17 lipca 2022, 19:26:49 - euzi
Nieudany powrót Widzewa

W niedzielnym meczu 1. kolejki PKO Ekstraklasy Pogoń Szczecin wygrała 2-1 (1-1) z wracającym do najwyższej ligi Widzewem Łódź. Pierwszego gola w Ekstraklasie po ośmiu latach przerwy strzelił dla gości Bartłomiej Pawłowski, a do remisu tuż przed przerwą doprowadził Luka Zahovič. Zwycięstwo "Portowcom" zapewnił Wahan Biczachczjan pięknym strzałem lewą noga zza pola karnego.

17 lipca 2022, 17:30 - Szczecin (Stadion im. Floriana Krygiera)
Pogoń Szczecin 2-1 Widzew Łódź
Luka Zahovič 45, Wahan Biczachczjan 71 - Bartłomiej Pawłowski 19

Pogoń: 1. Dante Stipica - 2. Jakub Bartkowski, 23. Benedikt Zech, 33. Mariusz Malec, 97. Luís Mata - 17. Mariusz Fornalczyk (55, 18. Michał Kucharczyk), 8. Damian Dąbrowski, 14. Kamil Drygas (55, 9. Pontus Almqvist), 27. Sebastian Kowalczyk (55, 22. Wahan Biczachczjan), 11. Kamil Grosicki (63, 21. Jean Carlos Silva) - 10. Luka Zahovič (82, 41. Paweł Stolarski).

Widzew: 26. Henrich Ravas - 8. Karol Danielak, 95. Patryk Stępiński, 3. Bożidar Czorbadżijski, 4. Mateusz Żyro, 92. Fábio Nunes (88, 33. Martin Kreuzriegler) - 13. Ernest Terpiłowski (78, 21. Jakub Sypek), 25. Marek Hanousek (72, 6. Juljan Shehu), 22. Dominik Kun, 10. Juliusz Letniowski (72, 9. Jordi Sánchez) - 19. Bartłomiej Pawłowski (78, 77. Kristoffer Hansen).

żółte kartki: Malec - Kun, Żyro.

sędziował: Damian Sylwestrzak (Wrocław).
widzów: 9339.

Keczup - 17 lipca 2022, 19:27:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Powrót to będzie i to szybki do 1 ligi 😂😂😂

ŁKS1908 - 17 lipca 2022, 19:27:59 - *.138.193.129
Boli was wielki ŁKS

Mati - 17 lipca 2022, 19:28:15 - *.quetzalcoatl-relays.org
Pogoń wygrywa dzisiaj z Widzewem który wrócił po latach do eklapy. Oby to był dobry prognostyk przed meczem z Brondby. Swoją drogą jestem ciekaw kiedy ten Bichakhchyan dostanie wkońcu pierwszy plac. Drugi trener a ten dalej siedzi na ławie a grać i zdobywać bramki jak widać potrafi. Widzew też nie grał żle ale brakło skuteczności.

WWA - 17 lipca 2022, 19:28:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tragedii ze strony Widzewa nie było, remis byłby bardziej sprawiedliwy. No nic w Białymstoku sobie odbije.

Adam - 17 lipca 2022, 19:29:48 - *.um26.pools.vodafone-ip.de
Frajerstwo. Takimi meczami spada się z ligi. Punktów za wrażenie artystyczne nikt nie da . Zagraliśmy jak nigdy , przegraliśmy jak zawsze. Na własne życzenie. Końcówka pierwszej połowy i setka Pawłowskiego w drugiej. Ten mecz można było nawet wygrać to tylko polska liga. Niestety. Zmiany fatalne (który to już raz ). Nie tylko nic nie wniosły a osłabiły drużynę . Można próbować zaklinać rzeczywistość. Prawda jest taka, że zmarnowaliśmy wielka szansę ma ogranie przeciętnej Pogoni. Na tę chwilę jesteśmy głównym kandydatem do spadku. Tyle.

Vnsh - 17 lipca 2022, 19:31:16 - *.iwacom.net.pl
Ale tytuł to dobraliście durny - Widzew zagrał naprawdę bardzo dobry mecz, zabrakło wykończenia akcji. Miał więcej strzałów, w pierwszej połowie widocznie przeważał, wynik mógł być zupełnie inny.

PogSz - 17 lipca 2022, 19:33:02 - *.205.147.214.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@Adam - zapomniałes chyba o setkach Pogoni. Ale Widzew dobrze się pokazał.

ZnawcaT - 17 lipca 2022, 19:33:38 - *.dynamic.chello.pl
Widzew pierwsze punkty zdobędzie we wrześniu. Na dziś pewny kandydat do spadku.

sprawiedli - 17 lipca 2022, 19:34:00 - *.238.66.183
Śmierdzi walkowerem dlaczego? "W nowym sezonie status młodzieżowca w Ekstraklasie będą mieli polscy piłkarze urodzeni 1 stycznia 2001 roku i młodsi. Każdy klub najwyższej klasy rozgrywkowej musi mieć obowiązkowo w składzie jednego takiego zawodnika przez cały czas trwania spotkania.". - Po zmianie Fornalczyka, nie było nikogo spełniającego wymogi....

@Vnsh - 17 lipca 2022, 19:35:06 - *.146.66.23.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jakby zagrał bardzo dobry mecz, to by wygrał. Wynik mógłby być zupełnie inny, ale nie jest. Jakby babcia miała wąsy, to by była dziadkiem.

On - 17 lipca 2022, 19:35:20 - *.dynamic.gprs.plus.pl
ŁKS to bankrut sztucznie utrzymywany przy życiu.ŁKS 1908 jak tam O :2 .Nawet Zdanowska aferowiczka nie zapewniła wam zwycięstwa. Duży sedes ( stadion) a kibiców tyle co kot napłakał.

Mati - 17 lipca 2022, 19:37:38 - *.quetzalcoatl-relays.org
sprawiedli Ty się teraz obudzileś że nie wiesz że przepis się zmnienił? Wystarczy mieć tam określoną ilość minut i tyle jak nie masz to placisz kary finansowe za brak minut młodzieżowców. Nie ma żadnego walkowera. Raków przez cały mecz z Wartą grał bez mlodzieżowca. Takie kluby zapłacą na koniec sezonu. karę jak nie mają minut wyrobionych i tyle.

Venom - 17 lipca 2022, 19:37:43 - *.centertel.pl
sprawiedli - nie bądź trollem. Już wystarczająco ich mamy w kraju

Rawa Maz. - 17 lipca 2022, 19:37:58 - *.29.41.201.ipv4.supernova.orange.pl
Dobry start Widzewa. Fani RTS mają chyba powody do zadowolenia po meczu swojej drużyny. Brawo RTS!

loll - 17 lipca 2022, 19:38:02 - *.dynamic.chello.pl
Co to k.. ma znaczyć . Za komuny beniaminek grał pierwszy mecz u siebie a teraz co ... az we Szczecinie ???!!!

@sprawiedl - 17 lipca 2022, 19:38:51 - *.dynamic.chello.pl
Przepis o młodzieżowcu się trochę zmienił. Nie jesteś na bieżąco.

FANatyk - 17 lipca 2022, 19:39:02 - *.212.155.49
Dobra gra. Spokojnie się Widzew utrzyma. a keczupy i musztardy z łksu niech se piszą hehehe.

Adam - 17 lipca 2022, 19:39:31 - *.um26.pools.vodafone-ip.de
PogSz - gdzie te setki ??? Jedną pamiętam z pierwszej połowy. Gratulacje za zwycięstwo, z odrobinkę mądrzej (już nie mówię,że lepiej) grającym rywalem byłby wpier... Pozdrawiam.

Hit - 17 lipca 2022, 19:39:35 - *.jmdi.pl
Brawo RTS, oby tak dalej.

Grad - 17 lipca 2022, 19:39:41 - *.play-internet.pl
Chociaż nie wygrali to i tak jestem dumny. Oby taka walka dalej i będzie dobrze.

pisstolero - 17 lipca 2022, 19:40:06 - *.centertel.pl
Dobry mecz. Dużo fajnych akcji gospodarzy jak również gości. Pogoń o jednego gola skuteczniejsza.

@loll - 17 lipca 2022, 19:40:20 - *.dynamic.chello.pl
A co to za różnica czy przegraliby w Łodzi czy w Szczecinie?

P - 17 lipca 2022, 19:41:12 - *.centertel.pl
@sprawiedli - doczytaj przepisy, bo bzdury piszesz. Raków chyba w całym meczu nie wystawił młodzieżowca. Ważne, żeby w całym sezonie młodzieżowcy nabili 3000 minut.

Boruchuj - 17 lipca 2022, 19:41:26 - *.toya.net.pl
Spadek nieunikniony

sprawiedli - 17 lipca 2022, 19:43:03 - *.204.100.29.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ale jak to wielki widzew przegrał. Pogoń co wyście zrobili. Tak się nie robi. widzew miał to wygrać. Wstyd Pogoń wstyd.

tom - 17 lipca 2022, 19:43:09 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
jak zwykle niedzwiedz ze zmianami zaspał

Raffaello - 17 lipca 2022, 19:43:40 - *.play-internet.pl
Pogoń cieniutka. W pucharach europejskich będzie kompromitacja. A Widzew całkiem dobry mecz.

Musztarda - 17 lipca 2022, 19:43:41 - *.centertel.pl
Graliśmy na wyjeździe z czołowa drużyna ligi a jak to podkleslil Żewłakow że Widzew wygląda jakby grał już kilka lat w ekstraklasie i co również podkreślił że Widzew z taka gra utrzyma się bez większych problemów

ZeteL - 17 lipca 2022, 19:44:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Z tegorocznych beniaminków tylko Widzew przegrał a i tak uważam, że zaprezentował się ... najlepiej.

Musztarda - 17 lipca 2022, 19:46:28 - *.centertel.pl
Z taka gra to utrzymanie będziemy mieć zapewnione już po pierwszej rundzie a tu na forum płaczą i wylewają swoje zale kibice lksu po wczorajszej klęsce z Katowicami 🤣🤣🤣🤣

Piotrek - 17 lipca 2022, 19:47:25 - *.dynamic-4-waw-k-3-1-0.vectranet.pl
Ale jak to widzew przegrał?¿ Przecież im się za te karnety należy.

d2bo - 17 lipca 2022, 19:48:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale tytuł to trochę jednak dziwny. Przecież Widzew bardzo dobrze zaprezentował się w starciu z trzecią drużyną w Polsce. Chyba nikt nie oczekiwał wygranej w tym spotkaniu.

Musztarda - 17 lipca 2022, 19:49:04 - *.centertel.pl
Nawet Mielcarski teraz się wypowiada w samych superlatywach o Widzewie 😋

EL - 17 lipca 2022, 19:53:31 - *.play-internet.pl
@ŁKS1908 opowiedz jeszcze jakiś dowcip😂

dasaadas - 17 lipca 2022, 19:55:40 - *.adsl.inetia.pl
niech sobie w czynie społecznym kupią porażki do końca sezonu,...

Widzew10 - 17 lipca 2022, 19:56:29 - *.toya.net.pl
Widzew grał dobrze jako beniaminek, przegrał trudno?

ŁKS 1908 - 17 lipca 2022, 19:58:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Widzew mistrzem wszechświata 😂😂😂

Fritz - 17 lipca 2022, 19:58:56 - *.204.41.2.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Biczachczjan wkręcił Letniowskiego w ziemię , tak, że faceta musieli śrubokrętem porządnie odkręcać..

Grad@ - 17 lipca 2022, 19:59:08 - *.centertel.pl
Grad gratuluję Ci Twojej dumy
Ciekawe czy też będziesz miał dumę pk 10 porażce z rzędu

Widzew10 - 17 lipca 2022, 19:59:18 - *.toya.net.pl
Musztarda nikt nie mówi, że Widzew będzie grał o mistrzostwo, o utrzymanie? Ty dasaadas spokojna twoja pożyjemy zobaczymy

Musztarda - 17 lipca 2022, 20:05:37 - *.centertel.pl
Teraz w Białymstoku i potem u siebie z Lechią 3 pkt bez większych problemów👍

PM - 17 lipca 2022, 20:06:45 - *.dynamic.chello.pl
90x11=990
Można powołać całą sekcję U-20 do I zespołu na 4 mecze i zrobić to. Punkty i tak by się nadrobiło.
Kto to pisał...
A co do meczyku, udowodnił on, że beniaminkowie nie są na straconej pozycji. Nawet po Widzewie można się czegoś dobrego spodziewać.

Musztarda - 17 lipca 2022, 20:07:46 - *.centertel.pl
Jak na Pogoni tak sie zaprezentowalismy i mogliśmy nawet wygrać to takie płocki Zabrze śląski korony miedzie mielce warty jagielonie zmieciemy z powierzchni ziemi

Dddd - 17 lipca 2022, 20:11:55 - *.centertel.pl
@FANatyk spokojnie to może nie

Południe - 17 lipca 2022, 20:13:31 - *.dab.02.net (*.146.211.6)
Pogoń zrobiła swoje wygrała z ogórkami. Powiedzmy że Widzew to marka, ale na papierze, z taką grą niech wracają do I ligi, żalu nie będzie.

knp - 17 lipca 2022, 20:17:48 - *.17-1.cable.virginm.net
widzef spadek pewne info. Pograja sobie za rok z rzeczka Kraków i ruchem Chorzów w 1 lidze. wiedzefek dostarczyciel punktow w tym sezonie

Widzew10 - 17 lipca 2022, 20:20:09 - *.toya.net.pl
@Południe nie bądź taki dowcipny, Pogoni udało się wygrać, byłby remis, ogórkami to Pogon grali padake?

marek - 17 lipca 2022, 20:21:18 - *.skierniewice.vectranet.pl
Kto widział mecz, ten wie, że Widzew grał ładnie. Brakowało wykończenia. Wygląda to optymistycznie i myślę, że to będzie górna połowa tabeli dla Widzewa.

Gru - 17 lipca 2022, 20:21:32 - *.dynamic.chello.pl
Musztarda to Ekstraklasa to tak nie działa. To że w jednym meczu byłeś bliski pkt nie znaczy że że słabszymi wygrasz. Każdy mecz w tej lidze to osobna historia. Równie dobrze możecie dostać oklep od całej końcówki ligi a z czołówką grać na równi.

Widzew10 - 17 lipca 2022, 20:22:07 - *.toya.net.pl
Pogon sledzie..... jedzie!!!!!

Dddd - 17 lipca 2022, 20:23:04 - *.centertel.pl
Przegraliście mecz i się cieszycie że dobrze graliście.Zawsze łatwiej jest ładnie przegrać niż brzydko wygrać.Przypominacie mi ŁKS z sezonu co spadał.

Bart - 17 lipca 2022, 20:24:03 - *.play-internet.pl
Adam,jak dla Pogoniarza Widzew dobrze zagrał i zycze Wam utrzymania👍Srakowie spuszczamy,Mielec i miedź😌

Kibic - 17 lipca 2022, 20:27:48 - *.87.0.28
Stal Mielec nigdy nie spadnie.Zakodój to sobie.

Musztarda - 17 lipca 2022, 20:28:16 - *.centertel.pl
@Gru. Ale byliśmy niewiadomą i byliśmy ciekaw jak się zaprezentujemy w 1 kolejce i to w dodatku z czołowa drużyna. Więc jak widzimy gra była bardzo dobra i jak tu nie patrzeć z optymizmem w przyszłość A ja wam mówię że nie spadnie ani warta ani Mielec czy ktoś inny tylko poleci ktoś nieoczekiwanie tak jak Wisła w poprzednim sezonie

Mazowsze - 17 lipca 2022, 20:31:24 - *.play-internet.pl
Boniek trochę przesadził ze Widzew bendzie mistrzem Polski 2022/2023 benda się bili o spadek

Anty muszt - 17 lipca 2022, 20:35:21 - *.centertel.pl
Haha w Piotrkowie tylko ŁKS

bonik - 17 lipca 2022, 20:37:25 - *.204.9.11.dsl.dynamic.t-mobile.pl
widzew bez zaskoczenia, zero punktów z dołującymi paprykarzami.. spadek pewny

Hjk@o2.pl - 17 lipca 2022, 20:42:51 - *.centertel.pl
Z taka gra z Białegostoku wracamy z 3 punktami ! Dla niewiedzących: Graliśmy dziś na wyjeździe z 3 drużyna poprzedniego sezonu a przy odrobinie szczęścia i przy wykorzystaniu sytuacji które mieliśmy to mogły być 3 pkt ! Dziękuję za uwagę i dobranoc do piątku !

Raffaello - 17 lipca 2022, 20:59:33 - *.play-internet.pl
Brondby im pokaże jak się gra. Sieroty z islandczykami przegrali.

@PM - 17 lipca 2022, 21:09:46 - *.adsl.inetia.pl
W jednym meczu można wystawić 11 młodzieżowców , ale zaliczone zostanie do puli max 270 minut. Także trzeba było by rozegrać co najmniej 11 spotkań samymi młodzieżowcami żeby wyrobić limit.

Woytek - 17 lipca 2022, 21:28:54 - *.58.163.61
Haha kupczyki spadniecie z hukiem z tym skladem,slade, jestem xawiedziony,pieny weekend, lechia I widzew w leb,q wisla dno remis z sandecja

Gy - 17 lipca 2022, 21:29:08 - *.centertel.pl
Pogoń się nadaje jedynie do tarcia chrzanu. Od Brondby dostaną piąteczke na gładko.

Musztarda - 17 lipca 2022, 21:32:14 - *.centertel.pl
@Woytek. To idź postaw do bukmachera w piątek za 10 tysięcy na Resovie i Jagiellonię jak jesteś taki pewny Weź nawet kredyt to go spłacisz i jeszcze ci zostanie w kieszeni jak ci wejdzie kupon Co boisz się postawić ?

Ledwożywy - 17 lipca 2022, 21:32:25 - *.dynamic.chello.pl
Widzów 9 tys. Gdyby była amnestia dla kryminalistów byłoby 19 tys.

Nobody - 17 lipca 2022, 21:49:25 - *.centertel.pl
Tak jak graliśmy na Pogoni to nie widzę drużyny która by z nami mogła wygrać no może poza Lechem i Rakowem i to w dodatku jakby grał Lech i Raków u siebie i to w dodatku jeśli by wygrali to po męczarniach jak Pogoń.

grzechuleg - 17 lipca 2022, 21:52:38 - *.ssp.dialog.net.pl
Oj Widzewiaczki Widzewiaczki a wy dalej swoje Ta pewność siebie was zgubi Nic się nie zmieniło od poprzedniego sezonu

Jarecki - 17 lipca 2022, 22:06:54 - *.204.41.120.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jestem kibicem Widzewa od zawsze,od czasów Bońka,to była piłka,teraz inne czasy,nie mogę zrozumieć tylko skąd tyle złośliwości między kibicami,ja nigdy źle nie życzyłem np.klubowi ŁKS,to nic dobrego nie daje,może niektórzy powinni czasem się zastanowić po co tak naprawdę chodzą na mecze??,w końcu nikt nie rodzi się z taką nienawiścią do innych,pozdrawiam wszystkich normalnych kibiców w naszym kraju

Musztarda - 17 lipca 2022, 22:31:38 - *.centertel.pl
Ekstraklasa słaba jak siki węża i uszami wgniatamy ta ekstraklasę a lks uszami wgniecie ale 2 ligę 👍🤣🤣🤣

Musztarda - 17 lipca 2022, 22:33:23 - *.centertel.pl
lks co ??? Katowice 🤣🤣🤣🤣

Musztarda - 17 lipca 2022, 22:36:37 - *.centertel.pl
Ja przed pójściem spać wam tylko tyle powiem: Piszcie co chcecie mówcie co chcecie a ja i tak jestem Pewny swego. Dobranoc orzeszki🥰🥰🥰

Musztarda - 17 lipca 2022, 22:39:35 - *.centertel.pl
Aha zapomniałem jeszcze tylko dodać że Widzew nie awansuje w tym sezonie i nawet w barażach nie będzie. Stawiam że awansuje bezpośrednio Arka i Korona a po barażach Tychy.

Chrzan - 17 lipca 2022, 22:43:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Idź spać Musztardko bo i tak nic sensownego nie potrafisz napisać. Pozdrów kolegów z Kraszewa 😂

Wdz fan - 17 lipca 2022, 22:56:55 - *.pool90-169-195.dynamic.orange.es
Dobry wynik dla widzewa. Teraz już z górki i do Superligi.

NoBody - 17 lipca 2022, 23:34:04 - *.centertel.pl
Widzew będzie walczył o utrzymanie, ale taki cel postawił zarząd. Nikt przy zdrowych zmysłach nie liczy na puchary. Ale wierzę, że plan da się zrealizować
@Woytek Idź na pierszoligowe fora. W Gdynini tylko Bałtyk.
@ŁKS1908
Mnie nie boli #NieDlaByleKogo. Nie zajmuję się tym klubem, który wkrótce będzie walczył o utrzymanie. Ładny stadion na sparingi będziemy mieli. Pamiętaj, że jedynym łódzkim zespołem, który wygrał przy Al. Unii jest Widzew.

Łubu_Dubu - 17 lipca 2022, 23:51:36 - *.centertel.pl
Jak na naszą igorkowa ligę całkiem niezły meczyk. Fajnie widzieć w niej znowu Widzew.

jjsjjssjs - 18 lipca 2022, 0:48:21 - *.centertel.pl
30.07 Cały stadion w karnetach melduje się na meczu.

Kibic - 18 lipca 2022, 4:38:42 - *.adsl.inetia.pl
Dobry wynik dla Widzewa.

bajlando48 - 18 lipca 2022, 4:57:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czy ja wiem czy taki nieudany. Po prostu rywal z najwyższej półki. Pogoń akurat ma długą ławkę i myślę że eliminacje EP, liga i puchar nie będą dla nas problemem. Oczywiście o ile uda się przejść Brøndby i nieodpadniemy. Przydałby się jeszcze jeden dobry napastnik bo Luka sam nie da rady, a myślę że Pontus może wiele nie strzelać.

Gryfice Po - 18 lipca 2022, 6:07:18 - *.205.211.4.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
jak ich można wpuścić na swój sektor!?w ich przypadku nie ma piłka nożna dla kibiców!

or - 18 lipca 2022, 7:38:28 - *.dynamic.chello.pl
Nawet Widzew grał nieźle ale obrona to pięta achillesowa drużyny.Przy pierwszej straconej bramce obrońców Widzewa było dużo w polu karnym ale nie potrafili zablokować napastnika przeciwnika.Widać też że brak jest odpowiedzialnego za grę w obronie.

Werdy - 18 lipca 2022, 9:12:57 - *.146.192.174.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
A smiali sie z LKS-u

drozd33 - 18 lipca 2022, 10:53:08 - *.30.46.88.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Naprawde szkoda.Dobry mecz w wykonaniu Widzewa, a slabszy Pogoni.To jednak skuteczniejszy wygrywa.Szkoda sytuscji Pawlowskiego i Kuna. Gdyby lawka Widzewa byla mocniejsza,zmiennicy za wiele nie wniesli.Jak do pelni zdrowia wroci Czech i kontuzje bede omijac Letniowskiego i nadrobi braki kondycyjnie bedzie niezle.Szkoda Julek taki slaby w odbiorze i obronie. Widzew nusi sciagnac min jednego napastnika i mlodziezowca, na lewym wahadle tez brakuje zmiennika

Roro - 18 lipca 2022, 11:24:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl
No cóż słaby nawet bardzo słaby mecz Pogoni. Do tego widzew autobus i kontry a i tak mimo prowadzenia porażka przy ledwie kilku szansach bramkowych Pogoni. Do tego zadowolenie kibiców widzewa po PORAŻCE heh brawo wy gratuluje optymizmu . W sumie to mogą przegrywać każdy mecz i tak ... będziecie zadowoleni ? Wow ... brawo wy ... nie jest sztuką postawić autobus jak mówiłem i grac z kontry a w obronie było 5 plus dwóch defrnsywnych pomocników i boczni którzy raczej wychodzili tylko do kontr ..w sumie ok 9 10 zawodników z tyłu... ufff .... jeśli w ten sposób widzew ma się utrzymać w ex to.... przyjdzie mecz gdzie trzeba będzie prowadzić grę i co wtedy ?? Sam Pawłowski cos zagra ? Czas na chłodno spojrzeć...ktoś napisał że w I połowie widzew więcej strzałów i co z tego? Kto prowadził grę ile było posiadania pilki dla Pogoni ile dla widzewa ? Wszystko autobus i kontra i wielbłądy Pogoni łącznie z bramka gdzie nie było Maty Dąbrowski pozwala dośrodkować a Zech biegnie z powietrzem pilnując....siebie ... a Pawłowski i tak ledwo to zmieścił... przecież to Pogoń bardziej sobie strzeliła niż widzew wypracował... dlatego pisałem o baaardzo słabym występie Pogoni mnóstwo strat niecelnych podań indywidualnych błędów waleniem głową w autobus ....a i tak wygrali .... jak mawia klasyk klasową drużynę poznaje się po tym że wygrywa mecze nawet jak nie idzie ...

wmw - 18 lipca 2022, 11:26:38 - *.22.210.240.ipv4.supernova.orange.pl
@zapaka ile? 6800? To że mieli sprzedane/rozdane tyle wejściówek to nie znaczy że 6800 widzów było na trybunach, Tam max co było to 5 tys. Przecież są zdjęcia z tego meczu.

rommo - 18 lipca 2022, 12:59:10 - *.krakow.aster.pl
Jak nieudany? Tylko 2:1 z czego długie prowadzenie z trzecim zespołem poprzednich rozgrywek to ma być nieudane?? Jak na beniaminka to bym powiedział, że bardzo udane - grali jak równy z równym przecież.

OnlyZKS - 18 lipca 2022, 15:34:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl
to dopiero pierwsza kolejka i od razu Pogoń która w tamtym sezonie do końca walczyła o Mistrza kraju więc wynik 2:1 dla Pogoni nie jest jakimś fenomenem porównać składy obydwu drużyn to Widzew zaprezentował się bardzo dobrze jako beniaminek mimo to że przegrał ale z takim nastawieniem i z taką gra na pewno nie jednemu klubowi namieszają myślę że Widzew spokojnie powinien się utrzymać.

Xyz - 19 lipca 2022, 14:23:13 - *.centertel.pl
Żewłakow to samo podkreślił że Widzew powinien się bez większych problemów utrzymać i prezes Pogoni to samo powiedział.

jedna jask - 20 lipca 2022, 10:43:48 - *.agg1.srd.blp-srl.eircom.net
Jeden mecz to nie caly sezon. O udanym/nieudanym powrocie bedziesz mnogl cos naskrobac pismaku gdy sie ten sezon skonczy ;)