[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


22 czerwca 2022, 13:26:35 - gabrielba
eLM: Mecz Dynamo - Fenerbahçe w Łodzi

Pierwsze spotkanie II rundy eliminacji Ligi Mistrzów, w którym ukraińskie Dynamo Kijów zmierzy się z tureckim Fenerbahçe SK, odbędzie się na Stadionie Miejskim im. Władysława Króla w Łodzi.

Mecz rozpocznie się 20 lipca o godz. 20:00.

Ert - 22 czerwca 2022, 13:36:34 - *.dynamic-3-poz-k-0-2-0.vectranet.pl
Będziemy oczywiście kibicować Dynamo. Obyśmy byli za jakiś czas jednym krajem to wtedy chociaż poziiom naszej piłki pdoskoczy.

ueo - 22 czerwca 2022, 13:40:42 - *.ptr.magnet.ie
wypowiadaj się za siebie bo mi jest wstyd to co ludzie wygadują. Nie jesteście żadnym głosem narodu

hehe - 22 czerwca 2022, 13:50:47 - *.89.14.pool.telefonica.de
oczywiście, że w tej rundzie będę kibicował Dinamu Zagrzeb...

KKS - 22 czerwca 2022, 14:00:42 - *.10.208.77
Na tym nowszym, ładniejszym i większym stadionie. ŁKSu.

Ozon - 22 czerwca 2022, 14:05:24 - *.centertel.pl
Fenerbahce, fenerbahce - Inszallah. Mam nadzieję, że Dynamo pokryje koszta związane z organizacją meczu, a nie, że będą one wydane z kasy miejskiej, czyli inaczej mówiąc, z kieszeni ciężko pracujących Łodzian i Łodzianek?

Łodzianin - 22 czerwca 2022, 14:19:27 - *.centertel.pl
@Ert
Jakie będziemy? Pisz za siebie.
Forza Fenerbahçe!

tors - 22 czerwca 2022, 15:22:50 - *.play-internet.pl
Do boju Fener!

TAG - 22 czerwca 2022, 15:54:29 - *.25.159.220.ipv4.supernova.orange.pl
Ale zebrało się tutaj sympatyków CSKA Moskwa!

G - 22 czerwca 2022, 16:46:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jest wreszcie szansa na wygraną gospodarzy

lodzki - 22 czerwca 2022, 17:29:51 - *.96.198.228.ipv4.supernova.orange.pl
Powinni to raczej uzgodnic z kibicami LKS czy sie zgadzaja na takie mecze na ich stadionie a nie tak bez zgody sobie organizowac na cudzym stadionie

Eryk - 22 czerwca 2022, 18:37:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl
A tak z innej beczki, dlaczego Rosja na start ma ponad 4 punkty za przyszły sezon w krajowym rankingu UEFA skoro została wykluczona z rozgrywek?

TOM - 22 czerwca 2022, 18:41:20 - *.static.ip.netia.com.pl
Oni przynajmniej mają szansę na ligę mistrzów. A ŁKS stadion ma od nie dawna , nie pastwisko. A puchary ???

Znawca - 22 czerwca 2022, 19:00:49 - *.30.108.76.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Fenerbachce chyba wygra z ruskimi

Dziku - 23 czerwca 2022, 1:05:17 - *.147.101.157.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@ert
Gościu malinowy choćby miała to być najlepsza liga, nigdy nie będziemy jednym krajem...

Wieza - 23 czerwca 2022, 7:28:32 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Chce sie wybrac. Wie ktos juz po ile bilety dla kiboli Dynama???

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas