadzie bardzo głośnym,byli dzisiaj nasi kibice którzy zdominowali tych z Holandii.Czego nasza reprezentacja nie ma takiego zorganizowanego dopingu na domowych spotkaniach to ja nie wiem,no i to nasze swojskie "taki wuj" po przestrzelonym karnym Holendrów PO PROSTU CUDO.Kibice jestem z was dumny,jak wy mi zaiponowaliście w tym momencie.

strejlau - 11 czerwca 2022, 23:32:13 - *.088.077.pools.vodafone-ip.de
Skorupski ,Zalewski, Cash i Piatek na plus

PM - 11 czerwca 2022, 23:37:16 - *.dynamic.chello.pl
@IlHunteroP gdzie masz tą Holandię A?! Van Dijka nie było hahaha! Gdyby gracz LFC był na murawie, Holandia miałaby te 2, ale Polska swoich już nie.

Barça - 11 czerwca 2022, 23:37:30 - *.icpnet.pl
Mecz na dobrym poziomie, zabrakło trochę koncentracji i szczęścia po zdobytym golu na 2-0

pyton - 11 czerwca 2022, 23:39:04 - *.dynamic-4-waw-k-3-0-0.vectranet.pl
Takiego dopingu dawno nawet u nas nie było!

kura - 11 czerwca 2022, 23:41:21 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ja mieszkam w Holandii i jestem Polskim Holendrem.

Edek - 11 czerwca 2022, 23:42:31 - *.access.telenet.be
Bereszyński dno, komentatorzy dno. Żurkowski i Skorupski Panowie piłkarze

No - 11 czerwca 2022, 23:52:18 - *.play-internet.pl
Puchacz i Bereszynski to kolton i hajto i ci co wymawiają to nazwisko hehe , wiecie juz na czym polega Polska kadra???

19HETMAN72 - 12 czerwca 2022, 0:03:33 - *.centertel.pl
No cóż...podsumuję krótko nie było źle, bo zawsze mogło być gorzej😉.

22bigos - 12 czerwca 2022, 0:10:42 - *.142.3.103
dzisiaj nie peklismy ,dobra reakcja calej ekipy od selekcjonera po siedzacych na trybunach,przywitajmy belgow u nas na narodowym ,a potem doping dla naszych i pozytywny wynik nasz

dobrytowar - 12 czerwca 2022, 1:44:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kurde, po ostatnim laniu to tak z 4 w plecy się spodziewałem. A tu dziś, było naprawdę dobrze. Ten Zalewski to będzie kozak.

Lebiega - 12 czerwca 2022, 2:20:35 - *.158.246.128
Bez Lewandowskiego nasi graja jak prawdziwa drużyna.🖕🏿

BI - 12 czerwca 2022, 2:50:24 - *.centertel.pl
Mam nadzieję że Rotterdam już nigdy nie będzie gospodarzem żadnego meczu reprezentacyjnego. Po tym co dziś odstawiali ludzie na bramkach, swoją drogą imigranci słabo znający angielski, ten stadion powinien być skreślony na długi czas.

bazyli - 12 czerwca 2022, 7:41:49 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Szczęśliwy remis Polaków cieszy. Jednak moim zdaniem to nie my byliśmy mocni, tylko Holendrzy słabi. Oranje trochę odpuścili, a więc szkoda, bo można było pokusić się o 3 punkty. Ale i tak bardzo się cieszę z tego jednego punktu na trudnym terenie, jakby nie było na wyjeździe.

pigpog - 12 czerwca 2022, 8:36:10 - *.wedos.net
skorupski wybicia w pole tragedia

Gryfita - 12 czerwca 2022, 8:43:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Remis szczęśliwy czy nie, parę pozytywów jest. Polacy wytrzymali kondycyjnie mecz grany w dużym tempie przez oba zespoły, to się dawało oglądać, oczy nie bolały. Skorupski pokazał jasno, że w każdym meczu można go wystawić, grał świetnie. Zresztą bramkarzy ci u nas dostatek, ale taki mecz zawsze coś o bramkarzu mówi. Wyciągnięty niespodziewanie z rękawa Jakub Kiwior zagrał dobrze, lepiej od Bednarka, a że Minister Obrony Narodowej Kamil Glik swoje lata ma, to zawsze trochę spokoju, że są kolejni środkowi obrońcy. Nik Zalewski zagrał pierwszorzędny mecz, który pokazuje, że może wyjść zawsze w pierwszym składzie. Tylko ta lewa obrona, w kółko to samo, nie ma i nie ma... czy ten 711 nie mógłby się trochę po ekstraklasie porozglądać? No i żałuję, że w dwóch meczach 711 ani razu Grosika nie wpuścił.

Chemik - 12 czerwca 2022, 9:01:18 - *.146.196.40.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jak do tego doszło nie wiem, szok i niedowierzanie. Cud nad Wisłą mimo że mecz w Holandii 😜. Ale jak ktoś tam wyżej napisał, bez Lewego grają bardziej drużynowo. Na MŚ będzie kolejna klapa, szukanie Lewego w polu karnym nie przyniesie dobrych wyników.

Pielgrzym - 12 czerwca 2022, 9:44:26 - *.adsl.inetia.pl
Poziom Gry na TRÓJKĘ .I zaangażowanie na 3.Czyli miernoty.MIERNOTY.

syd - 12 czerwca 2022, 10:12:03 - *.pool-42.nexet.pl
Dzien Dobry wreszcie mecz reprezentacji trzymal w napieciu,jak rowniez pokazal miejsce niektorych zawodnikow t.j Glik,Puchacz,Gumny,lawka i trzeci wybor,idzie mlodosc typu Cash,Zalewski ktorzy nie gwiazdorza ala Gumny ,Puchacz,Kaminski tylko zapindalaja na boisku co sie tyczy Glika niestety w tym wieku czlowiek juz staje sie nerwowy i panikuje na boisku P. Glik dziekujemy ale moze Pan jedynie wchodzic na zmiany i to w 75-80 min. i nie jako stoper

Chestero - 12 czerwca 2022, 10:31:57 - *.toya.net.pl
Wielki szacun za doping dla emigracji! Z perspektywy telewizora wydawał się lepszy niż w niejednym meczu u siebie

Fan - 12 czerwca 2022, 10:44:29 - *.dynamic.chello.pl
Bardzo fajny i dobry mecz! Takie można oglądać! Skorupski BRAVO! A Trener czemu nie wpuścił Lewego przy 0:2 lub 2:2??? Na pewno by skupił uwagę obrońców i możne dało by rade coś jeszcze ukłuć!? Czy z braku myślenia są zwolnienia???

rand - 12 czerwca 2022, 11:07:53 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
BI - mógłbyś coś więcej o tych na bramkach ?

Ragi - 12 czerwca 2022, 11:27:08 - *.dynamic.chello.pl
Skorupki to ten co puścił bramke z San Marino?

Cortez002 - 12 czerwca 2022, 11:37:11 - *.laguna.net.pl
Brawa dla Polskiej emigracji i wyjazdowiczow. To była deklasacja. Z tych Polaków jestem dziś dumny. Doping lepszy niż u nas. Aż mnie dreszcze przechodzily. Dzięki za wczoraj

Old School - 12 czerwca 2022, 11:40:12 - *.play-internet.pl
Szacunek za doping było lepiej niż na Narodowym. Wynik dobry po klęsce z Belgią.

Holandia 🇳🇱 wygrała wysoko z Belgia
My zremisowaliśmy z Holandia czyli jesteśmy w rewanzowym meczu z Belgia murowanym faworytem żeby wygrać 6:1 🤯

marek - 12 czerwca 2022, 12:59:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Taaa, naprawdę "super doping" polskiej emigracji. Gromkie "jazda z kur..." w kierunku reprezentantów kraju, w którym się żyje, mieszka i pracuje. Nic tylko "pozazdrościć" kibolskiego buractwa.

adann96 - 12 czerwca 2022, 14:05:49 - *.toya.net.pl
@BI rozwiniesz temat, co się "stanęło" pod stadionem?

Mudlaff - 12 czerwca 2022, 14:31:30 - *.play-internet.pl
Napewno wyjda z grupy na ms wierze w michniewicza

dobrytowar - 12 czerwca 2022, 15:10:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@marek, Maruś, Marunia: idź sobie do kina, do teatru, albo na spacer. Tylko stadiony piłkarskie omijaj z daleka. To nie dla Ciebie jest, zbyt wrażliwy jesteś.

Wstyd - 12 czerwca 2022, 15:12:11 - *.151.47.10
obrona Częstochowy

mrs - 12 czerwca 2022, 15:57:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Milutka niespodzianka jakby wszystkie tryby na równi pracowaly bez gwazd.

tellchar - 12 czerwca 2022, 18:14:30 - *.lodz.dialog.net.pl
@dobrytowar - akurat @marek ma rację. "Jazda z kur..." to jedna z najgłupszych przyśpiewek kibiców.

IlHunteroP - 12 czerwca 2022, 18:37:10 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
@PM
Śmieszny jesteś. Nie było jednego obrońcy i bramkarza, to nie znaczy, że skład rezerwowy. U nas by był lewy, to byśmy mieli te dwa nawet z Van Dijkiem.

bleh - 12 czerwca 2022, 20:00:55 - *.dynamic-2-waw-k-1-2-0.vectranet.pl
Dobry wynik.

Życzliwy - 12 czerwca 2022, 23:05:51 - *.net.autocom.pl
Nie zapominajmy że najbardziej wspaniały w tym i we wszystkich poprzednich i następnych meczach był i będzie zawsze Robercik, nasza gwiazda, której nie jesteśmy godni oglądać, wspaniały człowiek, piłkarz, a przede wszystkim wspaniały kibic, gdy on kibicuje, to nie przegrywamy, dlatego powinien się zająć kibicowaniem, a nie graniem i oglądać. Pozdrowienia Robercik od Sportowca Roku 2022, Iga Świątek pozdrawia i życzy wszystkiego najlepszego. Liczy na to, że podczas Wimbledonu też nie omieszkasz przerwać zgrupowanie reprezentacji i przyjechać na dwa dni do Londynu, jak do Paryża.

CK_decerte - 13 czerwca 2022, 9:17:54 - *.gdansk.vectranet.pl
Ale farciarze. Znowu im się udało nie przegrać.

dariox32 - 13 czerwca 2022, 19:31:32 - *.31.170.162.ipv4.supernova.orange.pl