14 czerwca 2022, 22:36:53 - bartekwr9
Bezbarwny koniec maratonu

W meczu 4. kolejki grupy 4 dywizji A Ligi Narodów reprezentacja Polski przegrała 0-1 (0-1) z Belgią. Jedynego gola dla gości strzelił Michy Batshuayi. Następny mecz w Lidze Narodów "biało-czerwoni" rozegrają z Holandią 22 września o godz. 20:45 w Warszawie.

Pierwszy kwadrans spotkania był wyrównany. Żadna z drużyn nie zdołała stworzyć sobie konkretnej sytuacji bramkowej. Pierwszy celny strzał na polską bramkę zakończył się golem dla Belgii. W 16. minucie piłkę z prawej strony dośrodkował Youri Tielemans. Futbolówka dotarła do niepilnowanego Michy'ego Batshuayia, który strzałem głową pokonał z bliska Wojciecha Szczęsnego. Pierwszy strzał Polacy oddali w 21. minucie, gdy bardzo niecelnie z dystansu uderzał Szymon Żurkowski. W 30. minucie Matty Cash posłał długie podanie w stronę Sebastiana Szymańskiego. Pomocnik przyjął piłkę, lecz strzelił wysoko nad bramką.

Dwie minuty później Belgowie po raz drugi pokonali Szczęsnego. Batshuayi posłał prostopadłe podanie do Edena Hazarda, a ten podcinając piłkę nad bramkarzem umieścił ją w bramce. Sędzia ostatecznie tego gola nie uznał - w momencie podania Eden Hazard znajdował się na pozycji spalonej. W 40. minucie zza pola karnego nad bramką uderzył Axel Witsel. Tuż przed przerwą najlepszej okazji dla reprezentacji Polski nie wykorzystał Nicola Zalewski. Znajdujący się w polu karnym Robert Lewandowski przerzucił piłkę na lewą stronę do pomocnika AS Roma. 20-latek zdecydował się na strzał bez przyjęcia, po którym futbolówka nieznacznie minęła belgijską bramkę.

Drugą połowie Belgowie rozpoczęli od indywidualnej akcji Thorgana Hazarda zakończonej niecelnym strzałem zza pola karnego. W pierwszych minutach po przerwie tempo meczu znacznie zwolniło. Belgowie długo utrzymywali się przy piłce, a Polacy nie byli w stanie skonstruować groźnej akcji pod bramką rywala. W 68. minucie gospdodarze mogli wyjść z szybką kontrą. Po zagraniu Karola Linettego niedokładnie futbolówkę przyjął sobie Lewandowski, przez co całą akcję przytomnym wyjściem z bramki zakończył Simon Mignolet.

W 75. minucie Mignoleta uderzeniem z rzutu wolnego zaskoczyć próbował Lewandowski. Po strzale kapitana reprezentacji Polski futbolówka odbiła się od jednego z rywali stojących w murze i poszybowała nad bramką. Chwilę później minimalnie niecelny strzał głową oddał Kamil Glik. W 80. minucie niedokładnie na bramkę uderzał wprowadzony z ławki Leandro Trossard. Trzy minuty później po ładnej wymianie podań Trossard z łatwością ograł Glika, jednak strzelił wprost w dobrze ustawionego Szczęsnego.

W 87. minucie blisko szczęścia był Karol Świderski. Napastnik Charlotte FC zdecydował się na mocny strzał z woleja, po którym do interwencji zmuszony został Mignolet. Minutę później mocno niecelnie uderzał Jakub Kiwior. W 90. minucie piłkę z lewej strony pola karnego wrzucał Lewandowski. Ta spadła na głowę Świderskiego, który trafił zaledwie w słupek.

14 czerwca 2022, 20:45 - Warszawa (PGE Narodowy)
Polska 0-1 Belgia
Michy Batshuayi 16

Polska: 1. Wojciech Szczęsny - 2. Matty Cash, 3. Mateusz Wieteska (84, 11. Kamil Grosicki), 15. Kamil Glik, 5. Jakub Kiwior, 10. Nicola Zalewski (57, 21. Przemysław Frankowski) - 17. Szymon Żurkowski, 8. Karol Linetty (84, 6. Jacek Góralski), 20. Piotr Zieliński (57, 7. Karol Świderski), 19. Sebastian Szymański (70, 14. Mateusz Klich) - 9. Robert Lewandowski.

Belgia: 12. Simon Mignolet - 19. Leander Dendoncker, 2. Toby Alderweireld, 5. Jan Vertonghen - 21. Timothy Castagne, 6. Axel Witsel (46, 20. Hans Vanaken), 8. Youri Tielemans, 14. Dries Mertens (80, 11. Charles De Ketelaere), 10. Eden Hazard (66, 17. Leandro Trossard), 16. Thorgan Hazard (62, 15. Thomas Foket) - 23. Michy Batshuayi (66, 9. Loïs Openda).

żółta kartka: Żurkowski.

sędziował: Irfan Peljto (Bośnia i Hercegowina).

do lasu chrust zbierać, a nie do Barcelony
Teraz trzeba będzie wracać z pokulonym do pracodawcy wypełnić do końca podpisany kontrakt

Mulele - 14 czerwca 2022, 22:39:01 - *.12.68.210.dsl.dyn.forthnet.gr
Jakby grał od początku Świderski a nie Lewandowski z tym świńskim truchtem to by może coś było .

Mati - 14 czerwca 2022, 22:40:28 - *.centertel.pl
Mam nadzieję że ta Liga Narodów wyleczyła nas z pomysłu zabrania na mundial takich piłkarzy jak Puchacz czy Wieteska bo to nie ten poziom. Na plus Cash i Kiwor na tle Holendrów i Belgów wyglądali naprawdę solidnie. Zalewski również powinien częściej grać

Zibi33 - 14 czerwca 2022, 22:40:58 - *.centertel.pl
Bez Lewego grają lepiej.

Pio - 14 czerwca 2022, 22:41:05 - *.radom.vectranet.pl
Świetne wejście Świderskiego. Wprowadził dużo jakości. Cóż zabrakło szczęścia.

Rafel - 14 czerwca 2022, 22:41:10 - *.218.96.44
Lewy jak Rasiak-drewno

xxx - 14 czerwca 2022, 22:41:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale Węgrzy mnie zaimponowali.

Czesiu - 14 czerwca 2022, 22:41:48 - *.centertel.pl
Brak na murawie Smolarka, Bońka i Deyny był bardzo widoczny...

xxx - 14 czerwca 2022, 22:42:02 - *.interpc.pl
out polska numer 3

reggtg - 14 czerwca 2022, 22:42:33 - *.73-67-87.adsl-dyn.isp.belgacom.be
Glik zwinny jak furmanka z węglem!

majk - 14 czerwca 2022, 22:43:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ostatnie 5 minut nie moze zamazac obrazu tego meczu gdzie bylismy tylko tlem.
Lewy przyjmuje pilke na 5 metrow do przodu, Glik objezdzany jak junior, Zielinski to nie wiem nawet czy gral. Chyba trzeba zaczac liczyc i bardziej stawiac na mlodych jak Zalewski bo starzy to juz maja swoj schylek.

Piotr - 14 czerwca 2022, 22:43:50 - *.centertel.pl
Wstyd i żenada .

pyton - 14 czerwca 2022, 22:43:50 - *.dynamic-4-waw-k-3-0-0.vectranet.pl
Lewandowski może zagrać padlinę a i tak będzie wychwalany pod niebiosa przez komentatorów. Przecież Swiderski gra w tej chwili o wiele lepiej...

ujyuei - 14 czerwca 2022, 22:43:58 - *.73-67-87.adsl-dyn.isp.belgacom.be
Lewandowski idź już do tej Barcelony i nie przeszkadzaj!

Wiciu - 14 czerwca 2022, 22:44:14 - *.146.192.180.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Belgowie zdecydowanie byli lepsi

fansport - 14 czerwca 2022, 22:44:19 - *.home.aster.pl
robercik był bardzo nieskuteczny, zawsze mówiłem i zawsze mam racje, kiedy to wciąż powtarzam, ale ciągle nikt tego nie rozumie, że gdy on gra, nasze szanse na sukces spadają mniej więcej do zera.

Kibic - 14 czerwca 2022, 22:44:52 - *.87.0.28
Gra Lewandowskiego teraz to osłabienie drużyny

Realista - 14 czerwca 2022, 22:44:54 - *.quarto.pl
Sousa wróć . Polscy trenerzy to chyba jaj nie mają , 90 minut truchtania i czekania na błędy przeciwnika ale błędy to drużyny pokroju Belgii nie popełniają ,całe szczęście że Belgowie byli myślami na urlopach .

Sousa - 14 czerwca 2022, 22:44:57 - *.151.47.10
Fajna ta reprezentacja taka nie za silna

jngrwugr - 14 czerwca 2022, 22:45:32 - *.73-67-87.adsl-dyn.isp.belgacom.be
Linetty , Lewandowski , Wieteska , Glik i Klich DNO!!!!

Juras - 14 czerwca 2022, 22:45:36 - *.dip0.t-ipconnect.de
bardzo dobry mecz Polakow szczegolnie w koncowce po zmianach a Lewandowski to KLASA

Czesioout - 14 czerwca 2022, 22:46:03 - *.play-internet.pl
Podobno niejaki Paulo Sousa jest do wzięcia

Lolo - 14 czerwca 2022, 22:46:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Boższe...jakie męczarnie...

Pixi - 14 czerwca 2022, 22:46:30 - *.146.204.16.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Zabrakło skuteczności, Lewandowski mógł dać nieco więcej niż tylko to co w końcówce meczu. Świderski znowu nieźle.

NowySezon - 14 czerwca 2022, 22:46:47 - *.siedlce.domtel.com.pl
Wygrała drużyna lepsza,która wie jak się w piłkę gra.Nasi poza rwaną i chaotyczną końcówką nie mieli niczego do zaoferowania.Lewy myślami przy transferze do Barcelony do którego i tak nie dojdzie...

Globus - 14 czerwca 2022, 22:47:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czarek zacznijcie wpuszczać prawdziwych kibiców na mecze bo już na wyjazdach jest lepszy doping niż na tym narodowym.

Bolo - 14 czerwca 2022, 22:47:37 - *.home.aster.pl
Lewy to po 15 minutach powinien być zmieniony.

slazak - 14 czerwca 2022, 22:48:04 - *.centertel.pl
Węgry w 20 minut rozbiły Anglię na wyjeździe. Kiedy Polska reprezentacja tak przekonywująco grała? Abo wymęczone zwycięstwa,albo frajerskie porażki 🤢 🤔

Juras - 14 czerwca 2022, 22:48:08 - *.dip0.t-ipconnect.de
te dwie okazje kiedy Lewandowski dal szanse na strzelenie gola swiadcza o wielkosci Lewego masakra dopiescil te podania do bolu

misiekCK - 14 czerwca 2022, 22:49:02 - *.30.44.124.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brak pomysłu po odbiorze piłki. Częste straty w środku co powodowało kontry belgów... Wieteska za dużo wykopów jak w ekstraklasie bez sensu do przodu. Linetty straty w połowie belgów, Żurkowski gorąca głowa. Lewy? truchtać umie, nie chciało mu się grać - powinien być zmieniony w 45 minucie. Klich niby gra na wyspach gdzie jest dynamika gra a tutaj nie kuma klepki z Frankowskim. A no i Szymański - gość nie umie przyjąć piłki. Zieliński - grał?

ablabla - 14 czerwca 2022, 22:49:10 - *.194.61.119
Chłopcy w czerwonych majtkach grali piłką,
a chłopcy w białych za nią biegali,
nawet jak przypadkiem ją dostali,
to zamiast zbliżać się do bramki przeciwnika,
to się oddalali
Jedyny plus jest taki, że dzisiaj w świecie za bardzo nikt o nich mówić nie będzie, bo na tapetę pójdą finaliści ostatniego Euro.

Juras - 14 czerwca 2022, 22:49:50 - *.dip0.t-ipconnect.de
wczoraj ogladalem Mbappe i Benzeme w meczu z Chorwacja ......Lewandowskiemu obydwaj powinni torbe treningowa nosic

fansport - 14 czerwca 2022, 22:50:39 - *.home.aster.pl
robercik nie ma teraz głowy do strzelania goli, myśli o czymś ważniejszym dla siebie, o transferze do barcelony i o ogromnych pieniądzach, zawsze było wiadomo, co dla niego się liczy najbardziej. przy swoim menadżerze tylko to go zaprzątuje i nic więcej się nie liczy.

ftfjf - 14 czerwca 2022, 22:50:41 - *.73-67-87.adsl-dyn.isp.belgacom.be
Lewy z Anką na Majorkę!!!

Juras - 14 czerwca 2022, 22:51:38 - *.dip0.t-ipconnect.de
slazak tez o tym marze

Juras - 14 czerwca 2022, 22:54:13 - *.dip0.t-ipconnect.de
ostatnia uwaga z mojej strony niby stadion narodowy niby Polska gra z jedna z najlepszych druzyn swiata niby wynik nie najgorszy a DOPING ZERO ,warszawskie sloiki dno

Orczyk - 14 czerwca 2022, 22:54:37 - *.132.187.144 (*.149.109.83)
Wieteska najpierw musi zmienić klub z przeciętniaka Ligii Polskiej na jakiś zagraniczny , nauczyć się duuuużo i może zaskoczy , serca nie można mu zarzucić , ale niestety to nie jest poziom reprezentacji.
Z całym szacunkiem dla Roberta, dziś Lewandowski był hamulcowym , człapał i było widać, że gra mu nie sprawiała przyjemności , cień samego siebie , musi odpocząć bo wrażenie pozostawił fatalne.
Cash, Frankowski, Świderski , Kiwior mega fajnie !
Linetty po reprymendzie od 711 szybko zdjęty (jak za Nawałki) chyba już go nie przekona.

Juras - 14 czerwca 2022, 22:55:31 - *.dip0.t-ipconnect.de
fansport nie majacz w barcie ma zarabiac tyle samo co w FCBayern

tfjfy - 14 czerwca 2022, 22:56:12 - *.73-67-87.adsl-dyn.isp.belgacom.be
Wojtek bramkarz numer jeden i basta!

Nie - 14 czerwca 2022, 22:56:37 - *.30.104.45.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Żurkowski wchodzi do składu Puchacza Wieteska Kun Bereszyński Wieteska , masakra robi się układ jak ich promują redaktorzy!

Ja@wp.pl - 14 czerwca 2022, 22:56:53 - *.play-internet.pl
@NowySezon
Barcelona ma teraz 1,5 miliarda długu i nie może robić teraz transferów, dokładnie to wytłumaczył szef ligi hiszpańskiej.
A Lewandowski ma jeszcze rok ważny kontrakt z Bayernem (do 35roku życia).
A liga niemiecka jest dla niego dobra bo nie jest zbyt techniczna, i ma tam już swoją markę i dobre pieniądze nie wiem po co to psuje

jj - 14 czerwca 2022, 23:01:26 - *.static.espol.com.pl
Ja@wp.psuje bo sie obrazil ns bayern , czuje sie nie doceniony przez klub , chcial przedluzenie kontaktu na 3 lata i podwyzke

RRR - 14 czerwca 2022, 23:03:18 - *.mbb.telenor.dk
Nieszczęsny w bramce i pewna porażka. Czesio 711 powinien grać 10 obrońcami zamiast 9 cioma.

Andy46 - 14 czerwca 2022, 23:04:51 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jak będą grać tacy piłkarze jak Linetty i Wieteska to nie mamy szans

fansport - 14 czerwca 2022, 23:04:54 - *.home.aster.pl
robercikowi się nie chce w bayernie, ale jak z transferu będą nici, to mu się zachce, a gdy w bayernie stracą do niego cierpliwość, to będą umieli go zachęcić, rezerwy bayernu w 4 lidze, pomoże im w walce o 3 lige. zachce mu się na pewno i szybko zrozumie, kto jest ważniejszy, prezydent i trener bayernu, czy on.

Stadio - 14 czerwca 2022, 23:06:47 - *.30.104.45.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ludzie ,dajecie się redaktorom ,tylko powiem ze belgowie nie biegali, weźcie tego michniewicza nawet ma bilard.My słyniemy ciągle z defensywy i kontrataku. A my gramy 352 szkoda że nie 711

. - 14 czerwca 2022, 23:08:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Pierwsza połowa beznadziejna, druga lepsza, ale gra chaotyczna, a okazje niewykorzystane. Efekt końcowy nie dziwi.

FoxZUgandy - 14 czerwca 2022, 23:09:23 - *.205.194.166
Polak, Wegier, dwa bratanki. A co ca tym idzie, zamieniamy kadry, I nawet Lewego moga miec za friko!

. - 14 czerwca 2022, 23:09:51 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@RRR: Akurat to nie wina Szczęsnego, większych błędów dziś nie miał.

kaszotto - 14 czerwca 2022, 23:10:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gra w niskim presingu i latanie za piłką gdy ma ją przeciwnik było za Nawałki, Brzęczka, Sousy i teraz Czesia. To chyba nie z trenerami jest problem.

Mickaz - 14 czerwca 2022, 23:11:29 - *.30.20.87.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Czy tylko w moim odczuciu Żurkowski gra zbyt samolubnie i nie szuka nikogo do podania?

Szer - 14 czerwca 2022, 23:14:25 - *.play-internet.pl
Czy ktoś widział Dwa wejścia Vertongena?daje do myślenia...a redaktorzy sorry ale musimy szukać nowych rozwiązań

rempar - 14 czerwca 2022, 23:19:54 - *.kghm.pl
Proszę popatrzyć tylko na grę Węgrów z Anglikami. Dwukrotna wygrana Węgrów z Anglią to raczej nie przypadek. Gre Węgrów to aż się chce oglądać. A Anglia to już nie ten zespół i myślę że spadek do dywizji B będzie dla nich sprawiedliwy

Ta7 - 14 czerwca 2022, 23:20:11 - *.play-internet.pl
Michniewicz fałszywy czlow8ek pije je jaki brzuch mam, nic nie wie o piłce,

Brez - 14 czerwca 2022, 23:24:39 - *.30.104.45.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Michniewicz spuścił prawie Legie Warszawa ,a teraz ma tylko chwilę bo sei nie zna!Makaron nawija jak redaktorzy. Brzeczek wróć!

Erni - 14 czerwca 2022, 23:31:24 - *.152.237.197
Ludzie, zobaczcie co Węgrzy pokazali w grupie śmierci z Niemcami, Włochami i Anglią. Są pierwsi!!! A tu patałachy i tyle.

Pan Wiesio - 14 czerwca 2022, 23:48:03 - *.228.231.170
Lewus... lepiej jedź gdzieś na wakacje. Najlepiej ci to wychodzi. Jesteś nygus i tyle.

Krea - 14 czerwca 2022, 23:51:29 - *.play-internet.pl
Redaktorzy?i wszystko jasne

Bako - 15 czerwca 2022, 0:04:59 - *.58.142.246
Wojtek jak zwykle rzucił się jak piłka w siatce !!! Obrona żenada Glik już lata ma o Wietesce lepiej nie pisać !!!

Ja@wp.pl - 15 czerwca 2022, 0:05:14 - *.play-internet.pl
@jj
Nie obraził się na Bayern. W Bayernie zaproponowali mu przedłużenie o rok na dotychczasowych warunkach (czyli około 23miliony euro za sezon według Bilda) czyli do jego 36 roku życia!!!
To jak na piłkarza już bardzo dużo, a jak widać było w dzisiejszym meczu on już teraz nie ma sił na pełne 90 min., a co dopiero za dwa lata. To nie jest Roberto Carlos żeby grał do 39roku życia.
Tu tylko chodzi że Anna kupiła dom w Hiszpanii i chce mieszkać w cieple i dlatego Robert chciał zgodzić się na grę za 9mln za sezon w Barcelonie. Ale żeby tak się stało to Barcelona musiała by szybko sprzedać zawodników za 60mln euro (32mln dla Bayernu plus 27mln za 3 sezony gry dla Lewandowskiego) żeby na transfer zgodził się szef ligi hiszpańskiej Javier Tebas, gdyż Barcelona objęta jest nadzorem finansowy ze względu na 1,5 miliardowy dług.
A Robert mógłby spokojnie po dwóch zakończyć sobie karierę w Bayernie, zejść ze sceny niepokonany i zostać tam jakimś wiceprezesem lub szefem jakiegoś działu, i odcinać kupony to Izraelski menedżer mąci mu w głowie

Kaszub 199 - 15 czerwca 2022, 0:12:30 - *.147.101.60.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Gdyby to był Mundial to nie wyszlibysmy z Grupy.

sto - 15 czerwca 2022, 0:19:00 - *.mbb.telenor.dk
pograją piętkami chyba w Sensible Soccer

slazak - 15 czerwca 2022, 0:34:49 - *.centertel.pl
Ja@wp.pl. W punkt. Lewandowski trochę się spóźnił z tym szukaniem nowego klubu. Tak o dwa lata. To był czas na głośną zmianę barw klubowych. Wybór miał jednak bardzo ograniczony ze względu na zaporową cenę. Teraz ryzykuje i karierą, i rodziną. Każdy żonaty wie jak to jest słuchać co kilka dni zawiedzionej małżonki. "Misiu, mieliśmy jechać do Hiszpanii. Obiecałeś... 😭"

Piotrek - 15 czerwca 2022, 1:46:36 - *.play-internet.pl
Ta liga narodów to rozgrywki o przysłowiową pietruche. Bez sensu te mecze, zamiast regeneracji po całym sezonie ligowym, to mecze bez znaczenia, ani przygotowanie pod mundial, ani pod eliminacje do Mistrzostw Europy. Za to już za 3 tygodnie start kolejnych eliminacji np. do Champions League.

AZARIASZ - 15 czerwca 2022, 4:01:35 - *.centertel.pl
Ogólnie nawet wczoraj Polska zagrała fajnie dla oka. Oczywiście ,, ewidentne braki '' biją po gałach ale to przynajmniej był mecz przez duże M gdzie naprawdę czułem że Polacy mogą a nie ta padlina jak z Holandią - zamaskowana wynikiem gdzie więcej farta jak czegokolwiek. Najlepsi zdecydowanie jak dla mnie Cash i Zalewski. Problem w tym że oni są dobrzy ale w ofensywie. Takie typowe skrzydła do 4-4-2 ale gdy tylko idą w asekurację obrony to człowiek dostaje palpitacji serca... Lewy wreszcie zagrał na takim poziomie jak z FCBM. Kilka zagrań z absolutnie światowego topu. Niestety to były tylko fragmenty przeplatane częściej pretensjami , spowalnianiem gry i gówianymi zagraniami. Najbardziej żal Świderskiego. To jest chłop który ma to ,, coś '' o wiele bardziej od promowanego Buksy. Już na Euro2022 to pokazywał choćby w meczu z Hiszpanami gdzie to Lewy miał gola ale Świder cały czas nękał i polował i zresztą obił słupek z dystansu. Niestety goli nie strzela ale jeśli jest ktoś kto potrafi napędzić grę , wejść w rozegranie z Lewym i oddać strzał z dupy ale piekielnie groźny to jest właśnie Karol. Ta próba z jednej nogi , z dystansu , ekwilibrystycznie ... ach MIODZIO ! Od razu miałem przed oczami CR7 albo Zlatana ( oczywiście zachowując proporcje ). To zresztą było ryzykowne , strzelał na wślizgnięciu się zresztą na tej murawie co chwila ktoś ,, kręcił piruety ''. Reszta piłkarzy nijaka i bezbarwna a już POMPOWANIE tego Żurkowskiego to echchch... Wielkie też brawa dla Węgrów. Włosi za to zmieniają wektor maksymy - OD ZERA DO BOHATERA... A Francuzi to chcą nawiązać do Mundialu z 2010 roku i syfiastej kadencji Raymonda Domenecha czy o co im biega ??? A może ich dotknął ,, syndrom Galacticos '' ? Za wielu ofensywnych grajków , indywidualistów a brak choćby jednego , niepozornego gracza łącznika tak jak było w Realu. Miliony sypane na ofensywę a Makelele oddany bez żalu...

Mirko - 15 czerwca 2022, 6:31:22 - *.204.36.148.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Polacy slabo ponizej oczekiwan Belgia caly czas przy pilce zawiodla kazda formacja jako gospodarz wypadlismy katastrofalnie

JS - 15 czerwca 2022, 6:33:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Po co komu jest piłka.

Scauting p - 15 czerwca 2022, 7:05:24 - *.138.168.217-rev.hti.pl
Ten Pan z nr 3 w Polskiej kadrze, odstaje poziomem o 4 levele.

Rtyuu - 15 czerwca 2022, 7:22:35 - *.10.87.16
Kto tego Linettego tak promuje. On sie nie nadaje nawet na 1 ligę. Czesiek weź weź się za siebie m/ż.

wallaby48 - 15 czerwca 2022, 7:54:11 - *.nb14.nsw.asp.telstra.net
nie widzialem meczu, ale co sie stalo z zwyklym normalnym patriotyzmie ? Czy nie jest mozliwe ze Belgia byla po prostu lepsza ?

VS - 15 czerwca 2022, 8:06:58 - *.centertel.pl
W ciągu 90 minut 4 razy piłkę dotknelismy, przez 30 minut z własnej połowy nie mogliśmy wyjsc, gdzie my jesteśmy, ponoć na MŚ jedziemy, tylko po co...

Hagi - 15 czerwca 2022, 8:17:58 - *.204.36.36.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wydawalo sie ze Belgia jest gospodarzem tak sobie poczyniali na boisku przeciwnika

ianek - 15 czerwca 2022, 8:41:42 - *.29.20.134.ipv4.supernova.orange.pl
pytanie pierwsze dlaczego zielu gral wszystkie mecze ? odp bo w mu w głowie przeskoczyło , wczoraj totalny piach zero inwencji uwazam ze Klich miał przynajmniej pomysł , Karol Linetty harował na boisku jak wół

II - 15 czerwca 2022, 9:24:51 - *.centertel.pl
Narada w klubie wybitnego reprezentanta Zbigniew B. zwraca się do zebranych :
- strzeliłem 3 Belgom, policzmy ile wszyscy obecni w sztabie w całym życiu
?
Czesiu się trochę uniósł , Zibi co Ty gadasz moja selekcja w LN zrobiła więcej punktow niż mistrzowie świata teraz
!
Wysuwa ręke Adaś Nawałka, a ja tak tranowałem, że z polskiej ligi mogłem mieć zawodnika i wygralem
na mundialu
....cisza
Podnosi głowe Antoni Piechniczek :
Ja nic nie grałem, nie awansowałem na euro,
ale na mundialu byłem 2 razy, życzę każdemu, nawet Białkowskiemu żeby był na mistrzostwach drugi raz.
Tylko ,że wtedy kibice cieszyli się jak dostali piłke i nie odbiła mu się od nogi, była euforia z celnego wyrzutu z autu, że wyszedł ktoś do podania, a jak podawaliśmy do Młynarczyka to wrzawa że kobiety wstawały i biły brawo że utrzymywalismy piłke, a jak ktoś stracił piłke to taki szmer zdziwienia był na całym stadionie, że na ulicy było słychać u reportera z wozu transmisyjnego.
No i panowie na boisku jak zobaczyli na trybunach dzieciaki które też grają w piłkę, bo wtedy tak było że 16 latek Lubański to już w Europie w pucharach
i wtedy tak nam było szkoda, że te to gole nawet strzelali , a my ciągle tylko biegamy w tą bądź z powrotem . Nie to, że kadrowicze wzruszyli się ,że już nie będę tak przewracać się podczas chóralnych przyśpiewek i zagrają inni, to ja musiałem mieć ten medal i jestem tym lepszym . Tylko wkurza mnnie ,że zarobki w piłce zrobiły sie za duże jak na taki mecz . Poprostu te pieniądze moglismy przeznaczyć nie całkiem na widownie , tylko na publiczność tyle że ona już nie skanduje entuzjastycznie za samo dotknięcie piłki

Borsuk - 15 czerwca 2022, 9:31:02 - *.161.249.73 (*.94.210.170)
Czesiek to jest mega taktyk. Autobus z tyłu a z przodu jak sie uda to coś może wpadnie...tragedia. Cash i Zalewski OK, bardzo dobrze Świder. Na plus Kiwior - duzo szybszy od Glika. Słaby Wieteska i cały środek pola. Lewy z przeblyskami, widac frustracje...jest narzekanie na Krychę, ale jak go nie ma to środek dwa razy słabszy...

gaga - 15 czerwca 2022, 9:38:56 - *.dynamic.chello.pl
Lewanodwski chodzi po boisku jakby go nogi bolaly jak mu sie nie chce to niech da innym szanse

Noga - 15 czerwca 2022, 10:55:58 - *.play-internet.pl
Dziekanowski kurowski kolton nie nadaja sie do studia bo swoich pchają, na tym polega to niewazne czy zle czy dobrze grasz masz byc w kadrze:Puchacz Linetty Bereszynski Kun Grosicki i Wieteska to hit Legia zajęła 12 miejsce a Wieteska jest

Raffaello - 15 czerwca 2022, 11:14:16 - *.play-internet.pl
Bramkę zawalił wieteska z glikiem.

Arci77 - 15 czerwca 2022, 11:19:34 - *.204.68.20.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Czas Lewandowskiego i Glika się juz skończył w reprezentacji trzeba ustąpić miejsca młodszym. Teraz co pokazują to sama tragedia. Jak tak będą grać na mistrzostwach świata to niech lepiej zostaną w domu. Ciepłe kapciuszki i mecze przed telewizorem.
Meksyk Polska 5:0
Arabia Saudyjska Polska 2:1
Argentyna Polska 4:0
Tak to widzę

gool - 15 czerwca 2022, 12:10:48 - *.play-internet.pl
Nowy trener od zaraz,tego nie można oglądać, napastnik cofa sie do pomocy i rozgrywa piłkę w obronie pięciu obrońców jak można wygrać mecz?Jak nie zmienimy trenera to na MŚ szykują się trzy porażki po 0-3!!!

Qwe - 15 czerwca 2022, 12:16:35 - *.30.104.45.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Bramkę zawalili , przegrani Ligi narodów to Puchacz I Wieteska

Pibde - 15 czerwca 2022, 12:41:36 - *.gdansk.vectranet.pl
Dobrze ze Michniewicz nie nazywa się Brzeczek bo by była jazda

marek - 15 czerwca 2022, 13:34:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Glik tragicznie, on to tylko potrafi już chyba wyzywać na kolegów z drużyny i sędziego popychać.

Beka - 15 czerwca 2022, 13:50:50 - *.play-internet.pl
Wieteska Puchacz Bereszynski tragicznie!

ja - 15 czerwca 2022, 19:36:06 - *.play-internet.pl
Do 70 minuty Belgia zagrała trochę poważniej to nasi "piłkarze" biegali za piłką jak dzieci we mgle. Na szczęście odpuścili później i trener może dalej nawijać makaron na uszy publice. Najbardziej rozbawili mnie obrońcy Glik ruszający się jak wóz z węglem, Wieteska panikujący na boisku i wybijający na oślep jak trampkarz oraz gwiazdor Lewandowski pouczający kolegę z drużyny po tym jak skiksował gdy dostał podanie i przyjął na 5 metrów.

Gwiat - 15 czerwca 2022, 19:46:52 - *.30.104.45.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl