[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


22 czerwca 2022, 14:53:56 - maciejko
Puchar Regionów UEFA: Damian Sylwestrzak sędzią turnieju rundy wstępnej

Damian Sylwestrzak został wyznaczony na sędziego głównego turnieju rundy wstępnej Pucharu Regionów UEFA, który zostanie rozegrany w 23-29 czerwca w Azerbejdżanie.

Polski arbiter poprowadzi dwa mecze - 24 czerwca w Şamaxı w grupie drugiej Kołos Czerwień (Białoruś) - Cəbrayıl (Azerbejdżan) oraz 27 czerwca w Baku w grupie pierwszej Kaskelen (Kazachstan) - Basiani (Gruzja).

W pierwszym meczu na liniach asystować mu będą Bartosz Kaszyński oraz Szwajcar Pascal Hirzel, a sędzią technicznym będzie inny Szwajcar - Luca Cibelli. W drugim spotkaniu asystentami będą Bartosz Kaszyński oraz Azer Elşad Abdullayev, a arbitrem technicznym będzie Elçin Məsiyev (także Azerbejdżan).

Podczas meczu finałowego (29 czerwca, Şamaxı), który poprowadzi Szwajcar Luca Cibelli, Kaszyński będzie asystentem, a Sylwestrzak sędzią technicznym.

majo - 22 czerwca 2022, 14:58:14 - *.253.213.9
Ale go zaszczyt kopnął, posędziuje puchar przyjaźni regionów WNP!

Słomiany - 22 czerwca 2022, 15:15:10 - *.dynamic.chello.pl
Skompromituje się, choć są to śmieszne rozgrywki. Jest wyjątkowo mierny. Ma jakąś dziwną manierę interpretacji przepisów po swojemu. Do tego potrafi być bardzo jednostronny w sędziowaniu. Mimo to uznawany jest u nas za zdolnego. Gdyby sędziował w klasie B, to maskę by mu oklepali.

dobrytowar - 22 czerwca 2022, 19:16:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Puchar czego? Co to jest?

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas