17 lipca 2022, 19:53:08 - dwieladek
Zwycięstwo Brøndby w lidze

Brøndby, które jest rywalem Pogoni Szczecin w II rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy, wygrało 1-0 (0-0) u siebie z AGF w meczu 1. kolejki duńskiej ekstraklasy.

17 lipca 2022, 18:00 - Brøndby (Brøndby Stadion)
Brøndbyernes IF 1-0 Århus GF
Anis Ben Slimane 79

Brøndby: 1. Mads Hermansen - 2. Sebastian Sebulonsen, 4. Sigurd Rosted, 18. Kevin Tshiembe, 15. Blás Riveros - 25. Anis Ben Slimane (85, 32. Frederik Alves), 22. Josip Radošević, 41. Oscar Schwartau (68, 24. Marko Divković), 23. Chris Cappis - 27. Simon Hedlund, 36. Mathias Kvistgaarden (77, 6. Joe Bell).

żółte kartki: Sebastian Hausner, Mikael Anderson (AGF).

sędziował: Sandi Putros.

Na ławce rezerwowych drużyny gości całe spotkanie spędził Dawid Kurminowski.

Pierwszy mecz II rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy zostanie rozegrany 21 lipca o godz. 18:30 w Szczecinie, a rewanż tydzień później o godz. 20:00 w Brøndby.

ff - 17 lipca 2022, 20:36:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pogoń - Brondby 3:1
Brondby - Pogoń 4:0

Kuba - 17 lipca 2022, 20:43:33 - *.30.146.10
pogon-brondby 2-1
brondby-pogon 1-0
dogrywka 0-0 i karne ktorych wyniku nie znam bo to loteria :]

Ardo - 17 lipca 2022, 21:46:09 - *.play-internet.pl
Powinni oddać walkowerem. Dla dobra polskiej piłki. Serio !!