14 czerwca 2022, 22:39:05 - dwieladek
LN: Dominykas Barauskas, Fedor Černych i Titas Milašius wystąpili w reprezentacji Litwy

Nowy zawodnik Stali Mielec Dominykas Barauskas, Fedor Černych z Jagiellonii Białystok i Titas Milašius z Podbeskidzia Bielsko-Biała wystąpili w reprezentacji Litwy w przegranym 0-2 (0-1) na wyjeździe meczu 4. kolejki grupy 1 dywizji C Ligi Narodów przeciwko Turcji.

14 czerwca 2022, 20:45 - İzmir (Gürsel Aksel Stadyumu)
Turcja 2-0 Litwa
Kaan Ayhan 37, Hakan Çalhanoğlu 54 (k)

żółte kartki: Rolandas Baravykas, Fedor Černych, Vilius Armanavičius, Titas Milašius (Litwa).

sędziowała: Stéphanie Frappart (Francja).
widzów: 14 694.

W 81. minucie Cengiz Ünder (Turcja) nie wykorzystał rzutu karnego (Džiugas Bartkus obronił).

Barauskas i Černych rozegrali całe spotkanie, a Milašiusia w 85. minucie zmienił Artemijus Tutyškinas (kiedyś Escola Varsovia Warszawa).

W kadrze gości znaleźli się również inni byli zawodnicy polskich klubów. Džiugas Bartkus (Górnik Łęczna) i Edvinas Girdvainis (Piast Gliwice) rozegrali pełne spotkanie, a Justasa Lasickasa (Jagiellonia Białystok) w przerwie zmienił Vilius Armanavičius. Cały mecz na ławce rezerwowych spędził Arvydas Novikovas (Jagiellonia Białystok i Legia Warszawa), a poza kadrą pozostał kontuzjowany Donatas Kazlauskas. Selekcjonerem reprezentacji Litwy jest były szkoleniowiec Zagłębia Sosnowiec Valdas Ivanauskas.