16 lipca 2022, 22:24:09 - Dominik
Pierwszy mecz Dawida Kownackiego po powrocie do Fortuny Düsseldorf

Dawid Kownacki rozegrał pierwsze spotkanie po powrocie do Fortuny Düsseldorf w wygranym 2-1 (1-0) meczu 1. kolejki drugiej ligi niemieckiej przeciwko 1.FC Magdeburg. 25-letni napastnik rozegrał cały mecz i zaliczył asystę przy drugim golu dla swojego zespołu.

16 lipca 2022, 20:30 - Magdeburg (MDCC-Arena)
1.FC Magdeburg 1-2 Fortuna Düsseldorf 1895
Connor Krempicki 50 - Rouwen Hennings 43 (k), Felix Klaus 46

żółte kartki: Andreas Müller - Nicolas Gavory, Rouwen Hennings.

sędziował: Arne Aarnink (Dolna Saksonia).
widzów: 22 288.

W drużynie gości Jakub Piotrowski pojawił się na boisku w 86. minucie, kiedy to zastąpił Felixa Klausa.

Iksde - 16 lipca 2022, 22:29:36 - *.centertel.pl
Ładna asysta i dobry mecz. Brawo Kownaś.

fajasport - 16 lipca 2022, 22:34:58 - *.adsl.inetia.pl
Kownaś za Lewego do Kataru

HKS - 16 lipca 2022, 22:38:43 - *.play-internet.pl
FCM 🎶 HKS

cool - 16 lipca 2022, 23:15:22 - *.ssp.dialog.net.pl
Wszyscy kibice Fortuny sie cieszą

Kibic - 17 lipca 2022, 4:14:11 - *.dab.02.net (*.64.38.199)
Andreas Mueller wznowił kariere??? Może jeszcze Lars Ricken i Klaus Aughentaler tam grają?

Adios - 17 lipca 2022, 10:53:12 - *.play-internet.pl
Kownacki za Piątka do Kataru. Forma zwyżkuje odkąd opuścił hamulcowych Wronki.

adr. - 17 lipca 2022, 12:01:14 - *.49.215.163.ipv4.supernova.orange.pl
My się dziwimy, że Lech sromotnie przegrał walkę o LM, a najlepsi piłkarze uciekli do lepiej płatnych klubów. Zrobili swoich kibiców w trąbę dla większych pieniędzy.

marko - 17 lipca 2022, 12:03:00 - *.eaw.com.pl
@Kibic: taki z Ciebie kibic, że nie wiesz, że piłkarz - z tamtych lat - a którego pewnie Tobie chodzi to był Andreas Moeller (Möller), a nie Mueller (Müller). Ok, też był taki, ale nie tak znany jak ten pierwszy

do adr. - 17 lipca 2022, 12:35:47 - *.centertel.pl
podziekuj prezesowi amiki ze mu bylo zal wysuplac pare groszy za wykup kownasia, on wolal velde i coraz okraglejszego isaka

or - 18 lipca 2022, 7:32:24 - *.dynamic.chello.pl
Wszystko u Kownasia będzie o.k do pierwszej kontuzji w sezonie.Takie są realia.