17 lipca 2022, 12:40 - Bielsko-Biała (Stadion Miejski)
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-1 Arka Gdynia
Kacper Skóra 57

Podbeskidzie: 32. Matvei Igonen - 21. Jeppe Simonsen, 44. Julio Rodríguez, 14. Iwajło Markow, 47. Bartosz Bernard - 24. Maksymilian Sitek (72, 11. Yiğit Emre Çeltik), 2. Ezequiel Bonifacio, 37. Mathieu Scalet (45, 30. Tomasz Jodłowiec), 8. Michał Janota (67, 99. Kacper Wełniak), 27. Krzysztof Drzazga (72, 17. Titas Milašius) - 9. Kamil Biliński (67, 22. Joan Román).

Arka: 1. Kacper Krzepisz - 14. Bartosz Rymaniak, 29. Michał Marcjanik, 4. Martin Dobrotka, 32. Przemysław Stolc - 21. Kacper Skóra (69, 31. Jerzy Tomal), 6. Sebastian Milewski, 55. Janusz Gol (69, 36. Michał Bednarski), 10. Christian Alemán (90, 77. Mateusz Żebrowski), 38. Marcel Predenkiewicz (61, 7. Mateusz Kuzimski) - 68. Karol Czubak.

żółte kartki: Dobrotka, Gol, Rymaniak, Milewski, Krzepisz.

sędziował: Paweł Malec (Łódź).
widzów: 3897.

W 84. minucie Christian Alemán (Arka) nie wykorzystał rzutu karnego (Matvei Igonen obronił).

Frechu - 17 lipca 2022, 14:38:38 - *.30.37.108.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Podbeskidzie co to mialo byc ? Znow sie zaczyna kolejny awans kolo nosa

Brawo - 17 lipca 2022, 14:38:45 - *.play-internet.pl
1 połowa bardzo dobra w wykonaniu Podbeskidzia. Arka zdecydowanie lepsza w 2 połowie. Zero zagrożenia w 2 połowie Podbeskidzia. Brawo Arka!

TSP - 17 lipca 2022, 14:39:48 - *.play-internet.pl
I się zaczęło
Gdzie jest ta Bielska Twierdzą
Skład całkiem przyzwoity a wynik jak zwykle.

Buru - 17 lipca 2022, 14:40:57 - *.dynamic.chello.pl
Super Arka Gdynia !
Fajnie zaprezentowali się młodzi Arkowcy:Predenkiewicz, Skóra, Tomal.

Mesko - 17 lipca 2022, 14:41:58 - *.play-internet.pl
Nam strzelać nie kazano..powiedział napastnik Podbeskidzia po meczu z Arką. WFista zadowolony, bo było dużo podań i posiadania piłki, a o to WFistom chodzi.

Wojtek - 17 lipca 2022, 14:43:31 - *.204.41.72.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo "Sórka"! Stawiać na młodych!!!

mM - 17 lipca 2022, 14:44:49 - *.centertel.pl
8 obcokrajowców w składzie Podbeskidzia - drużyna "całego regionu". Tak samo sztuczna jak wymyślony region.

stasiok - 17 lipca 2022, 14:44:55 - *.92.219.4
Podbeskidzie klub emerytów. W zeszłym sezonie do końca byli w grze o baraże do ekstraligi, a w tym sezonie będą walczyć o utrzymanie.

Klimczok - 17 lipca 2022, 14:45:16 - *.adsl.inetia.pl
Jako kibic Podbeskidzia stwierdzam, że II połowa Panów piłkarzy z Bielska to dno dna muł i wodorosty, a na tym jeszcze jedna warstwa mułu! te niby dośrodkowania i strzały w kierunku bramki gości były na poziomie meczu zakładowego Magazyn:Narzędziownia... dośrodkowania Pana Milasiusia to jakiś chyba żart !!!!!!! Pan Bernard zamiast dośrodkować do dwóch wbiegających kolegów w pole karne wykopał piłkę za bramkę... oczy krwawiły... a może Panowie w II już osłabli, czyżby już zmęczenie nowym sezonem ??? sprawiedliwy wynik to 0:3 dla Gości

jerry - 17 lipca 2022, 14:47:05 - *.22.57.124.ipv4.supernova.orange.pl
Patrzę z boku na Podbeskidzie i z roku na rok coraz gorzej tam się robi, kiedyś to był fajny klub, 8 zagranicznych serio?..

bolo - 17 lipca 2022, 14:53:37 - *.dynamic.chello.pl
Arka jest mocna obrona zgrana czworka no i mlodziez dobrze to wrozy na nastepne mecze i to bez Adamczyka

Polo - 17 lipca 2022, 14:53:48 - *.147.72.198.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ale płacz to dopiero pierwszy mecz.I to drużyn aspirujących do awansu.
Pierwsza połowa Podbeskidzia i mogło być 3-0 druga połowa to już dominacja Arki i powinno być 2-0 ale karny to jeszcze nie gol.
Zobaczymy dalej jak będzie.

stary kibi - 17 lipca 2022, 14:57:43 - *.sizeclinic.com
Cudowni wynik. Szorowanie dna ligowej tabeli od początku do końca. Nareszcie mam dobry humorek. Chciałoby sie powiedzieć baby i chopy witomy w 2 lidze.

........ - 17 lipca 2022, 14:58:09 - *.adsl.inetia.pl
Polo@ i co z tego, że pierwszy mecz! na końcu sezonu zawsze brak punktu lub dwóch do awansu, baraży, utrzymania! ten mecz trzeba było zremisować, była na to cała II połowa, a nie przegrać o mało dwoma bramkami. Te dośrodkowania to poziom trampkarzy.

Szeryf - 17 lipca 2022, 14:58:50 - *.97.177.36
Arka w sparingach wszystko w papę, i nagle wygrywa z podbe, super ekipę zrobili w Bielsku w sam raz na awans z trenerem który nie raz udowadniał jak to się buduję drużynę na awans chyba że w Bielsku piłkarzy podsyla ktoś inny a trener ma sobie radzic, arka słabsza niż w tamtym sezonie personalnie ale przepchała to ciekawe jam wypadnie z lepszymi drużynami bo bielsku znów raczej poza playoffami i szybka zmiana trenera

emer - 17 lipca 2022, 15:00:21 - *.multi-net.eu
Podbeskidzie spadek,pewne info!

dr Witkacy - 17 lipca 2022, 15:00:29 - *.ftth.glasoperator.nl
Witam Kochani. Najciekawszy mecz inauguracyjnej kolejki Fortuna I Ligi zakończył się wygraną drużyny z Gdyni. Obie drużyny nie kryją swoich aspiracji jakim jest awans do PKO Ekstraklasy. O ile w Gdyni innego scenariusza sobie nie wyobrażają to w Bielsku-Białej przed podopiecznymi Mirosława Smyły, ten cel omawiany jest w ciszy gabinetów. Sam mecz to zasłużona wygrana zespołu Arki, która w znakomitych nastrojach będzie wracać do Gdyni. Można się spodziewać w autokarze szampańskich nastrojów. Z tego miejsca chciałbym życzyć ekipie żółto-niebieskich, spokojnej oraz bezpiecznej podróży. A Państwu życzę cudownej niedzieli!

lubelskie - 17 lipca 2022, 15:08:48 - *.6.131.90.ipv4.supernova.orange.pl
Arkowcy arkowcy...wielki mzks szanse na wygranie ligi przez gdynie marne za malo wzmocnien slaba tez mlodziez na lata utknie arka w 1.lidze no tak budzet 6.milionow to za malo mozna tylko wlaczyc do walki o awans mozna sie Wisla.Krakow i termalica bruk bet po za zasiegiem budzety odpowiednio 20 i 12.5 miliona

Raffaello - 17 lipca 2022, 15:20:26 - *.play-internet.pl
W pierwszej połowie Bielsko miało prowadzić 4-0. Arka cieniutka.

PM - 17 lipca 2022, 15:45:55 - *.dynamic.chello.pl
Jodłowiec przyszedł kasę doić!

ayarl - 17 lipca 2022, 16:16:19 - *.aronet.pl
stoje na ulicą, stoję twarzą w twarz.
ktoś przechodzi....

Znafca - 17 lipca 2022, 16:46:43 - *.ajc.com.pl
Szkoda wyniku bo mecz na remis, taki 1:1 byłby w miarę sprawiedliwy. Arka była po prostu bardziej skuteczna i konkretna.
A Podbeskidzie podobnie jak na wiosnę fragmentami fajna gra ale brak finalizacji.
Po kontuzji Scaleta gra się posypała, Jodłowiec jeszcze nie jest gotowy i raczej przeszkadzał bardziej niż pomagał.
Zobaczymy po 10 kolejkach kto o co gra.
Arce było łatwiej grać bo Podbeskidzie atakowało, zobaczymy jak będą musieli grać atakiem pozycyjnym.

SBL931 - 17 lipca 2022, 17:30:46 - *.204.0.30.dsl.dynamic.t-mobile.pl
To że Podbeskidzie grało słabo, to wszyscy widzieli. Po utracie gola nie widziałem determinacji i woli walki wśród bielszczan.

Tomek k. - 17 lipca 2022, 17:37:01 - *.play-internet.pl
To niestety prawda po utracie gola nie widziałem reakcji na utratę bramki co bylo zauważalne w sparingu z Wisłą Kraków.Na plus Igonen za obronienie rzutu karnego. Pytanie na koniec mam zwłaszcza do kibiców Arki czemu Adamczyk nie przyjechał do Bielska?

hans - 17 lipca 2022, 18:01:44 - *.v4.arkomnet.eu
Podbeskidzie - jaki Prezes taki zespół i takie wyniki. Coraz większe oszczędności i coraz więcej szrotu zagranicznego a coraz mniej dobrych Polaków a jak są to albo za młodzi i niedoświadczeni albo emeryci no i trener który miał być tymczasowy ale przez oszczędności została na dłużej. Z tej mąki chleba (awansu) nie będzie.

CeramedKor - 17 lipca 2022, 19:08:10 - *.dynamic.chello.pl
Nawet indyki sam nie pomogą!

Kibic - 17 lipca 2022, 19:25:40 - *.236.213.195.dyn.plus.net
Lubelskie,powiadasz że Wisły budzet to 20mln,pytanie czy na plusie czy minusie? He he,kto Ci takie bajki naopowiadał???

Tomek k. - 17 lipca 2022, 19:51:54 - *.play-internet.pl
@hans Można sie czepiać trenera że miał byc tylko takim strazakiem tylko w tym problem ze wśród kandydatów nie bylo trenera gdzie by jego trenerskie CV szczególnie przekonywało. Klub oszczędza inwydaje ostrożnie pieniądze źle, klub by wyruszył na wielkie zakupy gdzie by po rundzie jesiennej by się okazało ze klub stoi nad przepaścią to była by to wtedy wina prezesa ze do tego dopuścił.Z tym szrotem zagranicznym nie di końca sie zgadzam Igonen na plus

MantiBB - 17 lipca 2022, 22:20:33 - *.dynamic-1-kat-k-4-1-0.vectranet.pl
Gra Podbeskidzia się posypała po zejściu Scaleta. Zmiana nie była fortunna. Jodłowiec nie nadaje się jeszcze do gry. Niestety w Podbeskidziu zaczyna brakować napastnika na odpowiednim poziomie...

XDX - 18 lipca 2022, 10:15:04 - *.235.161.114
Czemu nie gra Adamczyk? Kontuzja, czy planowany transfer?

ads - 18 lipca 2022, 11:12:44 - *.beskidmedia.pl
Jodłowiec to może by pomyślał o zakończeniu kariery jeśli ma dalej tak człapać. Odkąd wszedł na boisko środek Podbeskidzia przestał istnieć a Arka zyskała przewagę.
A kibice Arki to niezłe kompleksy mają ze nawet w Bielsku muszą "pozdrawiać" Wisłę.

hans - 18 lipca 2022, 11:20:14 - *.internetdsl.tpnet.pl
Samym Igonenem i Bilińskim awansu się nie zrobi. A
Prezes się nie zna na piłce i koniec. Jak można było nie wzmocnić zespołu po awansie do Ekstraklasy i spaść jako jedyny jak największy frajer. rezes zaoszczędził 2 mln a stracił 9 przez spadek. Za takie coś powinien wylecieć z hukiem bo działa na szkodę spółki.

Tomek k. - 18 lipca 2022, 16:11:34 - *.237.91-rev.victor.pl
@hans A który prezes można powiedzieć że zna się na piłce?
Co z tego że prezsem klubu będzie były piłkarz i to bardzo dobry piłkarz jak nie będzie się znał na zarządzaniu klubem. Bo granie w piłkę i oglądanie piłkarzy to jedno a zarządzaniu klubem to drugie.
Uważam że najlepiej jak transferami zajmują się osoby z pionu sportowego dyrektor sportowy a prezes podpisuje umowy i uczestniczy w negocjacjach i ocenia czy klub stać na tego piłkarza czy też nie. Jeśli klub przegrywa mecze seryjnie to rozlicza się z tego trenera i drużynę. A jak klub jest nad przepaścią finansową to za taki stan rzeczy należy rozliczyć prezesa że do tego dopuścił