24 lipca 2022, 16:09:41 - Pawel97
Remis Basel w lidze

FC Basel 1893, który jest potencjalnym rywalem Pogoni Szczecin w III rundzie eliminacji Ligi Konferencji Europy, zremisował 1-1 (1-0) w meczu 2. kolejki szwajcarskiej ekstraklasy z Servette FC Genewa. Do dwumeczu Pogoni z Basel dojdzie, jeśli szczeciński klub wyeliminuje duński Brøndbyernes IF, a Szwajcarzy północnoirlandzki Crusaders FC.

24 lipca 2022, 14:15 - Bazylea (St. Jakob-Park)
FC Basel 1893 1-1 Servette FC Genewa
Dan Ndoye 45 - Théo Valls 87

Basel: 1. Marwin Hitz - 5. Michael Lang (46, 22. Sergio López), 4. Arnau Comas (80, 72. Andrea Padula), 15. Kasim Nuhu, 21. Andy Pelmar - 27. Dan Ndoye, 23. Wouter Burger (73, 8. Andy Diouf), 20. Fabian Frei, 9. Zeki Amdouni, 7. Liam Millar - 11. Ádám Szalai (80, 42. Sayfallah Ltaief).

żółte kartki: Fabian Frei, Kasim Nuhu, Dan Ndoye - Nicolas Vouilloz, Gaël Clichy, Chris Bedia, David Douline, Yoan Severin.

sędziował: Alessandro Dudic.

Basel zajmuje piąte miejsce w tabeli z dorobkiem dwóch punktów.

W pierwszym spotkaniu Basel wygrał 2-0. Rewanż odbędzie się 28 lipca o godz. 21:00 w Belfaście, a mecze III rundy zaplanowano na 4 i 11 sierpnia.

devlieger - 24 lipca 2022, 16:17:32 - *.227.190.24
Jeśli Pogoń da radę wyeliminować Brondby, to i z Bazyleą powalczy.

ōkami - 24 lipca 2022, 16:56:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
I co z tego że w meczu ogromna przewaga Bazylei jak tylko remis 🤷‍♂️ to już nie ta sama drużyna co 10-15 lat temu.

sssdd - 24 lipca 2022, 17:54:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brondby pewnie nie poradzi sobie z szwajcarami ale pogoń rozjadą 3-0

egon - 24 lipca 2022, 18:37:13 - *.internetia.net.pl
Po co to info ? Jaki to ma związek z meczem Pogoni? I kogo to interesuje?