26 czerwca 2022, 18:56:45 - gabrielba
Gol Piotra Grzelczaka

Piotr Grzelczak strzelił bramkę dla FK Atyrau w zremisowanym 1-1 (0-0) meczu 15. kolejki kazachskiej ekstraklasy z Maktaarałem Atakient. Dla 34-letniego napastnika to pierwsza ligowa bramka w sezonie.

26 czerwca 2022, 17:00 - Turkiestan (Turkiestan Ariena)
Maktaarał Atakient 1-1 FK Atyrau
Billal Sebaihi 63 (k) - Piotr Grzelczak 74

żółte kartki: Artiom Rozgoniuc, Żan-Ali Pajruz - Ałtynbiek Saparow, Todor Petrović.
czerwona kartka: Artur Zapadnia (43. minuta, Maktaarał, za uderzenie przeciwnika).

sędziował: Bołat Karlibajew (Orał).

Grzelczak wszedł na boisko w 68. minucie, gdy zszedł z niego Kuanysz Kałmuratow. W zespole gości cały mecz rozegrał Paweł Baranowski, a Matheus Bissi (kiedyś Raków Częstochowa) znalazł się poza kadrą meczową. W drużynie gospodarzy pełne spotkanie zagrał Aléx Bruno (w przeszłości Widzew Łódź).

FK Atyrau jest na siódmym miejscu w ligowej tabeli z dorobkiem 20 punktów po 14 rozegranych spotkaniach.

rR - 26 czerwca 2022, 19:16:04 - *.184.207.228.ipv4.supernova.orange.pl