14 czerwca 2022, 22:35:44 - gabrielba
LN: Dwa gole Vladislavsa Gutkovskisa i występy Pāvelsa Šteinborsa i Kristersa Tobersa w reprezentacji Łotwy

Vladislavs Gutkovskis z Rakowa Częstochowa strzelił dwie bramki dla reprezentacji Łotwy w wygranym 2-0 (2-0) meczu 4. kolejki grupy 1 dywizji D Ligi Narodów z Liechtensteinem. Dodatkowo w drużynie gości wystąpili Pāvels Šteinbors, który odejdzie z Jagiellonii Białystok po wygaśnięciu jego obowiązującego do końca czerwca kontraktu, i Kristers Tobers z Lechii Gdańsk.

14 czerwca 2022, 20:45 - Vaduz (Rheinpark Stadion)
Liechtenstein 0-2 Łotwa
Vladislavs Gutkovskis 20, 28

żółte kartki: Aron Sele, Niklas Beck, Marco Marxer - Raivis Jurkovskis, Artūrs Zjuzins.

sędziował: Aleksandar Stavrev (Macedonia Północna).
widzów: 885.

Gutkovskis grał do 87. minuty, gdy zmienił go Dāvis Ikaunieks, a Šteinbors i Tobers rozegrali całe spotkanie.

W kadrze Łotwy znaleźli się także zawodnicy, którzy w przeszłości byli zawodnikami polskich klubów. Cały mecz zagrali Antonijs Černomordijs (Lech Poznań), Kaspars Dubra (Polonia Bytom) i Roberts Savaļnieks (Jagiellonia Białystok). Vladimirs Kamešs (Pogoń Szczecin) pojawił się na boisku w 87. minucie, gdy zmienił Andrejsa Cigaņiksa, a Mārcis Ošs (Górnik Zabrze) i Igors Tarasovs (Jagiellonia Białystok i Śląsk Wrocław) całe spotkanie przesiedzieli na ławce rezerwowych.