28 lipca 2022, 21:35:07 - bartekwr9
Płonna nadzieja Lechii

Lechia Gdańsk przegrała 1-2 (0-2) na swoim boisku w rewanżowym meczu II rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy z austriackim Rapidem Wiedeń i odpadła z rozgrywek. Gole dla Rapidu strzelili Nicolas Kühn i Marco Grüll z rzutu karnego. Lechia odpowiedziała trafieniem Łukasza Zwolińskiego. W pierwszym spotkaniu padł bezbramkowy remis.

Pierwszy strzał na bramkę Rapidu Lechia oddała w 2. minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego futbolówkę z pola karnego wybił Niklas Hedl. Ta trafiła do Davida Steca, który niecelnie uderzył zza pola karnego. Po udanym kwadransie w wykonaniu Lechii Rapid szybko skarcił gospodarzy. W 16. minucie Marco Grüll zagrał z prawej strony boiska do Nicolasa Kühna. Prawy pomocnik gości minął biernego Macieja Gajosa i mocnym strzałem pokonał Dušana Kuciaka. Dwie minuty później Jakub Kałuziński sfaulował wbiegającego w pole karne Guido Burgstallera za co sędzia podyktował rzut karny. Drugiego gola dla Rapidu strzelił asystujący przy pierwszym trafieniu Grüll.

W kolejnych minutach niecelnie zza pola karnego strzelali İlkay Durmuş, Burgstaller oraz Grüll. W 34. minucie po wrzutce z lewego skrzydła o efektowny strzał z powietrza pokusił się Bernhard Zimmermann. Zawodnik gości nieczysto jednak trafił w futbolówkę, przez co Kuciak pewnie chwycił piłkę. Cztery minuty później kolejny niecelny strzał oddał Durmuş. Groźniej pod bramką Rapidu zrobiło się w 43. minucie. Po płaskim strzale Kałuzińskiego futbolówka rykoszetem odbiła się od nogi jednego z zawodników gości i nieznacznie minęła bramkę.

Kapitalnej okazji do strzelenia pierwszego gola Lechia nie wykorzystała osiem minut po przerwie. Wprowadzony na boisko z ławki Flávio Paixão zagrał na lewe skrzydło do Rafała Pietrzaka. Ten posłał płaskie podanie do stojącego w pobliżu bramki Łukasza Zwolińskiego. Napastnik Lechii jednak trafił bardzo niedokładnie w piłkę, przez co strzał okazał się niecelny. Nabiegającego do piłki Gajosa w ostatniej chwili ubiegł Grüll. Chwilę później po wrzutce z rzutu rożnego niepilonwany Gajos strzelił głową wprost w Niklasa Hedla. Lechia miała bardzo dużo szczęścia w 64. minucie. Kühn wbiegł wówczas dynamicznie w pole karne, z łatwością ograł Steca oraz Gajosa i strzelił mocno z ostrego kąta na bramkę Lechii. Piłka ostatecznie trafiła w dobrze ustawionego Kuciaka i wyszła poza boisko. Kolejną dobrą interwencją słowacki bramkarz popisał się pięć minut później po strzale z prawej strony pola karnego Ante Bajicia.

Lechia dopięła swego w 82. minucie. Filip Koperski na prawym skrzydle z łatwością ograł Jonasa Auera i dośrodkował na bliższy słupek w stronę Zwolińskiego. Napastnik Lechii wyprzedził rywala i wpakował futbolówkę z bliska do bramki. Dwie minuty później powinno być 2-2. Z prawego skrzydła piłkę dogrywał tym razem Flávio Paixão, jednak Kacper Sezonienko z kilku metrów fatalnie spudłował. Ten sam zawodnik chwilę później niecelnie uderzał głową po wrzutce z rzutu rożnego. W doliczonym czasie gry z dystansu mocno spudłował Jarosław Kubicki.

28 lipca 2022, 19:45 - Gdańsk (Polsat Plus Arena Gdańsk)
Lechia Gdańsk 1-2 SK Rapid Wiedeń
Łukasz Zwoliński 82 - Nicolas Kühn 16, Marco Grüll 18 (k)

Lechia: 12. Dušan Kuciak - 29. David Stec (76, 72. Filip Koperski), 25. Michał Nalepa, 23. Mario Maloča, 2. Rafał Pietrzak - 17. Christian Clemens (46, 28. Flávio Paixão), 7. Maciej Gajos, 88. Jakub Kałuziński (46, 6. Jarosław Kubicki), 33. Marco Terrazzino (67, 79. Kacper Sezonienko), 99. İlkay Durmuş (67, 20. Conrado) - 9. Łukasz Zwoliński.

Rapid: 45. Niklas Hedl - 13. Thorsten Schick (83, 22. Martin Koscelník), 4. Emanuel Aiwu, 6. Kevin Wimmer, 23. Jonas Auer - 7. Nicolas Kühn (65, 29. Ante Bajic), 14. Aleksa Pejić, 28. Moritz Oswald (73, 34. Nikolas Sattlberger), 41. Bernhard Zimmermann (65, 20. Maximilian Hofmann), 27. Marco Grüll - 9. Guido Burgstaller.

żółte kartki: Stec, Kałuziński, Pietrzak - Schick, Pejić, Grüll.

sędziował: Alessandro Dudic (Szwajcaria).
widzów: 23 519.

W III rundzie Rapid zagra z azerskim Neftçı Baku. Dwumecz ten zostanie rozegrany w dniach 4 i 11 sierpnia.

grendys - 28 lipca 2022, 21:36:23 - *.rev.cheeloo.net
To co sędzia zrobił to dramat. Rapid nie powinien mieć karnego, a Lechia powinna. Niestety. Znów to samo. Polskie kluby jak zwykle.

Remi - 28 lipca 2022, 21:37:02 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Lechia, życie najwyżej 5 miejsca w lidze

- 28 lipca 2022, 21:37:02 - *.dynamic.chello.pl
sędzia w 90 minucie zabrał minutę dając żółtą trenerowi gości i skończył nie doliczając xD
brak varu to też srogie xD

Mati - 28 lipca 2022, 21:37:03 - *.for-privacy.net
Co robi ten Kałużiński w Lechii to komedia , fauluje w polu karnym jak amator , szkoda zmarnowanej szansy w Wiedniu.

kzet69 - 28 lipca 2022, 21:37:16 - *.205.213.131.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Przynajmniej powalczyli... W przeciwieństwie do Pogoni.

kibic - 28 lipca 2022, 21:37:30 - *.mtm-info.pl
po co takie kołki graja w tych pucharach kluby bez perspektyw bez jakosci ot zagrac 2 mecze i skupic sie na lidze buraczanej

Piłkarskie - 28 lipca 2022, 21:37:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lechia potwierdziła, że przy europejskim średniaku jest tylko ubogim kuzynem.

BBB - 28 lipca 2022, 21:37:47 - *.telpol.net.pl
Nieważne, że karny był po faulu przed polem karnym, bo Rapid ma zdrowszą strukturę :D Takie dzisiaj rzeczy wygadywał Boro :D

Z V - 28 lipca 2022, 21:37:49 - *.versanet.de
no i dobrze, niech lepsi graja dalej, lechia nie poradzilaby sobie w nastepnej rundzie

Ebbe - 28 lipca 2022, 21:37:57 - *.10.134.15.ipv4.supernova.orange.pl
"Momenty były..."

J.N - 28 lipca 2022, 21:38:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nędzna ta nasza piłka.

Stary - 28 lipca 2022, 21:38:28 - *.centertel.pl
I po wszystkim.Jak zawsze.Pogon jeszcze lepsza.Koniec oglądania tej Polskiej Ligi.Dziadostwo

arkowiec - 28 lipca 2022, 21:38:56 - *.dip0.t-ipconnect.de
I zacznie sie ze sedzia nie taki, Boisko krzywe, Bramki za male, Wiatr wial w plecy a tak najprosciej jestesmy CIENIASY i tyle w temacie.

Olimpia Gr - 28 lipca 2022, 21:39:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jest lipiec a została tylko ligowa młócka
Szkoda

komato - 28 lipca 2022, 21:39:10 - *.centertel.pl
Szwajcaria wychowała wielu wybitnych sędziów, takich jak chociażby Gottfried Dienst, Urs Meier czy Massimo Busacca. Arbitrów przez duże "A".
Problem w tym, że Pan Dudic z zawodem sędziego zbyt wiele wspólnego nie ma. Zwłaszcza z konsekwencją w dyktowaniu jedenastek. Ale czas na wręczanie upomnień dla trenerów zawsze znajdzie.
C'est le Cabaret...

KSS - 28 lipca 2022, 21:39:16 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
Szkoda, bo była ogromna szansa! ale jeśli przez godzinę+ gra się jak mimozy to nie wiem na co się liczy.

kibic - 28 lipca 2022, 21:39:28 - *.47.118.193.ipv4.supernova.orange.pl
Ufff, gratulacje Rapid i podziękowania. To nawet te 28 tys. się nie zebrało?

Ginter - 28 lipca 2022, 21:39:40 - *.111.247.6
Łajzy

Elanowiec - 28 lipca 2022, 21:39:44 - *.centertel.pl
Nie dla psa kiełbasa,tyle w temacie. Byle średniak europejski wystarcza na ten moment spokojnie na polskie zespoły.

uny - 28 lipca 2022, 21:39:50 - *.dynamic.chello.pl
A na północy bez zmian... Lechia odpada po porażce u siebie a Pogoń w Dani w 77 min dostaje baty 0:4 i też odpada z pucharów.

Conquista - 28 lipca 2022, 21:39:52 - *.dynamic.chello.pl
Kaczmarek wie że nie musi wpuszczać młodzieżowca w LKonf ?

miedziak - 28 lipca 2022, 21:40:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dlaczego nie gral Dominik Piła z Chrobrego ?

KSG - 28 lipca 2022, 21:40:20 - *.182.29.194.multiplay.pl
Sędzia Szwajcar odwrócił Austriakom wynik meczu: karny na siłę, a drugi wybaczony mimo podwójnej ręki w jednej akcji (!) i zamiast 2-1 kończy się 1-2... Ale tak to bywa, że każdy kręci nas jako leszczy europejskiej piłki nożnej, niestety...

Mati - 28 lipca 2022, 21:40:57 - *.for-privacy.net
Arktos to ty raczej nie masz mózgu i nie oglądaleś dzisiejszego meczu. Rapid spokojnie był do ogrania tylko sędzia uwalił mecz i Kaluziński jak baran się zachował. Po meczu w Wiedniu długo czekałeś żeby ten bzdurny komentarz napisać.

Ugary - 28 lipca 2022, 21:41:14 - *.146.204.134.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Rzeczywistosc Polskiej pilki noznej pokazuje wartosc naszej kopanej

rapid - 28 lipca 2022, 21:41:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl
To samo zrobili co pogon szczecin a wiec z cyklu odpuszczamy puchary zeby skupic sie na lidze... Cos czuje ze w kolejnej rundzie lech odpadnie z amatorami z islandi

Return97 - 28 lipca 2022, 21:42:52 - *.205.214.43.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Coś tam grali - coś kombinowali - ale jak zwykle nic nie ugrali. Już po pierwszych minutach było po meczu. Ostatni zespól który potrafił się podnośnic z rożnych ciężkich sytuacji to była lata temu Wisła Kraków za Henryka Kasperczaka.

Dario - 28 lipca 2022, 21:44:34 - *.um26.pools.vodafone-ip.de
W meczu z Wartą Poznań wystarczy potruchtać , może sue wygra. Z byle ogórami w pucharach (bo za takich trzeba uznać Rapid) to już nie wystarczy. Tutaj geniusz Paiszaooo , talent Gajosa czy inny Sezonienko czy legenda Kuciaka nie działa. Przepłacone łajno. Upadły kraj , społeczeństwo i wyniki w piłce nożnej idealnie to odzwierciedlają.

Ert - 28 lipca 2022, 21:45:28 - *.dynamic-3-poz-k-0-2-0.vectranet.pl
Jak dobrze, że w moim regionie nie ma nawet druzyny na szczeblu II ligi, ale są za to w sportach, gdzie jest jakis sensowy poziom. Na przykład zuzel, koszykówka czy siatkówka.

Kibic - 28 lipca 2022, 21:46:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wstydu nie było Lechia mimo wszystko z przebiegu meczu lepsza szkoda bo mogli awansować dalej
Razie i tak odpadnie bo jest cienki

Musztarda - 28 lipca 2022, 21:46:58 - *.centertel.pl
W niedzielę będzie Lechia na kolanach w Łodzi 😎

Taka piłka - 28 lipca 2022, 21:47:48 - *.dynamic.mm.pl
Lechia po co wy się do pucharów pchacie jak sobie sami bramki strzelacie?

grzechuleg - 28 lipca 2022, 21:48:28 - *.adsl.inetia.pl
Szkoda Lechii Walka była Brakło szczęścia i Varu No ale cóż , to było do przewidzenia że do kolejnej rundy awansują dwa zespoły z Polski Przy odrobinie szczęścia trzy

maniek - 28 lipca 2022, 21:48:48 - *.router18.tygrys.net
co was tak mało? czy Zoo w oliwie, było jeszcze otwarte czy na pl. Zebrań ludowych cyrk przyjechał?

prezes - 28 lipca 2022, 21:49:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl
A czy sedzia to nie jakas rodzina naszego andrzeja? Duda...Dudic prawie to samo

trombka - 28 lipca 2022, 21:50:48 - *.myslenice.net.pl
jak to? w lidze nie grali by się przygotować do pucharów. ech

Wąs - 28 lipca 2022, 21:51:26 - *.ap-media.pl
Jak Szwajcar może sędziować mecz austriackiej drużyny przecież wszyscy wiedzą że Szwajcarzy i Austriacy to jedna klika

Dario - 28 lipca 2022, 21:52:47 - *.um26.pools.vodafone-ip.de
Wstydu nie było. Podobnie jak wstydem nie jest być parobem we własnym(podobno kraju), jeżdżenie 25-letnim szrotem i odpadanie z półamatorami. Kibic , jesteś geniuszem niczym Egon Olsen. Taka twoja ambicja i natura . Jak większości tzw. Polaków. Odpaść z Rapidem i jeszcze się z tego cieszyć. Teraz zagłosować na ten san syfilis co od 1989 roku , przypiąć flagę "przyjaciół" , bo tak w tv mówili i posłuchać Zenka . Finito.

Piwko - 28 lipca 2022, 21:52:59 - *.204.36.25.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Żenujący poziom naszych drużyn! Pytanie kto płaci ogromne pieniądze kopaczom w naszym kraju? Tacy sami żenujący biznesmeni. Stop finansowaniu piłki seniorskiej przez samorządy!
Szkoda pary.

norni - 28 lipca 2022, 21:53:22 - *.dynamic.mm.pl
szkoda gra była całkiem okkk.. mocny wałek przez gwizdacza.. pozdrowienia od kibica Rakowa.. lejecie w lidze.

Rzeszowiak - 28 lipca 2022, 21:53:48 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dobry wynik dla Widzewa.

Typer - 28 lipca 2022, 21:54:44 - *.35.106.176.ip4.krucznet.com.pl
Takiego syfu i dziadostwa jaki jest u nas s extraklapie to nie ma w całej Europie.Bajzel na kółkach.

Wakarpl - 28 lipca 2022, 21:56:14 - *.auto.m2m.net.pl
W pucharach kibicuje każdej polskiej drużynie.
Karny na Flavio ewidentny i jeszcze sędzia żółtka rozdaje.
Głupota przy faulu na karnego, choć moim zdaniem faul był przed polem karnym.
Sędzia z CH a myślałem, ze z jakiegoś „trzeciego świata”
Szkoda.
Brondby tez lekcje Pogoni dało…

.......... - 28 lipca 2022, 21:56:17 - *.dynamic-2-waw-k-1-2-0.vectranet.pl
przekręt Państw Osi. Szwajcar(Bank Hilerowski) sędziuje Hitlerowcom (Austriakom).
Belg(przydupasy Niemców) sędziują mecz Duńczyków(części 3 Rzeszy). Przypadek?
Tak samo jak drabinka Szwajcarskich zespołow.

jarock - 28 lipca 2022, 21:56:18 - *.icpnet.pl
Najlepszy był austriacki piłkarz Stec...jak zszedł z boiska to zaczęły się emocje.

Dario - 28 lipca 2022, 22:02:55 - *.um26.pools.vodafone-ip.de
Tak. Przekręt , mafia, wszyscy się uwzięli na biedne drużyny z polin. Wystarczyło grać w ...piłkę. Na dzisiejszych rywali z pewnością. Teraz szukać winnych , posłuchać Zenka czy innego wyjca i zagłosować na jakiegoś parcha bo tak w tv mówili. I potem płakać , że jest źle. Jaki football taki kraj i społeczeństwo. Nie do wiary ale niektóre panny tutaj jeszcze się...cieszą z tego meczu. To tylko w Polsce możliwe. I najważniejsze: pomagajcie i wspierajcie. Niebawem zobaczymy kto wam pomoże.

Jarecki - 28 lipca 2022, 22:05:02 - *.204.41.42.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Kompromitacja Gdańska,tu jest dno,tylko Widzew może coś w tym kraju zrobić,choć nie bylem dawno juz,jak teraz się dostać przy tych karnetach ???

@mati maciek z Klanu
Jesteś największym imbecylem na tym portalu.Robisz tu za klauna amebo umysłową.Juz w pierwszym meczu Lechia miała furę szczęścia i była słabsza.Rapid to przeciętny zespół,ale polskie drużyny,to dno.Tak samo zresztą,jak ty.

Raffaello - 28 lipca 2022, 22:11:51 - *.play-internet.pl
Kompromitacja!!!

Musztarda - 28 lipca 2022, 22:16:41 - *.centertel.pl
Dobra ta Lechia taka nie za mocna

ōkami - 28 lipca 2022, 22:23:00 - *.internetdsl.tpnet.pl
A jak pisałem że odpadną pomimo remisu w Austrii to mnie besztali. Szkoda, chyba kibiców najbardziej. Pzdr z Krakowa. Tylko Cracovia ✌

Niedźwiedź - 28 lipca 2022, 22:24:07 - *.centertel.pl
Oglądałem Lechię i się śmiałem co za przeciwnik nas nas czeka w niedzielę

Giovanni - 28 lipca 2022, 22:27:40 - *.146.204.215.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Oni powinni grać w kapsle a nie w piłkę.

Mati - 28 lipca 2022, 22:28:45 - *.for-privacy.net
Arktos dnem i antyPolakiem jest taka osoba jak ty która tylko czekała aż Polska drużyna przegra ten mecz. Nieżle cie musiało skręcać po tym remisie Lechii na wyjeżdzie w WIedniu że miałem rację teraz też że skoro Lechia przegrała przy odwróconym meczu przez sędziego to ci wszyscy powiedzą. Nieżle musiałeś się modlic żeby Lechia nie strzeliła tej bramki chociaż miała okazję. Potrafisz tylko obrażać a oboje wiemy że Lechia mogła i powinna w normalnych warunkach przejśc Rapid buraku.

Endrju1929 - 28 lipca 2022, 22:35:31 - *.metrolink.pl
Hahahaha.. no wiecie wy co? Gorsza połowo 3miasta🙂🙂🙂😎㊄
2;

DominS - 28 lipca 2022, 22:43:14 - *.beskidmedia.pl
Marne to pocieszenie: nasi (Lechia bardziej) odpadli nie z byle kim, a takich Słoweńców z FC Koper wyeliminowali piłkarze z Lichtensteinu.

Rzeszowiak - 28 lipca 2022, 22:45:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Widzew - Lechia 3-0 i Musztarda po obiedzie.

Old School - 28 lipca 2022, 22:54:58 - *.play-internet.pl
@Return97 Popieram w 100% Wisła potrafiła walczyc w pucharach pomimimo, że przegrywali walczyli do końca. Pzdr

Musztarda - 28 lipca 2022, 23:04:32 - *.centertel.pl
@Rzeszowiak. Dokładnie bo tyle będzie z Lechii w niedzielę 🤏

Kojot - 28 lipca 2022, 23:04:58 - *.dynamic.chello.pl
Badziewiasta lechia odpadła, i dobrze. Wstyd takie coś pokazywać za granicą.

Grzech - 28 lipca 2022, 23:27:11 - *.bb.sky.com

sk8ns - 28 lipca 2022, 23:36:49 - *.centertel.pl
Dobrze zaprezentowali się ultrasi ładna oprawa i kibiców sporo .Po pierwszym meczu u siebie z akademią i zadymą milicja miała gacie przed meczem i obawy o powtórkę ale było spokojnie.

ochódzki - 28 lipca 2022, 23:55:03 - *.CNet.Gawex.PL
ale ten Gdańsk koło Gdyni cienki w pucharach

Hugo - 28 lipca 2022, 23:55:22 - *.centertel.pl
Odpuścili bo szykują się na Widzew.Z Rapidem grał 2 garnitur.

sk8ns - 29 lipca 2022, 0:51:15 - *.centertel.pl
Dobrze zaprezentowali się ultrasi ładna oprawa i kibiców sporo .Po pierwszym meczu u siebie z akademią i zadyma milicją milicją miała gacie pprzed

Bob - 29 lipca 2022, 6:17:02 - *.30.96.242.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Zaorac eklape ten ogon Europy. Od 20 lat powtórka z rozrywki czyli z udziału kabaretowej ligi w pucharach.

Baran - 29 lipca 2022, 6:56:32 - *.231.60.247.koba.pl
Popieram wszystkich narzekających na sędziego. Sprzyjal gościom nie tylko w sytuacjach przy dyktowaniu lub nie dyktowaniu rzutów karnych. Natomiast w naszej lidze należy przyjrzeć się dzialaniom wlaścicieli klubów ponieważ są one trochę dziwne i nie pomagają polskiej pilce

Leo - 29 lipca 2022, 7:06:27 - *.centertel.pl
Lechia odpada. Bilans tegoroczny Lechii to 2,5 punktu do Rankingu Krajowego UEFA. Czego zabrakło Lechii do awansu? Odpowiadam: systemu VAR - dziadostwo na maksa. Nie można wymagać od Sędziego doskonałości. Nie jest wszechwidzący. Bez VAR-u Sędzia nie miał szans.

Morano - 29 lipca 2022, 7:10:27 - *.204.45.41.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Po dwoch minutach straconych bramek zanosilo sie na pogrom jednak Rapid zobaczyl z kim graja ? i biegali na luzaku

Baran - 29 lipca 2022, 7:16:32 - *.231.60.247.koba.pl
Niestety nawet w systemie VAR sędzia mógl skręcić Lechie on po prostu mial do wykonania zadanie a dowodem na to jest że 30 sekund podczas doliczonego czasu gry zajęlo mu pokazanie żóltej kartki dla trenera Rapidu a mecz skończyl nie doliczając tego czasu do gry

bazyli - 29 lipca 2022, 7:18:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl
To, że ten mecz sędziował Szwajcar (bliski sąsiad Austrii, kulturowo i geograficznie, ten sam język w kantonie Berno) powoduje lekki niesmak. Czy był w pełni obiektywny w swoich decyzjach? Meczu w całości nie oglądałem, lecz gdzieś od 20 minuty I połowy i już było 0-2. Szkoda Lechii Gdańsk, mimo wszystko.

... - 29 lipca 2022, 8:54:41 - *.play-internet.pl
Niespodziewane męczarnie Rapidu ze słabiutkim przeciwnikiem.

Dddd - 29 lipca 2022, 12:25:28 - *.centertel.pl
Lechia z Widzewem nie przegra.Widzew to kopciuszek ligi będą zażarcie walczyć o ligowy byt.

Kuba - 29 lipca 2022, 13:09:22 - *.30.146.10
pechowy komentator, pechowy prezes i pechowy sędzia. Same pechy Ale z tego co pamiętam ktoś mówił na lechię pechia xD Ale spokojnie możecie teraz imprezować do końca lata

Gera - 29 lipca 2022, 14:13:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Piłkarska przepaść. Już po pierwszej połowie powinno być 0-4. To wyglądało jak mecz amatorów z profesjonalistami.

Agdam - 29 lipca 2022, 14:39:51 - *.data.lycamobile.pl
Lechii się nie upiecze bo miała specjalnie przelozony mecz na Rapid. Rapid to nie RBS. Wstyd to tracić 2 gole w 2 min.

Bomba - 30 lipca 2022, 0:36:50 - *.datapacket.com
Mega szkoda zwłaszcza że kibicowsko Zaprezentowaliście się najlepiej w pucharach, przegraliście z najcięższym rywalem z wszystkich w tej rundzie, nie ma wstydu walka do końca pozdro z Czerwono Niebieskiej Częstochowy

zico - 30 lipca 2022, 12:36:44 - *.play-internet.pl
Lechia do europy jeszcze wróci i to z przytupem. Nie ma tego złego. Do zobaczenia za rok.