Stomil: 39. Jakub Mądrzyk - 11. Filip Wójcik (77, 21. Mateusz Jońca), 5. Szymon Dowgiałło (46, 4. Igor Kośmicki), 33. Jakub Tecław, 22. Mateusz Jarzynka, 50. Michał Karlikowski - 10. Karol Żwir, 15. Shun Shibata, 7. Hubert Krawczun, 66. Dawid Kalisz (64, 6. Sebastian Szypulski) - 9. Piotr Kurbiel (84, 77. Bartosz Florek).

żółte kartki: Murawski, Modelski, Tuleja - Wójcik, Dowgiałło, Kośmicki.
czerwona kartka: Filip Modelski (90. minuta, Kotwica, za drugą żółtą).

a - 17 lipca 2022, 18:56:28 - *.CNet.Gawex.PL
Słaby mecz, brak okresu przygotowawczego dla Kotwicy.

Ryti - 17 lipca 2022, 18:56:38 - *.play-internet.pl
Kotwica z taka gra będzie walczyć o utrzymanie, nie dało się tego oglądać.

Stomil4all - 17 lipca 2022, 18:58:00 - *.205.150.126.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Stomil powinien roznieść tą ligę , dużo lepszy od Kotwicy , dła mnie główny faworyt do awansu .

Do Ryti - 17 lipca 2022, 18:59:03 - *.cpe.teksavvy.com
A czego się spodziewałeś Kotwica miała 2 tygodnie na przygotowanie. Z meczu na mecz będzie coraz lepiej.

Olsztyniac - 17 lipca 2022, 19:03:45 - *.205.150.126.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ta liga jest bardzo słaba , od zwycięstwa do zwycięstwa teraz STOMIL i wracamy do I ligi

gyu789 - 17 lipca 2022, 19:06:43 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
stawiam zeb 100mil pozostałe mecze wygro po 10-0 po tylu mega wzmocnieniach

Gurbanov - 17 lipca 2022, 19:08:25 - *.204.4.185.dsl.dynamic.t-mobile.pl
Jestem na wczasach w Kolberg. Nie dało się oglądać, niezle gunwo. Modelski pewnie bez wypłaty za czerwo. Idę do Rewinskiego na rybę

Luka - 17 lipca 2022, 19:16:44 - *.centertel.pl
Pełny stadion i to cieszy na pewno ! Gra będzie wyglądać lepiej z tygodnia na tydzień! Dużo walki na boisku ,mało akcji pod obiema bramkami taki typowy mecz na 1:0 skończyło się sprawiedliwym remisem !

H - 17 lipca 2022, 19:38:06 - *.play-internet.pl
Wyglada, ze znów mamy bardzo pewny punkt w bramce. W sytuacji z 1 połowy bramkarz uratował nam remis, a w 2 połowie obrońca uratował remis dla Kotwy przy strzale Zwira. Dobrze to wyglada jak na początek sezonu bo większość poprzednich słabo zaczynaliśmy. W kolejnym meczu tylko 3 punkty i do końca sezonu walczymy o bezpośredni awans.

d2bo - 17 lipca 2022, 19:51:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Spadek obu tych drużyn będzie bardzo dobry. Stomil to przestarzały klub niczym z lat 90, a Kotwica to jednak poziom trzecioligowy. Zdecydowanie dwie najsłabsze drużyny ligi.

kotwa - 17 lipca 2022, 19:53:10 - *.0.216.225
Modelski i te inne wynalazki to jakas tragedia ... nie dalo sie tego ogladac ... Mam nadzieje ze to ostatni mecz Modelskiego !!!!

Do d2bo - 17 lipca 2022, 19:54:17 - *.cpe.teksavvy.com
Nie ma to jak oceniać na podstawie jednego meczu..

Gizmo - 17 lipca 2022, 20:38:34 - *.play-internet.pl
Cały stadion tzn ile widzów? 1200? Ha ha. Dzik zacznie zaraz kibiców wyzywać ha ha

Kibol - 17 lipca 2022, 22:53:00 - *.147.64.9.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
To była Żenada. Jedyny wart uwagi to japończyk z Olsztyna z nr. 15 . Zawodnicy z Kołobrzegu z nr. 22 i 3 to w mojej okręgówce jest wielu lepszych. Tragedia

Do Gizmo - 18 lipca 2022, 2:06:30 - *.cpe.teksavvy.com
2765 Widzów było na meczu łączna pojemność stadionu to 3014.

mrs - 18 lipca 2022, 7:44:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
dopiero sie wszystko rozkreca pozniej beda lepsze mecze na poczatku obie druzyny zapunktowaly ,stomil byl blisko utrzymania w 1 lidze zabraklo mu 2 punktow tylko.kotwica beniaminek uwazam ze sukces kotwicy ,bo beda slabsze duzo druzyny w kolobrzegu.

Karol - 18 lipca 2022, 11:05:21 - *.centertel.pl
Potrzebna była rewolucja w Kołobrzegu, zwolnili trenera uefa pro z wizja, a zatrudnili przegrywa z uefa A. Gdzie tu logika. Teraz Dzik pokaże kły, zobaczą ten wspaniały klimat kołobrzeski. Piłkrascy wczasowicze się otrząsną jak nie dostaną wypłaty.

Maxiu - 18 lipca 2022, 11:10:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Olimpia Grudziądz niech się patrzy i się uczy gry Kotwicy 😊

Kołobrzeża - 20 lipca 2022, 17:51:38 - *.205.149.100.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Gra tragedia, ale punkt dla Kotwicy bardzo cenny (tyle brakło Stomilowi do utrzymania...) zawodnik z nr 15 ze Stomilu najlepszy na boisku , jakby nie podawał to by Stomil wygrał. Na trybunach fajna atmosfera , dobra frekwencja jak na 2 ligę oby tak dalej, no chyba, ze Dzikowi się znudzi i nie będzie znowu płacił...