29 lipca 2022, 18:10 - Rzeszów (Stadion Miejski)

Resovia: 1. Branislav Pindroch - 35. Karol Chuchro, 5. Dawid Kubowicz, 99. Bartosz Kwiecień (46, 11. Daniel Morys) - 17. Radosław Adamski, 4. Rafał Mikulec (83, 6. Bartłomiej Wasiluk), 8. Klaudiusz Krasa, 10. Marek Mróz, 23. Miłosz Kałahur - 98. Kamil Antonik (46, 16. Maciej Górski), 9. Paweł Wojciechowski (62, 27. Bruno Garcia).

Sandecja: 31. Dawid Pietrzkiewicz - 70. Łukasz Kosakiewicz, 5. Dawid Szufryn, 4. Ivan Nekić, 24. Kamil Słaby - 13. Jakub Iskra (36, 14. Krzysztof Toporkiewicz), 16. Michał Walski, 22. Igor Maślanka (68, 17. Tomasz Nawotka), 20. Giorgi Merebaszwili (68, 90. Tomasz Boczek), 27. Damian Chmiel - 7. Jakub Wróbel (69, 9. Mariusz Gabrych).

żółte kartki: Kwiecień, Chuchro - Kosakiewicz.

sędziował: Karol Iwanowicz (Lublin).
widzów: 1833.

Mecz pierwotnie zaplanowany na 18:00 rozpoczął się z 10-minutowym opóźnieniem z powodu awarii systemu VAR.

cd - 29 lipca 2022, 20:13:21 - *.play-internet.pl
sandecja gra jakby miala lewegovw ataku. na zero. zjawinski poszedl i bramki sie skonczyly.

Stal - 29 lipca 2022, 20:19:23 - *.150.165.159.skyware.pl
yes,yes,yes mamy pkt 1 i pewnie ostatni!

Zorro - 29 lipca 2022, 20:21:07 - *.25.157.238.ipv4.supernova.orange.pl
Hej Resovia, jak tam trener i grajki z Elbląga? W 2 lidze nie jest tak źle ;)

Cris - 29 lipca 2022, 20:24:15 - *.nowysacz.vectranet.pl
Sandecja w ofensywie dno, No ale jak trener celebryta i Pan prezes sprowadzają napastników którzy od lat nie potrafią strzelić więcej niż 2 bramki na sezon to nie ma się czemu dziwić.

max29 - 29 lipca 2022, 20:29:58 - *.150.135.139
Kwiecień znowu kartka? Kto się dalej nabiera na tego rzeźnika? Niech już idzie do Fame MMA, a nie marnuje czasu w piłce.

wwwwww - 29 lipca 2022, 20:33:11 - *.adsl.inetia.pl
@max29 Iskra zszedł w 36 min więc pewnie jego połamał

abraxas - 29 lipca 2022, 20:33:20 - *.51.118.245
Resovia kompletne dno , Sandecja dodatkowo kupa mułu. Oczy bolą po takim meczu.

varadi - 29 lipca 2022, 20:36:04 - *.play-internet.pl
Widzę że Bruno Garcia zagrał od razu z marszu. Z ciekawości zapytam jak wypadł

Rzeszowiak - 29 lipca 2022, 20:38:53 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Profanacja piłki w wykonaniu dwóch czerwonych latarni. Widowni w porywach 600.

RR - 29 lipca 2022, 20:44:12 - *.147.12.200.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Mam nadzieję, że zarząd Resovii weźmie odpowiedzialność za trenera, chce wiedzieć kto go znalazł i kto zaklepał!?

Teo - 29 lipca 2022, 20:44:21 - *.centertel.pl
Jak bym zapłacił wejściówkę na ten mecz to bym się załamał. Co za paralityczna kopanina, zero składu i ładu jak w 3 lidze szkockiej. Ponad 40 fauli, bramkarze bezrobotni....

olo - 29 lipca 2022, 20:51:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jeśli będzie grał Wojciechowski to chyba przestanę przychodzić na mecze. Tragedia niech idzie do dwójki tam jego miejsce.

PB - 29 lipca 2022, 20:52:18 - *.146.131.85.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jak zwykle z Sandecją. Zero futbolu i szpital po meczu. Kwiecień się dostosował 😉

@Stal - 29 lipca 2022, 20:56:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Też uważam, że więcej niż ten jeden punkt że słabym Chrobrym nie zdobędziecie. Jak w ogóle można kibicować klubowi z nazwą od Stalina?

Baranówka - 29 lipca 2022, 21:05:12 - *.dynamic.chello.pl
1883? Haha to jakiś nieśmieszny żart. Widziałem zdjęcie trybun. Skończcie kłamać. 883 to może było. A ten dodatkowy tysiąc to chyba miał przyjsc na mecz, ale zapomniał 😂😂😂

Rzeszowiak - 29 lipca 2022, 21:11:49 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ludzi mniej niz na pucharowym Stali, gdzie tez była garstka. Służe zdjeciami z bramy od Hetmanskiej.

Marek - 29 lipca 2022, 22:11:43 - *.static.smlw.pl
Ponieważ mecz był bardzo słaby piłkarsko to sędzia postanowił go uatrakcyjnić swoimi decyzjami... No i był postacią nr 1 ale w kategorii najsłabszego uczestnika tego widowiska.

Adi - 29 lipca 2022, 22:17:18 - *.centertel.pl
Ilu kibiców Sandecji w Tarnowie widzeni w około 150 osób

Kibic - 29 lipca 2022, 23:25:20 - *.158.249.187
Hey stal rz garstka nie garstka co byście nie napisali to dalej jest dwa razy więcej widzów niż na waszym ostatnim meczu hehe

mundi - 29 lipca 2022, 23:25:41 - *.240.139.6
fantastyczne napinki, zero merytoryki a może są tacy co chcieliby się dowiedzieć coś o meczu....

Hetman - 30 lipca 2022, 0:41:00 - *.sta.tvknaszapraca.pl