3 lipca 2022, 16:49:51 - LukaszL
Astana wygrała w lidze

FK Astana, z którym Raków Częstochowa zmierzy się w II rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy, wygrał 4-0 (0-0) z Maktaarałem Atakient w meczu 16. kolejki kazachskiej ekstraklasy.

3 lipca 2022, 15:00 - Nur-Sułtan (Astana Ariena)
FK Astana (2) 4-0 Maktaarał Atakient
Marin Tomasov 60, 73 (k), 75, Sułtan Sagnajew 89

Astana: 34. Marko Milošević - 13. Kamo Howhannisjan (31, 18. Sagi Sowiet), 3. Artiom Rachmanow, 15. Abzał Biejsiebiekow, 6. Bryan - 10. Marin Tomasov, 11. Asłan Darabajew, 9. Rai Vloet (78, 72. Stanisław Basmanow), 14. Jérémy Manzorro (86, 28. Jurij Piercuch), 7. Maks Ebong (78, 22. Sułtan Sagnajew) - 77. Pedro Eugénio.

żółte kartki: Billal Sebaihi, Rasambiek Achmatow, Rinat Dżumatow, Żan-Ali Pajruz, Serhij Litowczenko (Maktaarał).

sędziował: Bagdat Abdułłajew (Karatau).
widzów: 2500.

W zespole gospodarzy grali m.in. Abzał Biejsiebiekow (kiedyś Korona Kielce) i Artiom Rachmanow (w przeszłości Raków Częstochowa). W drużynie gości do 69. minuty grał natomiast Aléx Bruno (dawniej Widzew Łódź), którego zmienił Gałymżan Kienżebiek.

Astana po 15 rozegranych meczach jest liderem z dorobkiem 27 punktów.

Pierwszy mecz II rundy zostanie rozegrany 21 lipca o godz. 21:00 w Częstochowie, a spotkanie rewanżowe tydzień później o godz. 17:00 w Nur-Sułtanie.

BOT - 3 lipca 2022, 17:49:53 - *.204.12.238.dsl.dynamic.t-mobile.pl
Czy ktoś wie, dlaczego Astana ma (2) w nazwie na tym portalu?

TOB - 3 lipca 2022, 18:06:25 - *.adsl.inetia.pl
@BOT Nie mogę ci tego zdradzić.Lepiej nie pytaj.Im mniej wiesz tym dłużej żyjesz

Waldhoffer - 3 lipca 2022, 18:23:04 - *.dynamic.chello.pl
@BOT Bo w przeszłości istniał inny klub używający tej samej nazwy: założony w 1964 jako Dinamo, w 1997 przemianowany na FC Astana, później znany jako Astana-1964, a obecnie używający nazwy FC Zhenis

Jacek tir - 3 lipca 2022, 20:58:25 - *.dab.02.net (*.146.197.78)
Na ponad 3.5 gola w 2 połowie to chyba kurs 15.normalnie na tej lidze 1.5 ponad to stawka 2.6

ToOn - 4 lipca 2022, 10:11:22 - *.internetia.net.pl
Czyli prawdopodobieństwo że z końcem lipca w PL kończą się europejskie puchary ciągle wysokie...

KORSARZ - 4 lipca 2022, 13:09:15 - *.151.47.139
Astana w rytmie meczowym a Raków mecze przekłada.

KORSARZ - 4 lipca 2022, 13:11:23 - *.151.47.139
ToOn - myślisz ze Lech przegra z Dinamo Batumi?

BOT - 4 lipca 2022, 20:31:22 - *.204.45.94.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl