[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


23 czerwca 2022, 20:35:57 - gabrielba
Błażej Szczepanek odchodzi ze Stali Rzeszów

Błażej Szczepanek odchodzi ze Stali Rzeszów. Umowa z 21-letnim pomocnikiem została rozwiązana za porozumieniem stron.

Szczepanek w poprzednim sezonie był wypożyczony ze Stali do Sandecji Nowy Sącz. Wystąpił w 25 spotkaniach, w których zdobył trzy bramki w Fortuna I lidze.


źródło: Stal Rzeszów

Kkk - 23 czerwca 2022, 20:44:16 - *.ssp.dialog.net.pl
Sandecja wykupiła czy wolny zawodnik??

KIBIC - 23 czerwca 2022, 20:51:17 - *.play-internet.pl
Do Wieczystej...?

do KIBIC - 23 czerwca 2022, 20:55:54 - *.10.21.18.ipv4.supernova.orange.pl
na Wieczystą za młody ;)

Stal - 23 czerwca 2022, 20:56:54 - *.ssp.dialog.net.pl
No to ekstraklasa ma wolnego młodzieżowca

Kibic 1 - 23 czerwca 2022, 21:15:19 - *.153.228.254
Najpierw Sławek teraz Szczepanek, odpadlają młodych a na pewno nie włączą nikogo z akademii. Szczepanek nieźle pobrał w 1 lidze i szkoda że nie zostaje na 1 lige w Rzeszowie

Zet - 23 czerwca 2022, 21:17:53 - *.darnet.pl
Oby do Jastrzębia przyszedł.

Kibic - 23 czerwca 2022, 21:20:27 - *.58.143.183
To już chyba 6 zawodnik co ucieka z tego klubu

Chorzów - 23 czerwca 2022, 21:26:33 - *.114.187.4
i stal znowu 2 liga.

Mariusz - 23 czerwca 2022, 22:08:22 - *.leon.com.pl
Błażej, Odra Wodzisław pamięta. Życzymy Ci wszystkiego co najlepsze, gdyż zasługujesz na to. Jesteś wspaniałym piłkarzem i człowiekiem

Ardo - 24 czerwca 2022, 5:35:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Odra Wodzisław pozdrawia !!!

Halo ADMIN - 24 czerwca 2022, 10:26:25 - *.static.smlw.pl
Halo Admin, czemu jeszcze nie dodane w zakładce transfery?

Pytanie - 24 czerwca 2022, 10:31:50 - *.30.108.147.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Już coś wiadomo gdzie idzie Szczepanek?

smg13 - 24 czerwca 2022, 12:55:33 - *.internetdsl.tpnet.pl
Kolejny zawodnik odchodzi a jakieś wzmocnienia kiedy? W takim tempie może być marnie

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas