15 lipca 2022, 20:22:59 - LukaszR
Rapid wygrał w Pucharze Austrii

Rapid Wiedeń, z którym Lechia Gdańsk zmierzy się w II rundzie eliminacji Ligi Konferencji Europy, wygrał 1-0 (0-0) w meczu 1/32 finału Pucharu Austrii z trzecioligowym SK Treibach.

15 lipca 2022, 18:30 - Althofen (Turnerwald-Stadion Treibach)
SK Treibach 0-1 SK Rapid Wiedeń
Guido Burgstaller 90

Rapid: 45. Niklas Hedl - 13. Thorsten Schick (57, 22. Martin Koscelník), 19. Michael Sollbauer, 6. Kevin Wimmer, 23. Jonas Auer - 7. Nicolas-Gerrit Kühn (89, 28. Moritz Oswald), 4. Emanuel Aiwu, 24. Patrick Greil (75, 8. Christoph Knasmüllner), 9. Guido Burgstaller, 27. Marco Grüll (75, 29. Ante Bajic) - 39. René Kriwak (57, 41. Bernhard Zimmermann).

żółte kartki: Raffael Käfer - Thorsten Schick.

sędziował: Christian-Petru Ciochircă (Styria).

Pierwszy mecz pomiędzy Lechią i Rapidem zostanie rozegrany 21 lipca o godz. 19:00 w Wiedniu, a rewanż tydzień później o godz. 19:45 w Gdańsku.

kuna - 15 lipca 2022, 20:33:09 - *.226.183.185.JaworNet.com
czy napisze mi ktos czy jesli bedzie identyczny wynik w meczu pucharowym z Lechiją to bedzie dobrze?

@kuna - 15 lipca 2022, 20:36:14 - *.gigainternet.pl
@Kuna, tak, będzie dobrze.

Mati - 15 lipca 2022, 20:48:39 - *.relayon.org
Z Rapidem Lechia może spokojnie powalczyć jak kiedyś z Brondby , mecz 50 na 50.

@mati - 15 lipca 2022, 21:33:46 - *.home.aster.pl
Hahaha, Lech mial tez miec szanse z Zurichem, a z Karabachem mial na luzie wygrac. Ty juz lepiej nie typuj, bo sie komrpomitujesz co wpis. Macedonczycy powinni im z 5 goli w dwumeczu strzelic a chlop cos pisze o szansach 50 na 50 z Rapidem. Jeszcze cie trzyma po bach bach karabach? :d

Taka - 15 lipca 2022, 22:29:19 - *.play-internet.pl
Ciekawe jaki wynik będzie. Kibic Górnika życzy wam awansu Gdańszczanie 👍

andy - 15 lipca 2022, 23:50:52 - *.dyn.optonline.net
mati a ty co prorok zebys nie musia sie dalej trzymac jak lechia przejdzie do 3 rundy

zico - 16 lipca 2022, 9:02:14 - *.play-internet.pl
Strasznie meczyli bule z tym 3ligowcem. Nie są w gazie na początku sezonu i trzeba to wykorzystać już we Wiedniu.

artikks - 16 lipca 2022, 9:25:41 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl