[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


11 lipca 2022, 14:30:15 - bartekwr9
Marcin Miechówka w kadrze Hutnika

Marcin Miechówka został zgłoszony przez Hutnika Kraków do rozgrywek eWinner II ligi.

Urodzony 2 stycznia 2005 roku zawodnik dotychczas występował w drużynie juniorów Hutnika.

leon - 12 lipca 2022, 4:48:49 - *.dynamic.chello.pl
tak sobie myśle ile managerowie mogą narobić szkód. acyga po kolesiostwi wpycha nieprzygotowanych dzieciaków i potem płacz i zgrzytanie zębami. To już nawet Gołoś tak nie wciska swoich szok i niedowierzanie

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas